Přihlášení

Jméno:
Heslo: 

Nejbližší závody

17. 11. OP
CROSSKrnov, Loko W
18. 11. Lysacup
BVOstravice, Mazák W
24. 11. Lysacup
BVJanovice, Bystré W
25. 11. OP
CROSSNáměšť na Hané W

Poslední závody

11. 11. Starobělské lurdy
BOstrava Bělský les W
10. 11. Výběh na Praděd
BVJeseníky W
10. 11. Toitoi cup cyklokros
CROSSKolín W
10. 11. Lysacup
BVKrásná, most W
4. 11. Lysacup
BVFrenštát pod Radhoštěm, můstky W
4. 11. Staroveský cyklokros
CROSSStará Ves
3. 11. Hornická 10
BFrýdek Místek W
3. 11. Staroveský cyklokros
CROSSStará Ves
DatumNázevMístoKategorieDisciplínaOstatní
4. 1. MS v cyklokrosu mastersŠvýcarskoCyklokrosW
5. 1. SP cyklokrosŘím, ItálieCyklokrosW
5. 1. 10. LysacupOstravice, hráz ŠanceBěh do vrchuW
5. 1. Zimní běh KobeřicemiKobeřiceBěhW
10. 1. Jizerská 50, ZRUŠEN !!!BedřichovBěžkyW
11. 1. 14. ToiToi cup, MČRLošticeCyklokrosW
11. 1. 11. LysacupOstravice MazákBěh do vrchuW
11. 1. Memoriál A. Dohnala (10,20,40)Ostrava TřeboviceBěh
18. 1. 15 okolo Paprsku - ZRUŠENPaprsek, JeseníkyBěžkyW
18. 1. Winter-cyklomaratonHradec KrálovéMTB maratonW
18. 1. Landecká 5 a 10, start v 10/11hodLandekBěhW
19. 1. 12. LysacupOstravice, železniční přejezd, 3 in 1Běh do vrchuW
19. 1. ZTT - PŘELOŽEN!!!! (na 9.3.)Vimperkzimní triatlonW
24. 1. Biela stopa 24.-26.1.2014Kremnica, SkalkaBěžkyW
24. 1. Zimní olympiáda dětí a mládeže 19.-24.1.VysočinaJinéW
25. 1. 13. Lysacup, Visalaje, parkovištěBěh do vrchuW
25. 1. ZTTJabloneczimní triatlonW
25. 1. LH 24, 25.-26.1.2014Lysá horaBěh do vrchuW
26. 1. SP cyklokrosNommay, FrancieCyklokrosW
26. 1. Zimní soustředění 26.1.-1.2.2014Jeseníky, PetříkovJiné
26. 1. Zimní 6KravařeBěhW
1. 2. OB - zimní ligaTěrlickoOrientační běhW
1. 2. ZTT ChuchlePrahazimní triatlonW
1. 2. MS cyklokrosNizozemíCyklokros
2. 2. 14. LysacupMalenovice, hotel Beruč, night 16:30Běh do vrchuW
2. 2. MS cyklokrosNizozemíCyklokros
7. 2. ZOH - 7.-.23.2.2014SočiJinéW
8. 2. 15. LysacupOstravice hřištěBěh do vrchuW
8. 2. ZTTHlinskozimní triatlonW
8. 2. Zimní triatlon - DUKORýmařovzimní triatlon
15. 2. 16. LysacupOstravice, hráz ŠanceBěh do vrchuW
15. 2. Zděchovská 30tka-ZRUŠENZděchovBěžkyW
15. 2. ITU zimní TT, MSCogne, Italyzimní triatlonW
16. 2. Ski Adventure - ZRUŠENSklenéBěžkyW
22. 2. 17. Lysacup - fináleMalenovice, Rajská boudaBěh do vrchuW
22. 2. Šumavský skimaraton, 22.-23.2.2014KvildaBěžkyW
22. 2. AQ - ČPČeské BudějovicePlavecko-běžeckýW
22. 2. Rock Point Zimní výzva, 22. - 24.2.ŠumperkBěhW
28. 2. Fotografická soutěžvšudeJiné
1. 3. ZTT - MČR+MSRPraděd, Jeseníkyzimní triatlonW
1. 3. Krkonošská 70Špindlerův Mlýn, Sv. PetrBěžkyW
1. 3. Valachyman Noční stopaLeskové, Velké KarloviceBěhW
