Přihlášení

Jméno:
Heslo: 

Nejbližší závody

17. 11. OP
CROSSKrnov, Loko W
18. 11. Lysacup
BVOstravice, Mazák W
24. 11. Lysacup
BVJanovice, Bystré W
25. 11. OP
CROSSNáměšť na Hané W

Poslední závody

11. 11. Starobělské lurdy
BOstrava Bělský les W
10. 11. Výběh na Praděd
BVJeseníky W
10. 11. Toitoi cup cyklokros
CROSSKolín W
10. 11. Lysacup
BVKrásná, most W
4. 11. Lysacup
BVFrenštát pod Radhoštěm, můstky W
4. 11. Staroveský cyklokros
CROSSStará Ves
3. 11. Hornická 10
BFrýdek Místek W
3. 11. Staroveský cyklokros
CROSSStará Ves
DatumNázevMístoKategorieDisciplínaOstatní
3. 1. Winter okolohradceBiřičkaMTB
3. 1. Zimní běh KobeřicemiKobeřiceBěh
8. 1. Jizerská 50, 8.-10.1.BedřichovBěžky
8. 1. 10. TOI TOI cup/ MČR Elite, U23HlinskoCyklokros
9. 1. 9. Toi Toi cup, MČR elite, U23, 13. ČP mastersTáborCyklokrosW
9. 1. 10. Lysa cupŠanceBěh do vrchu
9. 1. Nacht winter triatlonRakouskozimní triatlon
10. 1. 14. ČP masters, fináleKošumberkCyklokros
16. 1. 11. Lysa cup,. 3in1OstraviceBěh do vrchu
16. 1. OB - ZL, přeloženo na 6.2. !!!!!!DobroslaviceOrientační běhW
16. 1. Memoriál Jaroslava DubničkyOstravaBěh
16. 1. Závod na běžkách - 2, 5, 10 kmPustá PolomBěžky
23. 1. 12. Lysa cupRajská BoudaBěh do vrchu
23. 1. Jilemnická 50, 23.-24.1.JilemniceBěžky
23. 1. Winter triatlon SPZell am See, Austriazimní triatlon
23. 1. Vesnická OlympiádaOstrava - HrabůvkaF
24. 1. Zimní soustředění (24.-30.1.2010)PetříkovJiné
29. 1. Biela stopa SNP 29.-31.1.Skalka, SKBěžky
30. 1. 13. Lysa cupVisalajeBěh do vrchu
30. 1. MS v cyklokrose TáborCyklokrosW
30. 1. Zimní triatlon SPLátky Mláky, SKzimní triatlonW
30. 1. Zimní triatlon - MČRJablonec nad Nisouzimní triatlonW
31. 1. OB - zimní ligaHavířovOrientační běhW
31. 1. MS v cyklokroseTáborCyklokrosW
6. 2. 14. Lysa cupHotel BezručBěh do vrchu
6. 2. Orlický maraton, 6.-7.2.Deštné v Orlických horáchBěžky
6. 2. Lygna ETU Winter Triathlon European ChampionshipsLygna (Oslo)zimní triatlon
13. 2. 15. Lysa cupKrásnáBěh do vrchu
13. 2. ITU Winter Triathlon World ChampionshipsEidsvoll (Oslo), zimní triatlon
13. 2. Šrubařův memoriál, 13.-14.2.PustevnyBěžkyW
13. 2. ZOH 13.2. - 1.3. - program v TVVancouverJiné
14. 2. OB zimní ligaPoruba - MyslivnaOrientační běhW
14. 2. Ski AdventureNové Město na MoravěOrientační běhW
20. 2. 16. Lysa cupOstravice hřištěBěh do vrchu
20. 2. OB zimní ligaDobroslaviceOrientační běh
21. 2. K3 zimní triatlonŽďár nad Sázavouzimní triatlon
27. 2. 17. Lysa cup, fináleRajská BoudaBěh do vrchu
27. 2. Šumavský skimaraton, 27.-28.2.Vimperk - KvildaBěžky
27. 2. OB - zimní ligaJastrzębie Zdrój, PolskoOrientační běhW
28. 2. JelymanSkřítekBěžkyW
6. 3. OB - zimní liga - ZRUŠENO!!!Żory - Śmieszek, PolskoOrientační běhW
7. 3. Kobeřická 20KobeřiceBěh
13. 3. OB zimní liga, přeloženo na 20.3.!!!!Opava KaterřinkyOrientační běh
20. 3. OB zimní liga, azimut+paměťovýOpava KateřinkyOrientační běh
