Přihlášení

Jméno:
Heslo: 

Nejbližší závody

17. 7. CP silnice
SILZabori W
18. 7. ČP TT, MČR AG
TTMělník W
18. 7. Welzlův kvadriatlon
KVZábřeh na Moravě W
18. 7. Hulman
TTHulín W
19. 7. Pálava race
TTNové Mlýny W
19. 7. Triatlon Babice
TTBabice W
24. 7. Valachyman 24.-25.7.
TTTNovy Hrozenkov W
25. 7. Swimrun tour
AQSlezská Harta W
25. 7. Železný císařák
TTJilešovice
25. 7. TT Rýmařov
TTRýmařov
26. 7. Dětská tour Petera Sagana
MTBRimavská Sobota, SK W
26. 7. Hradecký triatlon
TTTHradec Králové W
26. 7. ČP TT, Velká cena Tábora, MČR mládež
TTTábor W

Poslední závody

11. 7. Oravaman
TTZápadní Tatry, SK W
10. 7. ČP MTB 10-12.7.2020, MČR
MTBPec pod Sněžkou W
5. 7. Swimrun tour
AQBackwaterman, Rakousko W
5. 7. Morkovské chlap
TTMorkovice koupaliště W
4. 7. Jesenický šnek - Čas OFF ka na Šerák
MTBBělá pod Pradědem W
3. 7. ČP v TT fest 3.-5.7.
TTRačice W
Archiv: 2006 | 2007 | 2008 | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019
DatumNázevMístoKategorieDisciplínaOstatní
5. 1. LysacupMalenovice, BezručBěh do vrchuW
10. 1. Skialp vertikalLysá horaSkialpyW
11. 1. LysacupOstravice, MazákBěh do vrchuW
12. 1. Toitoi cup cyklokrosJíčínCyklokrosW
17. 1. Mountain AttackSaalbach, ATSkialpyW
18. 1. Noc tuleních pásůPec pod SněžkouSkialpyW
18. 1. LH 24, 18.-19.1.2020Lysá horaBěh do vrchuW
19. 1. LysacupMalenovice, Rajská boudaBěh do vrchuW
20. 1. Skialp Krizna SPKrizna, SKSkialpyW
24. 1. Karlovská 50, 24.-.25.1.2020Velké KarloviceBěžkyW
25. 1. LysacupOstravice, přejezdBěh do vrchuW
25. 1. Biela stopa, 25.-26.1.2020KremnicaBěžkyW
25. 1. O dřevěného KrakonošeRokytnice nad JIzerou, KrkonošeSkialpyW
26. 1. Zimní soustředění 26.1.-2.2.2020Jeseníky, PetříkovJiné
1. 2. LysacupVisalajeBěh do vrchuW
1. 2. Kilpi skialp maratonLysá horaSkialpyW
1. 2. Orlický maraton, 1.-2.2.2020Orlické horyBěžkyW
1. 2. Skialp závodyDolní MoravaSkialpyW
1. 2. Skialp and ski race KraličákHyncice pod SusinouSkialpy
1. 2. Skialp rallye cervenec SPSKSkialpyW
2. 2. Sport 2000 sprint SPSKSkialpyW
7. 2. Jizerská 50, 7.-9.2.2020BedřichovBěžkyW
7. 2. K2 Mala Fatra, 7.-8.3., SPMala Fatra, SKSkialpyW
8. 2. LysacupOstravice, MazákBěh do vrchuW
8. 2. Nocni stopa ValachyBeskydy, hotel GalikBěžkyW
8. 2. Innogy winter runOstravaBěhW
15. 2. City cross sprintOstravaBěžkyW
15. 2. SCARPA SKIALP NIGHTŘíčky v Orlických horáchSkialpyW
15. 2. Strungami OsniceMalá Lucivna, SKSkialpyW
15. 2. Prerovsky aquatlonPrerov bazenPlavecko-běžeckýR
15. 2. Innogy winter runOlomoucBěhW