8. 3. Jilemnická 50, ZRUŠENJilemniceBěžkyW
8. 3. OB - zimní ligaOstrava, Mariánské horyOrientační běhW
8. 3. City cross sprintOstrava - GongBěžkyW
8. 3. Karlův běh, ZRUŠENAbertamy, Krušné horyBěžkyW
9. 3. Kobeřická 20KobeřiceBěhW
9. 3. ZTT ZRUŠEN!!!Vimperkzimní triatlonW
15. 3. Moraviaman AQZlínPlavecko-běžeckýW
16. 3. OB - zimní ligaWodislaw, PLOrientační běhW
23. 3. Jarní 10KravařeBěhW
25. 3. 1. OBPMOstrava Martinov, stadion MK SeitlBěhW
25. 3. OBPM - body v poháruxxBěh
28. 3. OB - noční sprintHradec nad MoravicíOrientační běhW
29. 3. OB sprint a štafetyŠtramberkOrientační běhW
29. 3. PůlmaratonBílovecBěhW
3. 4. Jarní soustředění (3.-6.4.)Němčičky u Hustopeč Jiné
5. 4. AQ PodolíPrahaPlavecko-běžeckýW
5. 4. Sportisimo půlmaratonPrahaBěhW
5. 4. Ludgeřovická 15LudgeřoviceBěhW
5. 4. ČP Brno - Bíteš - Brno, ME+U23BrnoSilniční
6. 4. Morkovské bajkMorkoviceMTBW
10. 4. 2. OBPMOstrava , stadion SSKBěhW
12. 4. Cyklomaraton PálavaPálavaMTB maratonW
12. 4. Bolatická 30BolaticeMTBW
12. 4. Hasičský velikonoční čtvrtmaratonJilešoviceBěhW
12. 4. Veřovická 10VeřoviceBěhW
12. 4. ČPM - Soběslavské okruhySoběslavKritérium
13. 4. ČPM - Zbraslavské okruhyBrnoSilniční
13. 4. 1. GPS MTBWodzislaw, PLMTB
13. 4. Xterra championchipLas VegasXTerra
19. 4. Dobroslavický jarní duatlonDobroslaviceDuatlonW
19. 4. 1. ČP MTBTepliceMTBW
19. 4. AQJablonec nad NisouPlavecko-běžeckýW
19. 4. Dobroslavický jarní duatlon - výsledky žáciDobroslaviceDuatlon
19. 4. ČPM, ČP - Kyjovské SlováckoKyjovSilniční
20. 4. ČPM - Kyjovské SlováckoKyjovKritérium
26. 4. SPAC - Velká cena TrispoluxxSilničníW
26. 4. PorubajkOstravaMTB maratonW
26. 4. Valachy DuatlonVelké KarloviceDuatlon
26. 4. KPŽ - TransBrdyxxMTB maraton
26. 4. Šumperský pohár horských kolVelké LosinyMTB
26. 4. Pohár Drahanské vrchovinyValchovMTBW
27. 4. MSPM - Olšovecké okruhyHraniceSilničníW
27. 4. Mistrovství GalaxieRaduňSilničníW
29. 4. 1.OPSBohumín Časovka jednotlivcůW
1. 5. SPAC - Memoriál Jana FerdynaxxSilničníW
1. 5. Fajny aquatlon pro děti do 15 letOstrava PorubaPlavecko-běžeckýW
1. 5. Májový běh okolo NezmaruDolní BenešovBěh
1. 5. Porubský sprinttriatlon (od kategorie dorostu)Ostrava PorubaTriatlonW
1. 5. Gracia Orlová 1.-4.5.OrlováEtapový závod
1. 5. Valašksý pohár mládežeHrachovecMTBW
2. 5. Dětský Author Šela maraton sprintLipník nad BečvouMTB
3. 5. Perun SkyMarathon, MČRBeskydyBěhW
3. 5. Author Šela maraton, ČPLipník nad BečvouMTB maratonW
3. 5. Perun - Sky maraton, MČROldřichovice u Třince, BeskydyBěhW
3. 5. 2. GPS MTBBohumín, GliňočMTB
3. 5. Pohár Drahanské vrchovinySpešovMTBW
4. 5. Střecha světaBeskydyBěhW
4. 5. 3. GPS MTBBohumín, GliňočMTB
8. 5. MSPM - O pohár starosty OrlovéOrlováSilniční