24. 3. Jarní soustředko Meder, 24.-28.3.Velký Meder, SlovenskoJiné
30. 3. 1. OBPMOstrava , SG VýškovickáBěhW
1. 4. Jarní soustředění Kobylí 1.-5.4.Kobylí, J MoravaJiné
3. 4. ČPM - Velká cena PlzněPlzeňKritérium
3. 4. ČP Brno - Bíteš - BrnoBrnoSilniční
3. 4. Xterra Portugal ChampionshipFigueira da Foz, PortugalXTerra
4. 4. ČPM Mem. SchejbalaPzeňKritérium
10. 4. ČPM Soběslavské okruhySoběslavKritérium
10. 4. Kanec TrophyValtice, fotbal.stadionMTB
11. 4. ČPM Zbraslavské okruhyBrnoSilniční
11. 4. MČR v aquatlonu, ČP TT 2010 Age GroupsJablonecPlavecko-běžecký
11. 4. 1. SP XC MTBTurčianské TepliceMTBW
15. 4. 2. OBPM - ZRUŠENO kvůli počasíOstrava Poruba, PrůběžnáBěhW
17. 4. Dobroslavický jarní duatlonDobroslaviceDuatlonF
17. 4. 1. ČP MTBTepliceMTB
17. 4. Moravskoslezský pohár v triatlonu 2010MSKTriatlonR
17. 4. Dobroslavický duatlon-výsledky žáctvoDobroslaviceDuatlon
17. 4. DEMA Chřibská 50RoštínMTB
18. 4. Okolobudějic, Rallye Vltava XTTHluboká nad VltavouMTB maratonW
18. 4. OPS - hodinovkaBohumín, D. Lutyň SkřečoňSilniční
18. 4. Časovka do vrchuKarvináČasovka do vrchuW
18. 4. 2. SP XC MTBSlovenské ĎarmotyMTBW
18. 4. Bolatická 10, 20 běh, 30 MTBBolatice, koupalištěMTB
22. 4. Cyklojízda OstravouOstrava, Jiráskovo nám.Jiné
24. 4. Kolopro - Trans BrdyLety u PrahyMTB maratonW
24. 4. Škoda Bike maratonOstravaMTB maratonF
24. 4. ČP a ČPM VC WinsdoorsObecnice u PříbramuČasovka jednotlivců
24. 4. Triatlonová štafetaPL, Dšbrowa GórniczaTriatlonW
24. 4. OB - 5. závod MS krajeOstrava BartoviceOrientační běh
25. 4. ČP a ČPM VC WinsdoorsPičínSilniční
25. 4. MTB závody (Konečný)fotbalové hřiště v PržněMTB
25. 4. 1. OPS MTBOrlováMTB
29. 4. OV Gracia 29.4.-2.5., ženyOrlováEtapový závod
29. 4. Memorál Josefa křivkyxxSilniční
1. 5. Průběžné pořadí MSTT 2010OstravaTriatlonF
1. 5. OkololiberceVesecMTB maratonW
1. 5. ČPM Memoriál CihlářePrahaKritérium
1. 5. Kolopro - Příbramský permoníkPříbramMTB maratonW
1. 5. 2. OPS MTBBohumínMTB
1. 5. Bílý kámen, cykloturistická akceLibaváJinéW
1. 5. 1. Valašský pohár mládežeValašské MeziříčíMTBW
1. 5. Běk okolo rybníku NezmarDolní Benešov, JilešoviceBěh
2. 5. ČP, ČPM VC osvobozeníBenešov nad PloučnicíSilniční
2. 5. Ćasovka Arcelor MittalStaříčČasovka jednotlivců
5. 5. SP Závod míru junior, 5.-9.5.TerezínEtapový závod
6. 5. 1. školní liga MTBOstrava, Bělský lesMTBW
7. 5. Author Šela maraton sprintLipníkMTB
7. 5. ČPM Závod míru naděje, 7.-9.5.JevíčkoEtapový závod
8. 5. Porubský sprinttriatlonOstrava - PorubaTriatlonF
8. 5. Škoda bike maratonPlzeňMTB maratonW
8. 5. Autor Šela maratonLipník nad BečvouMTB maraton
8. 5. MSP - O pohár starosty OrlováOrlováSilničníW
8. 5. Běh osvobození OstravyHrabyňBěh
9. 5. HP-Duatlon LipinaLipinaDuatlonW
9. 5. Časovka do vrchuKarvináČasovka do vrchuW
9. 5. Tour de ČupekMetyloviceSilničníW
9. 5. Maraton PrahaPrahaBěh
13. 5. 3. OBPMOstrava, ZŠ HrabováBěhW