16. 2. LysacupFrenštát pod Radhoštěm, můstkyBěh do vrchuW
16. 2. OB zimni ligaFrydek MistekOrientační běhW
22. 2. LysacupMalenovice, Rajská boudaBěh do vrchuW
22. 2. Jelyman 22.-23.2.2020JeseníkyBěžkyW
22. 2. Night skialp SPMalino Brdo, SKSkialpyW
28. 2. Vasův běh xxBěžkyW
29. 2. Horedole Derešom, 2denniJasnáSkialpyW
29. 2. OB zimni ligaPLOrientační běhW
29. 2. Praděd skialp racePradědSkialpyW
7. 3. OB zimni ligaKozy, PLOrientační běhW
14. 3. ČP skialp MČRKrkonošeSkialpyW
14. 3. Galfy grand tour, SPSKSkialpyW
14. 3. ČP aquatlonČeské BudějovicePlavecko-běžeckýW
15. 3. OB zimni ligaDobroslaviceOrientační běhW
19. 3. 19.-21.3.2020 Bokami Západných TatierZápadné Tatry, SKSkialpyW
21. 3. OB zimni ligaStramberkOrientační běhW
22. 3. ČP aquatlonZlínPlavecko-běžeckýW
29. 3. Dětská tour Petera SaganaRimavská Sobota, SKMTBW
29. 3. ČP aquatlon, CzechmanPardubicePlavecko-běžeckýW
29. 3. CP silniceVelka BitesSilničníW
3. 4. CP silniceRokycanySilničníW
4. 4. Jarní soustředění 4.4.-13.4.2020Němčičky, J MoravaJinéR W
4. 4. Bolatická 30BolaticeMTBW
5. 4. ČP aquatlon, MČRPříbramPlavecko-běžeckýW
10. 4. Jarní soustředění 4.4.-13.4.2020Němčičky, J MoravaJinéR W
11. 4. Liptov rideLiptovský Mikuláš, TatryJinéW
11. 4. Veslařský triatlon Ostrava, loděnice VK PerunJinéW
11. 4. TechniservcupOlomoucKritériumW
18. 4. Ještěd Sky RaceJeštědBěhW
18. 4. Dobroslavicky jarni duatlonDobroslaviceDuatlonW
24. 4. Porubajk 24.-25.4.2020Ostrava PorubaMTBW
24. 4. Horská výzva 24.-25.4.Nové Město na MoravěBěhW
25. 4. ČP MTB 25.-26.4.2020TouškovMTBW
26. 4. ČP aquatlonPrahaPlavecko-běžeckýW
26. 4. CP silniceVisegradska 4, BrnoSilničníW
30. 4. Gracia Orlova OrlovaSilničníW
1. 5. Dětská tour Petera SaganaŠamorín, SKMTBW
2. 5. ČP MTB 2.-3.5.2020ZadovMTBW
7. 5. Zavod Miru junioruTerezinSilničníW
9. 5. KrušnomanKrušné hory - KlínyDuatlonW
9. 5. KrušnomanKrušné hory - KlínyDuatlonW
16. 5. supersprint TTZlínTriatlonW
16. 5. MCR XCMDolni MoravaMTBW
17. 5. TT - štafetyZlínTriatlonW
22. 5. Horská výzva 22.-23.5.TrojanoviceBěhW
23. 5. TT Superprestige, MČRBrnoTriatlonW
23. 5. SP MTB 23./24.5.Nove Mesto na MoraveMTBW
24. 5. CP silniceKyjovSilničníW
30. 5. ČP MTB 20.-31.5.2020HlinskoMTBW
30. 5. Cesky beh zen v OstraveOstravaBěhW
4. 6. Školní liga MTBOstrava LandekMTBW
6. 6. Czechman 6.6.-7.6.2020PardubiceTriatlonW
6. 6. Silesia bike maraton, ČPOpavaMTB maratonW
6. 6. LHUTBeskydyBěh do vrchuW
7. 6. SPAC - časovka jednotlivcůOlešnáČasovka jednotlivcůW
13. 6. Xtreme triatlon BrušperkBrušperkterénní triatlonW