8. 5. Cyklomaraton LiberecliberecMTB maratonW
8. 5. Běh osvobození OstravyHrabyňBěhW
8. 5. Heipark cross countryTošoviceMTBW
8. 5. Valašksý pohár mládežeHalenkovMTBW
9. 5. Závod míru nadějí 9.-11.5.JevíčkoEtapový závod
10. 5. KrušnomanxxDuatlon
10. 5. SPAC - Krnovský kriťákKrnovKritériumW
10. 5. KPŽ - Tour Škoda AutoMladá BoleslavMTB maraton
10. 5. Mamut bike PřerovMTB
11. 5. SPAC - stonavská časovkaStonavaČasovka družstevW
11. 5. Volkswagen maraton PraguePrahaBěhW
11. 5. Pohár Drahanské vrchovinyBenešovMTBW
17. 5. 2. ČP MTB Eliminátor, 17.-18.5.BedřichovMTBW
17. 5. Silesia bike marathon-zrušenOpava - KylešoviceMTB maratonW
17. 5. MSPM - Krajský přeborStonavaČasovka jednotlivcůW
18. 5. SPAC - O cenu KrnovaKrnovSilničníW
18. 5. City triathlonBratislavaTriatlonW
20. 5. 2.OPSPetřvaldSilničníW
22. 5. 3. OBPMOstrava Hrabová, ZŠBěhW
24. 5. XTT Žluté lázněPrahaDuatlonW
24. 5. XTT SpainSpainXTerraW
24. 5. Krajský přebor MSKxxSilniční
24. 5. Cyklomaraton OlomoucOlomoucMTB maratonW
24. 5. ČP TT - Ekol SuperprestigeBrnoTriatlonW
24. 5. KPŽ - Jestřebí HoryJestřebí HoryMTB maratonW
24. 5. Bělské okruhyBělá u ZávadyMTBW
24. 5. MTB - SP, 24.-25.5.2014Nové Město na MoravěMTBW
24. 5. 4. GPS MTBRybnik, PLMTB
25. 5. Krajský přebor MSKxxSilniční
27. 5. 3.OPSBohumínKritériumW
30. 5. eXtrememan Jesenický tvrďák, 30. - 31.5., MČRJeseníkyJinéW
30. 5. Běh okolo Ostré hůrkyHáj ve SlezskuBěhW
30. 5. ČPM - Malý závod míru, 30.5.-1.6.LanškrounEtapový závod
30. 5. Závod míru U23, 30.5.-1.6.OlomoucEtapový závod
31. 5. Triatlon HraniceHraniceTriatlonW
31. 5. KPŽ - Kouty MTB Kouty nad DesnouMTB maratonW
31. 5. Valašský hrb, akademické MČRBeskydyBěhW
31. 5. Májový bobr MTBHlučín-BobrovníkyMTBW
31. 5. Běh ženOstrava KarolinaBěhW
31. 5. Májový bobrBobrovníky u HlučínaMTBW
1. 6. XTT PortugalPortugalXTerraW
1. 6. Cyklomaraton Hradec KrálovéHradec KrálovéMTB maratonW
1. 6. Bike ČeladnáČeladnáMTBW
5. 6. Školní ligaPoruba ZŠ SekaninyMTBW
7. 6. CzechmanPardubiceTriatlonW
7. 6. SPAC - Tour de SádekxxSilničníW
7. 6. KPŽ - Orlík TourOrlíkMTB maratonW
7. 6. Jilešovský práskJilešoviceBěhW
7. 6. Triatlon Ostrava (kanoe-běh-kolo)OstravaJinéW
7. 6. Hlučínský půlmaratonHlučínBěhW
8. 6. Cyklomaraton PlzeňPlzeňMTB maratonW
8. 6. SPAC časovkaMorávkaČasovka jednotlivcůW
8. 6. Valašksý pohár mládežeRatobořMTBW
10. 6. 4.OPSDětmaroviceKritériumW
12. 6. 4. OBPM - Čokoládová tretraOstrava VítkoviceBěhW
12. 6. Školní ligaPoruba ZŠ SekaninyMTBW
14. 6. Xtreme Triathlon BrušperkBrušperkterénní triatlonW
14. 6. 3. ČP MTB Eliminátor, 14.-15.6.Kutná HoraMTBW
14. 6. Xterra OstrovOstrov nad OhříXTerraW
14. 6. KPŽ - Ještěd TourLiberecMTB maratonW