13. 5. 2. školní liga MTBOstrava, Bělský lesMTBW
15. 5. 2. ČP MTBKutná HoraMTBW
15. 5. Kolopro - Tour Škoda autoMladá BoleslavMTB maratonW
15. 5. ČP TT žactvoH. PočerniceDuatlon
15. 5. MSPHraniceSilničníW
15. 5. Kellys Mamut tour a Mamut bikePřerovJinéW
16. 5. OkolopardubicKunětická horaMTB maratonW
16. 5. Mlynářská časovkaKozloviceČasovka jednotlivcůW
16. 5. Velká cena města OlomouceDolany u OlomouceSilniční
16. 5. 3. SP XC MTBSlovensko, ValčaMTBW
16. 5. MTB závody (Konečný), časovka na OndřejníkFrýdlant n/O, rest. Las VegasMTB
16. 5. VO_XCD_LhotaF
20. 5. OPS - časovka - ZRUŠENO, záplavyBohumínČasovka jednotlivcůW
20. 5. 3. školní liga MTBOstrava, Bělský lesMTBW
22. 5. MTB maraton 60/30MostMTB maraton
22. 5. XTT - Žluté lázněPrahaXTerra
22. 5. Silesia bike maratonOpava, KylešoviceMTB maratonW
22. 5. MSP - KP jednotlivcůKrnovSilničníW
22. 5. Martínkovský duatlonMartínkovDuatlon
22. 5. Štramberská 10ŠtramberkBěh
23. 5. OkoloolomouceOlomoucMTB maratonW
23. 5. TT Hranice,z důvodu povodně ODVOLÁN!!!HraniceTriatlonR
23. 5. MSP - časovka KP RazováČasovka jednotlivcůW
23. 5. MTB na KubitárněRýmařovMTB
25. 5. 4. OBPM - Čokoládová tretraOstrava, Vítkovický stadionBěhW
27. 5. OPS - silničníPetřvaldSilničníW
27. 5. 4. školní liga MTBOstrava, Bělský lesMTBW
27. 5. Zlatá tretraOstravaJiné
28. 5. Běh okolo Ostré hůrkyOstrá hůrka - Háj ve SlezskuBěh
28. 5. Jesenický tvrďák, 28.-29.5.JeseníkyEtapový závodW
29. 5. HP-TT SobáčovSobáčovTriatlon
29. 5. Kolopro - Trutnovská 50TrutnovMTB maratonW
29. 5. ČPM, O pohár města HKSlatinaČasovka jednotlivců
29. 5. TT - akademické MS, 29.-30.5.Španělsko, ValencieTriatlon
29. 5. Krnovská časovka, mistr. SPACKrnov, KostelecČasovka jednotlivcůW
29. 5. Velká cena lázně Losiny, Jesen.šnekVelké LosinyMTBW
30. 5. ME XTT SardinieItalyXTerraF
30. 5. ČP TT 2010 - AgeGroupNymburkTriatlon
30. 5. ČPM, VC Wihrlpool HKSlatinaČasovka družstev
30. 5. 4. SP XC MTBSlovensko, OslanyMTBW
30. 5. GP MTB RydultowyRydultowy, PLMTBW
30. 5. Inline závody pro všechnyOstrava - Hlavní třídaJinéW
3. 6. OPS - silničníOrlováSilničníW
3. 6. 5. školní liga MTBOstrava, Bělský lesMTBW
3. 6. Run-upOstravaBěh do vrchuW
4. 6. ČPM Haná Tour, 4.6.-6.6.VyškovEtapový závod
4. 6. ČPM Malý závod míru, 4.6.-6.6.LanškrounEtapový závod
4. 6. 3.ČP, Merida bike Vysočina, 4.-6.6.Nové Město na MoravěMTB
5. 6. Kolopro - Jistebnický kancionálJistebniceMTB maratonW
5. 6. Horský běh na Lysou horuOstravice, fotbal. hřištěBěh do vrchuW
5. 6. Časovka na SkřítekStará Ves u RýmařovaČasovka do vrchuW
5. 6. Lapierre Fatranský maratonStráňavy, SKMTB maratonW
6. 6. OkolohradceVšesportovní stadionMTB maratonW
6. 6. Velkopolomské okruhyVelká PolomSilničníW
6. 6. Č. Akademické Hry 6.6.-11.6.PrahaJinéW
6. 6. Buldočí časovkaRapotínČasovka jednotlivcůW
10. 6. 6. školní liga MTBOstrava, Bělský lesMTBW
12. 6. XTB Extreme triatlon BrušperkBrušperkXTerraW F