13. 6. Ocelácký triatlonVrbice u BohumínaTriatlonW
13. 6. ČP MTB 13.-14.6.2020BedřichovMTBW
13. 6. TT ČPPříbramTriatlonW
13. 6. Swimrun tourOrlíkPlavecko-běžeckýW
13. 6. Školní liga MTBOstrava LandekMTBW
13. 6. Velká cena LosinyVelké LosinyMTBW
13. 6. SPAC - memoriál A. DohnalaSuchdol nad OdrouSilničníW
14. 6. TT - štafetyPříbramTriatlonW
14. 6. Pustkovecký přeletOstrava PorubaMTBW
20. 6. Jesenický šnek Křížová stezkaZlaté HoryMTBW
20. 6. AlbrechticemanAlbrechticeTriatlonW
20. 6. Moraviaman štafetyOtrokoviceTriatlonW
20. 6. Valašský pohár SemetínMTBW
20. 6. Kopřivnický drtíkKopřivniceMTBW
20. 6. Run tourOstrava BěhW
20. 6. Letní Run dálOstrava BěhW
21. 6. Dětská tour Petera SaganaRájecká Lesná, SKMTBW
21. 6. Sineko bike cupHodońoviceMTBW
27. 6. Jesenický šnek - Jamajka prixVrbno pod PradědemSilničníW
27. 6. Bike maraton DrásalHolešovMTB maratonW
27. 6. SPAC - bohumínká časovkaBohumínČasovka jednotlivcůW
27. 6. Valašský pohár SemetínMTBW
27. 6. Vítkovická 5Ostrava VítkoviceBěhW
28. 6. SPAC - staříčská časovkaStaříčČasovka jednotlivcůW
3. 7. ČP v TT fest 3.-5.7.RačiceTriatlonW
4. 7. Jesenický šnek - Čas OFF ka na ŠerákBělá pod PradědemMTBW
5. 7. Swimrun tourBackwaterman, RakouskoPlavecko-běžeckýW
5. 7. Morkovské chlapMorkovice koupalištěTriatlonW
10. 7. ČP MTB 10-12.7.2020, MČRPec pod SněžkouMTBW
11. 7. OravamanZápadní Tatry, SKTriatlonW
17. 7. CP silniceZaboriSilničníW
18. 7. ČP TT, MČR AGMělníkTriatlonW
18. 7. Welzlův kvadriatlonZábřeh na MoravěKvadriatlonW
18. 7. HulmanHulínTriatlonW
19. 7. Pálava raceNové MlýnyTriatlonW
19. 7. Triatlon BabiceBabiceTriatlonW
24. 7. Valachyman 24.-25.7.Novy Hrozenkovterénní triatlonW
25. 7. Swimrun tourSlezská HartaPlavecko-běžeckýW
25. 7. Železný císařákJilešoviceTriatlon
25. 7. TT RýmařovRýmařovTriatlon
26. 7. Dětská tour Petera SaganaRimavská Sobota, SKMTBW
26. 7. Hradecký triatlonHradec Královéterénní triatlonW
26. 7. ČP TT, Velká cena Tábora, MČR mládežTáborTriatlonW
1. 8. SlovakmanPiešťany, SKTriatlonW
1. 8. Běhej lesyBíláBěhW
1. 8. SlovakmanPieštany, SKTriatlonW
1. 8. Holba - běh na ŠerákDomašov, Bělá pod PradědemBěh do vrchuW
6. 8. Jesenický šnek - VC města JeseníkJeseníkSilničníW
7. 8. Horská výzva 7.-8.8.Červenohorské sedloBěhW
7. 8. Epic 3 7.-9.8.2020AlbrechticeTriatlonW
8. 8. Attack triathlon, duathlonNízké Tatry, SKTriatlonW
8. 8. Hustopeče tourHustopečeMTB maratonW
8. 8. Albrechtický triatlonAlbrechticeTriatlonW
8. 8. Jesenický šnek - Časovka na SkřítekRýmařovSilničníW
9. 8. Časovka 3xTOP.cz Lysá horaKrásná - PapežovČasovka do vrchuW