14. 6. Kopřivnický drtičKopřivniceorientační závod MTBW
14. 6. Galaxy Petyša TourRožnov pod RadhoštěmMTB maratonW
14. 6. Xterra easy - výsledkyOstrov nad OhříXTerra
15. 6. TriatlonRačiceTriatlonW
15. 6. Cross Triathlon Dabrowa GorniczaDabrowa Gornicza, PLterénní triatlonW
15. 6. Běh zámeckým parkemKravařeBěhW
15. 6. SPAC/MSPM - Do vrchu BahenecxxČasovka do vrchuW
15. 6. Mini Bykekap - pro děti a mládežFrenšát p.R., HorečkyMTBW
15. 6. X-triatlon ŠternberkDolní Žlebterénní triatlonW
17. 6. Zlatá tretraOstravaJinéW
19. 6. Školní liga - finálePoruba ZŠ SekaninyMTBW
21. 6. MoraviamanOtrokoviceTriatlonW
21. 6. XTT GreeceGreeceXTerraW
21. 6. SPAC - Cena ContinentaluxxSilničníW
21. 6. Odřivousův pohárBílovecMTBW
21. 6. 5. GPS MTBHorní SucháMTB
21. 6. PIM, Half maratonOlomoucBěhW
21. 6. Pohár Drahanské vrchovinyBořitovMTBW
21. 6. Rampušák, cyklomaraton silnice i MTBŠtítyJinéW
21. 6. Malevil cupHeřmamice v PodještědíMTB maratonW
22. 6. SPAC/MSMP - Tour de JavorovýxxSilničníW
22. 6. TT-NATURA Czech, MČR v terénním triatlonuPřední VýtoňXTerraW
22. 6. Pohár Drahanské vrchovinyBořitovMTBW
22. 6. Jesenický šnek - Buldočí časovkaxxČasovka do vrchuW
23. 6. Triatlonové naděje Ostravy 2014Ostrava-PorubaPlavecko-běžeckýW
24. 6. MČR - Ž,JxxČasovka jednotlivců
24. 6. 5.OPSPetřvaldSilničníW
25. 6. Běh Olympijského dneOstrava PorubaBěhW
26. 6. MČR - Ž,JxxČasovka družstev
27. 6. Adrenalin cup - 27.-28.6.BeskydyJinéW
27. 6. RunUpPlzeň, BCBBěh do vrchuW
28. 6. XTT SwitzerlandSwitzerlandXTerraW
28. 6. SPAC - Memoriál Aloise DohnalaSuchdol nad OdrouSilničníW
28. 6. Albrechtický sprinTT - ZrušenAlbrechticeTriatlon
28. 6. KPŽ - Špindl TourVrchlabíMTB maratonW
28. 6. MČR - Ž,JxxSilniční
28. 6. BeskydmanŽermanice - VisalajeTriatlonW
28. 6. MČR - Rogaining 28.-29.6.Velké KarloviceOrientační běhW
28. 6. Valašský pohár mládežeVsetínMTBW
28. 6. Pohár Drahanské vrchovinyŽďárnáMTBW
28. 6. Osecký triatlonOsek u Lipníka, JadranTriatlonW
29. 6. TT Frýdek Místek - ZRUŠENFrýdek MístekTriatlon
29. 6. Xterra NorskoNorway HortenXTerraW
1. 7. Meta 100,5 průběžné výsledskyxxEtapový závod
5. 7. SPAC - etapový (5.-6.7.)xxEtapový závodW
5. 7. KPŽ - DrásalHolešovMTB maratonW
5. 7. 4. ČP MTBPec pod SněžkouMTBW
5. 7. Tour de France, 5.-27.7.2014LeedsEtapový závodW
5. 7. Časovka na ŠerákDomašov, u JeseníkuMTBW
5. 7. Železný prajzákDolní Benešovterénní triatlonW
6. 7. XTT FranceFranceXTerraW
6. 7. Triathlon TychyTychy, PLterénní triatlonW
6. 7. Pohár Drahanské vrchovinyRepechyMTBW
8. 7. 6.OPSDětmaroviceKritériumW
10. 7. Tour de Feminin, 10.-13.7.Krásní LípaEtapový závodW
12. 7. Oravaman 11.-13.7.2014Zuberec, SKTriatlonW