12. 6. XTT - Hostivař - ZRUŠENO !!!PrahaXTerra
12. 6. Kolopro - Tour KooperativyOrlíkMTB maratonW
12. 6. XTT SPŠaštín - Stráže, SKXTerraW
12. 6. Galaxy Petyša TourRožnov pod RadhoštěmMTB maraton
12. 6. Tour de SádekVelké Heraltice, SádekSilničníW
12. 6. Jilešovický práskJilešoviceBěh
13. 6. HP-Xterra ŠternberkŠternberkXTerraW
13. 6. ČP TT, Age group, ZON, MČRPoděbradyTriatlon
13. 6. 1. závod MČR v triatlonuPoděbradyTriatlonW
13. 6. MTB závody (Konečný)Lubno, penzion u LupíkůMTB
13. 6. GP MTB Wodzislaw Śl.Wodzislaw, PLMTBW
17. 6. OPS - silničníPetřvaldSilničníW
17. 6. Etapový závod silničníLidiceEtapový závod
17. 6. 7. školní liga MTBOstrava, Bělský lesMTBW
18. 6. Run - upZlínBěh do vrchuW
19. 6. XTT PrachaticeXTerraW
19. 6. ME ETU terénní triatlonMyjava, SlovenskoXTerra
19. 6. Kolopro - Olomoucká 50OlomloucMTB maratonW
19. 6. ČP TT 2010 - AgeGroupHlučínTriatlonR F
19. 6. Grena cup, VC Suchého VelenovaSuchý VelenovMTB
19. 6. 3. OPS MTBHorní SucháMTB
19. 6. 2. Valašský pohár mládežeHalenkovMTBW
19. 6. Farm tourHlubočecSilniční
19. 6. TitanmanPelhřimovTriatlon
20. 6. MSP - do vrchu JavorovýTřinecČasovka do vrchuW
20. 6. 5. SP XC MTB, MSRSlovensko, DohňanyMTBW
20. 6. Silážní střelaBruntálBěh do vrchuW
20. 6. ME v terénním TT, jun, age groupMyjava, SKXTerra
22. 6. MČR KyjovČasovka jednotlivců
23. 6. Běh olympijského dnePoruba, stadion ArrowsBěh
24. 6. MČRKyjovČasovka družstev
24. 6. 8. školní liga MTB - fináleOstrava, Bělský lesMTBW
26. 6. Albrechtický triatlonAlbrechtice, TěrlickoTriatlonW
26. 6. MČR - 26.6.-27.6.KyjovSilniční
26. 6. Valašská 24 hodinovka, 26.-27.6.BystřičkaMTB maraton
26. 6. MČR v dlouhém TTOtrokoviceTriatlonW
26. 6. Memoriál A. DohnalaSuchdol n. OdrouKritériumW
26. 6. MČR v rogainingu, 26.-27.6.BeskydyOrientační běh
26. 6. Adrenalin cupOstraviceEtapový závodW
26. 6. Kolopro - Apache, Jestřebí horyÚpiceMTB maratonW
26. 6. Olomoucký půlmaratonOlomoucBěhW
26. 6. Grena cup, VC ProtivanovaProtivanovMTB
26. 6. Porubské sportovní hryOstrava PorubaJiné
26. 6. Porubské hry - duatlonPoruba, Hlavní třídaDuatlonW
26. 6. Kellys Rampušák, MTB, silniceŠtítyJiné
27. 6. OkoloplzněPlzeňMTB maratonW
27. 6. MČR v triatlonu dorost, ČP TT žactvoH. PočerniceTriatlonW
27. 6. MČR v rogaininguBeskydyOrientační běh
27. 6. 4. OPS MTB, okr. přeborOrlováMTB
1. 7. OPS - silničníOrlováSilničníW
2. 7. ČPM Junior tour, 2.7.-5.7.PlzeňEtapový závod
3. 7. Kolopro - DrásalHolešovMTB maratonW
3. 7. ČP TT 2010 - AgeGroupOsek n. BečvouTriatlonW
3. 7. Cena Continentalu FrenštátFrenštát p. Radh.Časovka do vrchu
3. 7. Železný prajzákDolní BenešovTriatlon
3. 7. BigMan 3.a 4.7.PrahaTriatlonW
3. 7. Grena cup, GP BřezováBřezová nad SvitavouMTB
3. 7. Author Znovín cup, Vinařská 50ŠatovMTB maratonW
3. 7. Tour de France, 3.7.-25.7.FrancieEtapový závodW
4. 7. Beskyd ClassicBaškaTriatlonR W
4. 7. MSP - okružníStará VesKritériumW