9. 8. Jesenický šnek - O cenu RapotínaRapotínMTBW
9. 8. Morkovské bikeMorkoviceMTBW
12. 8. CP silniceMlada BoleslavSilničníW
14. 8. Ostravský Chachar 14.-15.8.Ostrava MTBW
15. 8. Vysočina arena, 25.-26.8.2020Nové Město na MoravěMTB maratonW
15. 8. Run tour OlomoucBěhW
22. 8. Extreme KrušnomanKrušné hory - KlínyTriatlonW
22. 8. Bike Čeladná 50, 30, 20ČeladnáMTBW
22. 8. Silesia bike maratonOpava KylešoviceMTB maratonW
22. 8. Jesenický šnek - Cenu PradědaVrbno pod PradědemSilničníW
22. 8. Terénní triatlon OpavaOpavaterénní triatlonW
23. 8. CP silniceOstravaSilničníW
26. 8. Wenger adventureBlata, Český ráj 26.-30.8.Etapový závodW
28. 8. ČP City triatlon 28.-29.8.2020Karlovy VaryTriatlonW
29. 8. ČP MTB 29.-30.8..2020Brno MTBW
29. 8. Pilman, ČPŽďár nad SázavouTriatlonW
29. 8. Bike ValachyBeskydy, hotel GalikMTBW
29. 8. Sineko bike cupHukvaldyMTBW
29. 8. Beskyd tourBeskydySilničníW
30. 8. Dětská tour Petera SaganaStupava, SKMTBW
30. 8. Olomoucký půlmaratonOlomoucBěhW
5. 9. Znojmo burčák tourZnojmoMTB maratonW
5. 9. Swimrun tourSlapyPlavecko-běžeckýW
5. 9. Xterra CzechRrachaticeXTerraW
5. 9. Valašský pohár VeseláMTBW
5. 9. Jesenický šnek - Zlatohorská magistrálaHorní ÚdolíMTBW
5. 9. Šilheřovický šlaušekŠilheřoviceMTBW
8. 9. Zlatá tretra OstravaJinéW
11. 9. Horská výzva 11.-12.9.Pec pod SněžkouBěhW
12. 9. Životské Hory MTBŽivotské HoryMTB maratonW
12. 9. Valašský pohár JablůnkaMTBW
13. 9. Doksy Race, ČPDoksyTriatlonW
16. 9. Olympijský běhPorubaBěh
19. 9. Dětská tour Petera SaganaŽilina, SKMTBW
19. 9. Žamberský duatlonŽamberkDuatlonW
19. 9. Bělský okruhBěláMTBW
19. 9. Dobroslavický duatlonDobroslaviceDuatlon
19. 9. Sineko bike cupJanoviceMTBW
19. 9. Jesenický šnek - Mamutí cena Dolní MoravyDolní MoravaMTBW
19. 9. Ondřejnická 25KozloviceBěhR W
20. 9. Ostrava city maratonOstrava Běh
26. 9. Dětská tour Petera SaganaĆervený Kláštor, SKMTBW
26. 9. Oderská MlýniceOdry, KlokočůvekMTB maratonW
26. 9. CzechmanPardubiceTriatlonW
3. 10. BobrcupLitovelJinéW
10. 10. Horská výzvaPálavaBěhW
10. 10. Sineko bike cupPržnoMTBW
17. 10. Behej ValachyBeskydy, hotel GalikBěhW
7. 11. Hornická 10Frýdek MístekBěh
8. 11. Starobělské LurdyOstrava BěhW
24. 12. Štědrodenní běhJilešoviceBěhW
26. 12. Štěpánský běh PorubouPorubaBěhW
26. 12. běh HlučínemHlučínBěhW
31. 12. Silvestrovský běh HrabovouOstrava HrabováBěhW

Partneři:



















Beskydy-Visalaje,ubytování


Dotazy a připomínky prosím pište na adresu webmastera. Webmaster: Tomáš Matera