12. 7. Olympijský triatlon bezhákový, TT pro dětiOpavaTriatlonW
12. 7. BA 12.-13.7.Český les, Pastinyorientační závod MTBW
12. 7. ČP, ME+U23Nové Město na MoravěSilniční
12. 7. Beskyd Tour silniční maratonFrenšát p.R.SilničníW
12. 7. KPŽ - Salzkammergut TrophyBad Goisern (Rakousko)MTB maratonW
12. 7. Bike Valachy TourVelké KarloviceMTB maratonW
12. 7. Pohár Drahanské vrchovinyBřezováMTBW
13. 7. Xterra ŠvédskoSweden StockholmXTerraW
13. 7. MSSCPetřvaldSilničníW
15. 7. Mezinárodní pohár v triatlonu 2014xxTriatlon
15. 7. Mezinárodní triatlonový pohár mládeže 2014 xxTriatlon
17. 7. Czech Cycling Tour, 17.-20.7., ME+U23OlomoucEtapový závodW
19. 7. Xterra KrušnomanKlínyXTerraW
19. 7. SPAC - MR amatérů LenoraxxČasovka jednotlivcůW
19. 7. 5. ČP MTB, MČR, 19.-20.7.PrahaMTBW
19. 7. Morkovské chlapMorkoviceTriatlonW
19. 7. Xtrail VysočanyVysočany u Slouputerénní triatlonW
19. 7. TT Telč - ČPTelčTriatlonW
20. 7. SPAC - MR amatérů LenoraxxSilničníW
20. 7. Letní soustředění (20.-26.7.)Sloup v Moravském krasuJiné
20. 7. 6. GPS MTBKrostoszowice, PLMTB
20. 7. Bykekap Frenšát p.R., HorečkyMTBW
20. 7. Triatlon BabiceBabice u ŠternberkaTriatlonW
26. 7. XTT Abruzzo, 26.-27.7.2014Lago di Scanno, ItalyXTerraW
26. 7. KPŽ - Karlštejn TourPrahaMTB maratonW
26. 7. Welzlův kvadriatlonZábřeh na MoravěKvadriatlonW
26. 7. Štiavnický kros triatlonBanská Štiavnica SKterénní triatlonW
26. 7. Pohár Drahanské vrchovinyVelenovMTBW
26. 7. Maraton Moravská TřebováMoravská TřebováMTB maratonW
26. 7. Hulmen triatlonHulínTriatlonW
26. 7. Triatlon RýmařovRýmnařovTriatlonW
26. 7. Miniduatlon KunoviceKunovice (v Hostýnkách)DuatlonW
27. 7. Velká cena OstravyHlučínTriatlonW
29. 7. ČPM, MČRxxČasovka jednotlivců
31. 7. ČPM, MČRxxČasovka družstev
2. 8. SlovakmanxxTriatlonW
2. 8. XTT DěčínDěčínXTerraW
2. 8. Lysohorský čtyřlístekBeskydyBěhW
2. 8. MlynManCross triatlon - Davidův mlýnStaré Těchanoviceterénní triatlonW
2. 8. Cyklomaraton Ústí nad LabemÚstí nad LabemMTB maratonW
2. 8. KPŽ - ŠumavskýxxMTB maratonW
2. 8. ČPM, MČRxxSilniční
2. 8. Pohár Drahanské vrchovinyValchovMTBW
2. 8. Královský triatlonMajetínTriatlonW
2. 8. TT Piešťany, ČPPiešťany, SKTriatlonW
3. 8. SPAC/MSMP - Grand Prix FormanxxSilničníW
3. 8. ČP TT EONTáborTriatlonW
3. 8. MlynManHalfStaré TěchanoviceTriatlonW
3. 8. Pohár Drahanské vrchovinyValchovMTBW
3. 8. MSSCJíčínSilničníW
8. 8. ValachymanNový Hrozenkovterénní triatlonW
9. 8. XTT - PrachaticePrachaticeXTerraW
9. 8. Cyklomaraton OstravaOstravaMTB maratonW
9. 8. ČP TT Jablonec nad NisouTriatlonW
9. 8. KPŽ - Karlovarský AMKarlovy VaryMTB maratonW
9. 8. Hostýnská osmaHostýnské vrchyBěhW
10. 8. SPAC - Stonavská časovka, mistrovstvíStonavaČasovka jednotlivcůW