4. 7. OPS MTB, !!! ZRUŠEN !!!OrlováMTB
5. 7. 3. Valašský pohár mládežeSemetínMTBW
5. 7. Jesenický šnek, 3x PříčnáZlaté HoryMTB maratonW
8. 7. Czech tour, 8.7.-11.7.OlomoucEtapový závodW
8. 7. Tour de femini, 8.7.-11.7.Krásná LípaEtapový závodW
8. 7. OPS časovka do vrchuTěrlicko - HradištěČasovka jednotlivců
9. 7. ČPM Mléčný závod, 9.-11.7.LounyEtapový závod
10. 7. HP-Grafiman LitovelLitovelTriatlonW
10. 7. XTT - DěčínDěčínXTerra
10. 7. Kolopro - Karlštejn tourPrahaMTB maratonW
10. 7. XTT SPSkalica SKXTerraW
10. 7. MČR v kvadriatlonu, SPTýn n. VltavouKvadriatlon
11. 7. OkolovarůKarlovy VaryMTB maratonW
11. 7. XTT FranceGerardmer, FRXTerraW
11. 7. O pohár MADTKarviná, Černý lesMTBW
16. 7. Bike sraz na Vysočině, 16-18.7.Nové Město na MoravěJinéW
17. 7. Salzkammergut TrophyBad GoisernMTB maraton
17. 7. MČR MTBKuřimMTBW
17. 7. Insportline terénní triatlonOpavaXTerra
17. 7. ČP VC Orlických hor, 17.-.18.7.RokytniceKritérium
17. 7. MR S.A.C. ČR - silniceKlatovyČasovka jednotlivců
17. 7. Beskyd tourFrenštát pod Radh.SilničníW
18. 7. Letní soustředko 18.-.247.Dolní ČermnáJiné
18. 7. MR S.A.C - závod jednotlivcůKlatovySilniční
18. 7. 6. SP XC MTBSlovensko, SmoleniceMTBW
18. 7. ČP VC Orlických hor, 17.-.18.7.RokytniceSilniční
24. 7. XTT OstrovOstrov nad OhříXTerraW
24. 7. Kolopro - Manitou Železné horyChrudimMTB maratonW
24. 7. ČP TT 2010 - AgeGroup, 2.MČRMělníkTriatlon
24. 7. O pohár ředitele HZS MSK!ZRUŠENO!BartošoviceSilniční
24. 7. HulmenHulín, koupalištěTriatlon
24. 7. Beskyd Tour MTBFrenštát pod Radh., RáztokaMTBW
24. 7. Grena cup, VC ValchovaValchovMTB
24. 7. BA, 24.-25.7.Brdyorientační závod MTBW
25. 7. OkoloústíÚstí nad LabemMTB maratonW
25. 7. HP-TT BabiceBabiceTriatlonW
30. 7. ČPM Regionem Orlicka, 30.7.-.1.8.LanškrounEtapový závod
31. 7. TT RýmařovRýmařovTriatlon
31. 7. Kolopro - Šumavský MTBZadovMTB maratonW
31. 7. XTT Horní PlanáHorní PlanáXTerra
31. 7. Welzlův kvadriatlonloděnice Zábřeh na MoravěKvadriatlonW
1. 8. ČP TT 2010 - AgeGroup, MČR, EPJTáborTriatlon
3. 8. MČRBenešovČasovka jednotlivců
5. 8. Vysočina tour, 5.-8.8.Nové Město na MoravěEtapový závodW
5. 8. MČRBenešovČasovka družstev
7. 8. Ostravský ChacharOstrava Bělský lesMTBW
7. 8. HP-TT MajetínMajetínTriatlon
7. 8. MČR Xterra, SP, EPŠpindlerův MlýnXTerraW
7. 8. IronmanNitra, SKTriatlon
7. 8. MČRBenešovSilniční
7. 8. MČR v kvadriatlonu, MSSedlčanyKvadriatlon
7. 8. Pětihodinovka, TříhodinovkaBohumínSilniční
7. 8. Kudlovský pasekářský triatlonKudlov u ZlínaTriatlonW
7. 8. XTT SPSenicaXTerraW
7. 8. Kopřivnický drtičKopřivnice, letní stadionorientační závod MTBW
7. 8. MiniDuatlonKunovice, hasičské cvičištěDuatlonW
7. 8. Jundrovský kopečekBrnoMTB maraton
8. 8. OkoloostravyVřesina/DubinaMTB maratonR W
8. 8. 4. Valašský pohár mládežeJablůnkaMTBW
14. 8. XTT Germany - ZRUŠENOO-See, Zittau, NěmeckoXTerraW