10. 8. Pohár Drahanské vrchovinyOkrouhláMTBW
10. 8. Cena SK Val.království, start 10:00,20,30Frenšát p.R.BěhW
14. 8. MTB - Ruda ŚląskaRuda Śląska, PLMTB
16. 8. Salamon Slezský maratonDolní LomnáBěhW
16. 8. XTT - O-See, 15.-17.8.2014ZittauXTerraW
16. 8. SPAC - Mokrolazecká 60Mokré LazceSilničníW
16. 8. 24hodinovka 16.-17.8.2014LichnovSilniční
16. 8. Triatlon ŽilinaŽilina, SKTriatlonW
16. 8. ČP TT City triathlonKarlovy VaryTriatlonW
16. 8. MTB Životské horyDolní ŽivoticeMTB maratonW
16. 8. Welzlovo kooloZábřeh na MoravěMTBW
16. 8. Rusavská 50RusavaMTB maratonW
17. 8. Crosstriatlon ŽilinaŽilina, SKterénní triatlonW
23. 8. XTT England, 23.-24.8.2014EnglandXTerraW
23. 8. SPAC - Memoriál J. VeseléhoOstrava PorubaKritériumW
23. 8. Pilman TTŽďár nad SázavouTriatlonW
23. 8. KPŽ - ManitouŽelezné HoryMTB maratonW
23. 8. ČPM - MJV Ostrava VítkoviceKritérium
23. 8. Jesenický maraton a 1/2maratonRamzová/ČH sedloBěhW
23. 8. Pohár Drahanské vrchovinyBukováMTBW
23. 8. MorkomanMorkoviceTriatlonW
23. 8. Run TourBrnoBěhW
24. 8. XTT England CranleighAnglieXTerraW
24. 8. SPAC/MSMP - Mezi plotyStará Ves n. OndřejnicíKritériumW
24. 8. Cyklomaraton BerounBerounMTB maratonW
30. 8. ČP TTSokolovTriatlonW
30. 8. Ostravský ChacharOstrava Bělský lesMTBW
30. 8. Crosstriatlon Myjava-ZRUŠEN!!!Myjava, SKterénní triatlonW
30. 8. MSPM - finálePetřvaldSilničníW
31. 8. SPAC - Paskovský kriťákPaskovKritériumW
31. 8. Větřkovický triatlonVětřkovice u Kopřivniceterénní triatlonW
31. 8. XTT DenmarkTisvilde, DánskoXTerraW
31. 8. Sport Fun FestHlučínJinéW
5. 9. Beskydská sedmička, 5. - 7.9.BeskydyBěhW
6. 9. KPŽ - Burčák TourZnojmoMTB maratonW
6. 9. Pohár Drahanské vrchovinyKořenecMTBW
6. 9. DolomitenmanDolomityJinéW
6. 9. Slavkovské radaryLipník nad Bečvou, SlavkovČasovka do vrchuW
6. 9. Crosstriatlon SarezaOstravca Poruba, Vřesinaterénní triatlonW
6. 9. Jestřábí mužHorní Benešov, Šifryterénní triatlonW
6. 9. Šilheřovický šlaušekŠilheřoviceMTBW
7. 9. SPAC - Bělské okruhyBěláSilničníW
7. 9. 7. GPS MTBRydultowy, PLMTB
12. 9. RunUpOstrava, Nová RadniceBěh do vrchuW
12. 9. RunUp - ZRUŠEN!!!Praha, Tower parkBěh do vrchuW
13. 9. 5. ČP MTBZadovMTBW
13. 9. KPŽ - Nova CupNové Město n.MMTB maratonW
13. 9. Děhylovský žabákDěhylovMTB
13. 9. Výjezd na Velký JavorníkFrenštát, můstkyMTBW
13. 9. No limit 12 hodinRaduň u OpavyMTBW
14. 9. SPAC - Velká cena LašskaxxSilničníW
14. 9. Olomoucký UP DOWNOlomouc, KopečekMTBW
14. 9. MTB - Ruda ŚląskaRuda Śląska, PLMTB
20. 9. KPŽ - Plzeńská 50PlzeňMTB maratonW
20. 9. Run TourOlomoucBěhW
20. 9. Cyklokros RohovRohovCyklokrosW
20. 9. Dny NATO, 20.-21.Ostrava MošnovJinéW
20. 9. Breněnský masakrBrnoBěhW