14. 8. Kolopro - Ještěd Tour KooperativyJeštědMTB maratonW
14. 8. KTTŽilina SKTriatlonW
14. 8. Zbuj cupOstraviceMTBW
14. 8. 6. OPS MTB, 1/2 MC okr.přeborBohumínMTB
14. 8. 5. Valašský pohár mládeže, fináleRatibořMTBW
14. 8. Tritour - Doksyman, sprintTTMáchovo jezero, BornyTriatlonW
14. 8. Králický triatlonKrálíkyTriatlon
14. 8. Vlk - bike maratonVlčice u LošticMTB maratonW
14. 8. Drahanská 50DrahanyMTB maratonW
14. 8. Dema Rusavská 50RusavaMTB maratonW
14. 8. Morkoman - olympijský TTMorkoviceTriatlonW
14. 8. Bobr BikeLitovelMTB
15. 8. DoksymanMáchovo jezero, BornyTriatlonW
15. 8. Stonavská časovkaStonavaČasovka jednotlivců
15. 8. Grena cup, VC DrahanDrahanyMTB
15. 8. Jesenický šnek - O cenu RapotínaRapotínMTB maratonW
21. 8. 4. ČP MTBKarlovy VaryMTBW
21. 8. Kolopro - Škoda bike autoKarlovy VaryMTB maratonW
21. 8. ČP TT 2010 - AgeGroup - MČRKarlovy VaryTriatlonW
21. 8. ČPM O cenu Tatra KopřivniceKopřivniceKritérium
21. 8. Matoušek MTB OpenJevíčkoMTB maratonW
21. 8. Valašský orinťák MTBHorní Bečvaorientační závod MTBW
21. 8. Pálavský krpálMikulovMTB
21. 8. Moravský bikemaratonLeštinaMTB maratonW
22. 8. Okolobrnahrad VeveříMTB maratonW
22. 8. EP TT Karlovy VaryKarlovy VaryTriatlonW
22. 8. ČPM RazováSilniční
22. 8. Velká cena Lašska, mistr. SPACLichnov u NJSilničníW
25. 8. Porubská pětka na drázeOstrava PorubaBěh
28. 8. MTB Životské horyDolní ŽivoticeMTB maratonW
28. 8. XTT - HradecHradec KrálovéXTerraF
28. 8. ČP TT 2010 - AgeGroupSokolovTriatlon
28. 8. XTTMelechovXTerraW
28. 8. GP MTB Rydultowy, finRydultowy, PLMTBW
28. 8. Grena cup, VC KořenceKořenecMTB
28. 8. AVG Náměšťský cyklomaratonNáměšť nad OslavouMTB maraton
28. 8. Dubnický maratonSK, Nová Dubnica MTB maratonW
28. 8. Author Král Šumavy roadKlatovySilničníW
28. 8. MČR na 100 km a jinéOstrava TřeboviceBěh
28. 8. TT PilmanŽďár nad SázavouTriatlonW
29. 8. Paskovský kriťákPaskovKritérium
29. 8. 7. OPS MTB, Australská v.j.BohumínMTB
29. 8. Cyklo-Open PrahaPrahaSilniční
29. 8. Větřkovický triatlonVětřkoviceTriatlonW
4. 9. Výjezd na Velký JavorníkFrenštát pod RadhoštěmMTB
4. 9. EPJ TT BledSlovinskoTriatlonW
4. 9. Kolopro - Priessnitzova 60 ČSJeseníkMTB maratonW
4. 9. Mokrolazecká 60Mokré LazceSilniční
4. 9. OB, klasikaVizoviceOrientační běh
4. 9. Bojnický duatlon, SPSK, BojniceDuatlon
4. 9. Valašská 50VsetínMTB maratonW
5. 9. OkoloprahyBeniceMTB maratonW
5. 9. ČPM HabartovHabartov u KVSilniční
5. 9. ČP TT junioři, dorost, 5. MČRBrnoTriatlonW
5. 9. Půlmaraton MTB,OPS fináleKarviná, Černý lesMTBW
5. 9. MTB závody (Konečný), fináleFrýdlant,chata OndřejníkMTB
5. 9. Grena cup, VC Buková, fináleBukováMTB
5. 9. Slavkovské radaryLoučka u LipníkaČasovka do vrchu
9. 9. Run - upLiberecBěh do vrchuW
11. 9. ČPM, Mem. MrnkyKyjovKritérium
11. 9. Odřivousův pohárBílovecMTB maratonW
11. 9. Xterra ŠvýcarskoŠvýcarsko - PranginsXTerra
11. 9. Tesco Grand Prix Praha 2010PrahaBěh