20. 9. KoutymanKouty nad DesnouDuatlonW
20. 9. Duatlon ČPŽamberkDuatlonW
21. 9. Triatlon MoravaMoravaJiné
21. 9. Triathlon T-NaturaSlovenia, Bohinjterénní triatlonW
23. 9. Triatlon MoravaMoravaJiné
25. 9. 5. OBPMSG VýškovickáBěhW
26. 9. RunUp - fináleOlomouc, RCOBěh do vrchuW
27. 9. SPAC - Tour de ČupekxxSilničníW
27. 9. KPŽ - Oderská mlýniceKlokočůvekMTB maratonW
27. 9. Pohár Drahanské vrchovinyBoskoviceMTBW
27. 9. ČP-CyklokrosLošticeCyklokrosW
27. 9. Festival outdoorových filmů 27.9..-15.10.OstravaJinéW
27. 9. Ostravský maratonOstravaBěhW
28. 9. 8. GPS MTB - fináleWodzislaw, PLMTB
28. 9. Oderský pohár - Cyklokros Černá OpavaVrbno pod PradědemCyklokrosW
28. 9. Do vrchu PustevenRáztokaČasovka do vrchuW
4. 10. Bobr Cup, MČRLitovelJinéW
4. 10. ČP-CyklokrosLounyCyklokrosW
4. 10. Plesenská stezkaPlesnáMTBW
4. 10. Ondřejnická 15OpálenáBěhW
4. 10. MTBCROSSLhota. Háj ve SlezskuMTBW
4. 10. Slov.pohár v cyklokroseUdiča, SKCyklokrosW
5. 10. Cyklomaraton ZlínZlínMTB maratonW
5. 10. Ondřejnický MTB duatlonČeladná, areál BRCTerénní duatlonW
5. 10. Oderský pohár - cyklokros Davidův mlýnStaré Těchanovice,CyklokrosW
5. 10. Slov.pohár v cyklokroseUdiča, SKCyklokrosW
5. 10. Fachman krosŠtěpánkobice, SvobodaBěhW
9. 10. 6. OBPMSSK VítkoviceBěhW
10. 10. 5BV 10.-12.10.Havířov VendryněBěh do vrchuW
11. 10. ČP-CyklokrosUničovCyklokrosW
11. 10. Memoriál Michala PětrošeOstrava HošťálkoviceBěhW
11. 10. Duatlon cup SarezaOstrava PorubaDuatlonW
11. 10. Vokolo PrigluBrnoBěhW
12. 10. ČP-CyklokrosNáměšť na HanéCyklokrosW
12. 10. Krosový přebor PřerovecNové Sedlice (u Opavy)BěhW
12. 10. Slov.pohár v cyklokroseBorová, SKCyklokrosW
16. 10. 7. OBPMSG VýškovickáBěhW
16. 10. OBPM - průběžněxxBěh
18. 10. Oderský pohár - Loko KrnovKrnovCyklokrosW
18. 10. Slov.pohár v cyklokroseRaková, SKCyklokrosW
18. 10. Silesia krosOpavaBěhW
19. 10. SP cyklokrosVallenburk, NizozemíCyklokros
19. 10. Oderský pohár - cyklokros CvilínKrnov, CvilínCyklokrosW
24. 10. ČP-CyklokrosJabkeniceCyklokrosW
25. 10. Běhej ValachyVelké KarloviceBěhW
25. 10. Slov.pohár v cyklokroseLevoča, SKCyklokrosW
25. 10. OBFulnek, ZŠ MasarykaOrientační běhW
26. 10. XTT MS MauiHawaiXTerraW
26. 10. Kobeřický půlmaratonKobeřiceBěhW
26. 10. Slov.pohár v cyklokrosePoprad, SKCyklokrosW
28. 10. Oderský pohár - cyklokros RýmařovRýmařovCyklokrosW
28. 10. Porubský čtvrtmaratonOstrava PorubaBěhW
28. 10. cyklokros mastersLounyCyklokros
28. 10. OBBolatice, BorováOrientační běhW
30. 10. 8. OBPM - fináleBělský les, ZŠ DvorskéhoBěhW
1. 11. ČP-CyklokrosHlinskoCyklokrosW
1. 11. HO 10Frýdek MístekBěhW
1. 11. Rabštejnský kocourLibinaBěhW
2. 11. 1. Lysacup - prologVelká JavorníkBěh do vrchuW