11. 9. Lanškrounský maratonLanškrounSilničníW
11. 9. Rallye SudetyTeplice nad MetujíMTB maraton
12. 9. ČPM, Kyjovské SlováckoKyjovSilniční
12. 9. Slezský pohár, časovka do vrchuPetroviceČasovka do vrchuW
12. 9. 7. SP XC MTB - ZRUŠENO!!!!!Pezinská BabaMTBW
12. 9. Čáslavský duatlonČáslavDuatlon
16. 9. 5. OBPMOstrava Bělák, ZŠ DvorskéhoBěhW
17. 9. Run - upOlomoucBěh do vrchuW
18. 9. Kolopro - CyklobraníJevišovkaMTB maratonW
18. 9. ČPM, Mem. MoravceBrnoKritérium
18. 9. 5. ČP MTBPec pod SněžkouMTB
18. 9. MČR v duatlonuJanov u HřenskaDuatlonW
18. 9. Děhylovský žabákDěhylovMTB
18. 9. Galaxy Kenda Soběslavský maratonSoběslavMTB maraton
18. 9. Juvacyklomaraton +dětský závodUherské Hradiště, stadionMTB maratonW
19. 9. OkolojihlavyDalešický pivovarMTB maratonW
19. 9. ČP, O malou cenu Dukly BrnoBrnoSilniční
19. 9. 1. Oderský pohárRohovCyklokrosW
19. 9. 8. SP XC MTBSlovensko, VadičovMTBW
19. 9. SPAC - fináleKrásnáČasovka do vrchu
24. 9. Run - upPrahaBěh do vrchuW
25. 9. Kolopro - Oderská mlýniceOdryMTB maratonW
25. 9. Praha- KV- PrahaPrahaSilniční
25. 9. MSP - do vrchu PustevenTrojanoviceČasovka do vrchuW
25. 9. 1. TOI TOI cupStříbroCyklokros
25. 9. Průběžné výsledky MSPMxxSilniční
26. 9. 1. ČP MastersOstrov nad OhříCyklokrosW
26. 9. Pell's MTB kritériumBrno, centrumMTB
26. 9. RunUp Praha finálePrahaBěh do vrchu
28. 9. MSP - finálePetřvaldSilničníW
28. 9. 2. TOI TOI cupLounyCyklokros
28. 9. MČR časovka dvojicBřeznice u PříbramiČasovka dvojic
28. 9. Dobroslavický podzimní duatlon, finále MSPDobroslavice, kuželnaDuatlon
29. 9. Podzimní RUNdálOstrava - ZábřehBěh
30. 9. 6. OBPMOstrava, Slezskoostravský hradBěhW
30. 9. Strojařské schody VUTBrnoBěh do vrchu
1. 10. Přilba MoravyBrnoSilniční
1. 10. Plesenská 20 - MTB pro SŠPlesná, hřištěMTB
2. 10. Houštecký nanukáčBrandýs nad LabemPlavecko-běžecký
2. 10. Bobr CupLitovelJinéW
2. 10. OB klasikaPodolánkyOrientační běh
2. 10. Memoriál V. MoravceOstrava PorubaKritérium
2. 10. Plesenská stezkaPlesnáMTB
3. 10. OkolozlínaZlín - centrumMTB maratonW
3. 10. 2. Oderský pohárVrbno p. PradědemCyklokrosW
3. 10. Tour de BrdyZámek ZbirohSilniční
3. 10. Ondřejnický MTB duatlon Čeladná, areál BRCDuatlonW
3. 10. MS Adventure RaceSierra de Gredos, ŠpanělskoJiné
7. 10. Sportlife 7.-10.10.Brno, BVVJinéW
9. 10. 7. OBPMOstrava, Masarykovo náměstíBěhW
9. 10. 3. TOI TOI cupUničovCyklokros
9. 10. Ostravský maratonOstrava, Masarykovo nám.Běh
9. 10. OB sprint MSKZOO OstravaOrientační běh
9. 10. Helf-double cross, 10.ročníkTýn nad BečvouDuatlon
9. 10. Nova Author cupJosefův důlMTB maraton
9. 10. OBPM - průběžné výsledky před finálemxxBěh
10. 10. 3. ČP Masters, 2. Oderský pohárKrnovCyklokrosW
15. 10. 5 beskydských vrcholů, 15.-17.10.BeskydyJinéW
16. 10. 4. ČP MastersKošumberkCyklokrosW
16. 10. OB krátkáPlumlovOrientační běh
17. 10. 5. ČP MastersJabkeniceCyklokrosW
17. 10. Soběšická muldaBrnoMTB