2. 11. cyklokros mastersPoličkaCyklokros
6. 11. Sportlife 6.-9.11BrnoJinéW
8. 11. SP cyklokros, 8.-9.11.2014Lorsch, NěmeckoCyklokros
8. 11. Hrouzovka běh a MTBKrnovBěhW
8. 11. 2. LysacupKrásná, mostBěh do vrchuW
8. 11. Oderský pohár - cyklokros OlomoucOlomouc, BohuňoviceCyklokrosW
9. 11. Oderský pohár - cyklokros JeseníkJeseník CyklokrosW
9. 11. Slov.pohár v cyklokroseRužomberok, SKCyklokrosW
15. 11. ČP-CyklokrosHolé VrchyCyklokrosW
15. 11. 3. LysacupOstravice, MazákBěh do vrchuW
16. 11. Slov.pohár v cyklokroseSkýcov, SKCyklokrosW
17. 11. ČP-CyklokrosTrutnovCyklokrosW
17. 11. cyklokros mastersTrutnovCyklokros
17. 11. Frenštátský horský běh 35 kmFrenštát pod RadhBěhW
20. 11. Oderský pohár - cyklokros Průběžné pořadíCyklokrosW
22. 11. SP cyklokrosKoksijde, BelgieCyklokros
22. 11. Slov.pohár v cyklokroseStará Lubovňa, SKCyklokrosW
22. 11. cyklokros, přebor krajeStará VesCyklokrosW
22. 11. OB - zimní ligaOstrava - HrabůvkaOrientační běhW
23. 11. 4. Lysacup, mistrovstvíJanovice BystréBěh do vrchuW
23. 11. Slov.pohár v cyklokroseKošice, SKCyklokrosW
23. 11. cyklokros mastersStará Ves nad OndřejnicíCyklokros
28. 11. Slov.pohár v cyklokrosePodbrezová, SKCyklokrosW
29. 11. SP cyklokrosMilton Keynes, GBCyklokros
29. 11. 5. LysacupMalenovice, Rajská boudaBěh do vrchuW
30. 11. Oderský pohár - cyklokros Olomouc fináleOlomoucCyklokrosW
30. 11. Oderský pohár - celkové výsledkyxxCyklokros
2. 12. Otevřený přebor na trenažerechOstrava PorubaVeslováníW
6. 12. ČP-CyklokrosKolínCyklokrosW
6. 12. Mikulášský běhOstrava MartinovBěhW
6. 12. Mikulášský běh JilešovicemiJilešoviceBěhW
7. 12. 6. Lysacup, časovkaMalenovice, Hotel BezručBěh do vrchuW
7. 12. Slov.pohár v cyklokroseKrupina, SKCyklokrosW
7. 12. cyklokros mastersKlíčanyCyklokros
7. 12. OB zimní liga, mikulášskáxxOrientační běhW
13. 12. ČP-CyklokrosMiloviceCyklokrosW
13. 12. 7. LysacupVisalaje, parkovištěBěh do vrchuW
13. 12. Slov.pohár v cyklokrose, MSRTrnava, SKCyklokrosW
14. 12. cyklokros mastersPolička Cyklokros
20. 12. OB - zimní ligaOstrava, Bělský lesOrientační běhW
21. 12. SP cyklokrosNamur, BelgieCyklokros
21. 12. 8. Lysacup, nightOstravice, železniční přejezdBěh do vrchuW
21. 12. Vánoční krosOstrava Bělský lesBěhW
24. 12. Štědrodenní běhJilešoviceBěhW
26. 12. SP cyklokrosHeusden Zolder, BelgieCyklokros
26. 12. Štěpánský běh PorubouOstrava PorubaBěhW
28. 12. cyklokros mastersPraha ZličínCyklokros
31. 12. 9. Lysacup, SilvestrovskýOstravice, hřišrěBěh do vrchuW
31. 12. Silvestrovský běh HrabovouOstrava HrabováBěh

Partneři:



















Beskydy-Visalaje,ubytování


Dotazy a připomínky prosím pište na adresu webmastera. Webmaster: Tomáš Matera