19. 10. Crocodile Trophy, 19.-28.10.CairnsEtapový závodW
23. 10. OB klasikaPodvihovský MlýnekOrientační běh
24. 10. Kobeřický půlmaratonKobeřiceBěhW
24. 10. Xterra World ChampionshipMaui, HawaiiXTerraW
24. 10. 4. TOI TOI cup/ 2. SPPlzeňCyklokros
26. 10. 8. OBPM-finále,!!!Přeloženo na 4.11.!!!Ostrava Bělák, ZŠ DvorskéhoBěhW
28. 10. Porubský čtvrtmaratonPoruba - Hlavní třídaBěh
28. 10. 5. TOI TOI cup/ I.kat UCITáborCyklokros
30. 10. 6. TOI TOI cupLošticeCyklokros
30. 10. OB nočníOstrava BělákOrientační běh
31. 10. 6. ČP Masters, 4. Oderský pohárLošticeCyklokrosW F
31. 10. Okolo Sádráku ??? koná se?Opava, Stříbrné jezeroMTB
4. 11. OBPM - fináleZŠ Dvorského, OstravaBěhW
4. 11. OBPM - celkové výsledkyxxBěh
6. 11. MČR v horském orientačním běhuOrlické hory, KralikyOrientační běh
6. 11. 7. ČP MastersOstrava, Bělský lesCyklokrosW
6. 11. Hornická 10Frýdek MístekBěhW
6. 11. Memoriál J.R.Bohumín - SkřečoňMTB
7. 11. MČR v horském orientačním běhuOrlické hory, KrálikyOrientační běh
7. 11. 8. ČP Maters, 5. Oderský pohárOstravaCyklokrosW F
7. 11. 1. Lysacup, Na Velký JavorníkFrenštát pod Radhoštěm, můstkyBěh do vrchuW
13. 11. 7. TOI TOI cupKutná HoraCyklokros
13. 11. Hrouzovka, běh, MTBKrnov, DDMBěhW
13. 11. 2. LysacupŠanceBěh do vrchuW
14. 11. 9. ČP MastersPrahaCyklokrosW
14. 11. Poslední zvoněníBohumín, park Petra BezručeMTB
17. 11. 10. ČP MastersPoličkaCyklokrosW
20. 11. 8. TOI TOI cupKolínCyklokros
20. 11. OB - zimní liga, klasikaVáclavoviceOrientační běhW
21. 11. 11. ČP MastersBrandýs nad LabemCyklokrosW
21. 11. 3. LysacupOstraviceBěh do vrchuW
27. 11. 6. Oderský pohárStará Ves n.OndřejnicíCyklokrosW
27. 11. 4. Lysacup, mistrovskýRajská boudaBěh do vrchuW
27. 11. OB - zimní ligaOstrava - Petřkovice, LandekOrientační běhW
27. 11. Půlmaraton o pohár starosty TřebovicOstravaBěhW
27. 11. Čtvrtmaraton LenkyčlenkyOstrava TřeboviceBěhW
28. 11. 12. ČP Masters, 7. Oderský pohárOstrava, LandekCyklokrosW
5. 12. 8. Odesrký pohárPL, GosciecinCyklokrosW
5. 12. 5. LysacupHotel BezručBěh do vrchuW
5. 12. OB - zimní ligaOstrava Jih, ZŠ MitušovaOrientační běhW
7. 12. 18.otevřený přebor ve veslování na trenažeruOstrava - VŠB - TUOVeslování
11. 12. 9. TOI TOI cup/ MČR žáci, k, j, ženyMnichovo HradištěCyklokros
11. 12. 6. LysacupVisalajeBěh do vrchuW
18. 12. 13. ČP Masters, 9. OP !!!závod zrušen!!!JeseníkCyklokrosW
18. 12. 7. LysacupKrásnáBěh do vrchuW
19. 12. 10. Oderský pohár !!!závod zrušen!!!Zlaté HoryCyklokrosW
23. 12. Vánoční krosOva - Bělský lesBěh
24. 12. Vánoční běh, 4kmJilešoviceBěh
26. 12. Štěpánský běh PorubouOstrava PorubaBěh
30. 12. Silvestrovský běh s ohňostrojemBohumínBěh
31. 12. Silvestrovský běh HrabovouOstrava HrabováBěh
31. 12. 8. LysacupOstravice - hřištěBěh do vrchuW

Partneři:



















Beskydy-Visalaje,ubytování


Dotazy a připomínky prosím pište na adresu webmastera. Webmaster: Tomáš Matera