Přihlášení

Jméno:
Heslo: 

Nejbližší závody

23. 2. Zimní TT, MSR a MČR
ZTTŠtrbské Pleso, SK W
24. 2. Lysacup, finále
BVMalenovice, Rajská bouda W
24. 2. Jelyman 24.-25.2.
Jeseníky, Paprsek W
3. 3. Jesenická 24hodinovka
Jeseníky W
3. 3. Ludgeřovická 15
BLudgeřovice
3. 3. Aquatlon ČP
AQČeské Budějovice

Poslední závody

17. 2. Lysacup - časovka
BVFrenštát pod Radhoštěm W
17. 2. Winter Run
BOlomouc W
17. 2. Zimní DUKO triatlon
ZTTRýmařov
17. 2. Scarpa skialp night
SKIALŘíčky W
16. 2. Jizerská 50, 16.-18.2.
Bedřichov W
11. 2. Lysacup
BVVisalaje W
10. 2. Montura skialp maraton
SKIALZlatník, Beskydy W
10. 2. 1000 lanových délek 10. a 11.2.2018
Paprsek, Jeseníky W
10. 2. City cross sprint
Ostrava Gong W
DatumNázevMístoKategorieDisciplínaOstatní
5. 1. 10. LysacupKrásná, mostBěh do vrchuW
6. 1. SP - cyklokrosŘím, ItálieCyklokrosW
6. 1. Zimní běh Kobeřicemi, 5 a 10 kmKobeřiceBěhW
11. 1. Jizerská 50 11.-13.1.2013BedřichovBěžkyW
12. 1. 13. TOI TOI Cup, MČR elite + U23StříbroCyklokrosW
13. 1. 11. LysacupOstravice MazákBěh do vrchuW
19. 1. 15 okolo PaprskuPaprsek - JeseníkyBěžkyW
19. 1. Jilemnická 50 19.-20.1.2013JilemniceBěžkyW
19. 1. 12. Lysacup nightRajská boudaBěh do vrchuW
19. 1. ZTT zimní TT, 5-13-7Jablonec nad Nisouzimní triatlon
19. 1. Lowellpro, Landecká 5 a 10Ostrava LandekBěh
19. 1. Okolo KozičkuPustá PolomBěžky
20. 1. SP - cyklokrosHoogerheide, HolandskoCyklokrosW
25. 1. Biela stopa 25.-27.1.2013Kremnica, SkalkaBěžkyW
26. 1. LH 24, MČR v zimním horském maratonu jednotlivců; 26.-27.1.BeskydyBěh do vrchuW
26. 1. 13. LysacupVisalajeBěh do vrchuW
26. 1. ZTT - K3 zimní TT, 5-15-8Žďár nad Sázavouzimní triatlon
26. 1. OB - zimní ligaTěrlickoOrientační běhW
26. 1. Winter triathlon, European Championchip,26.-27.1.2013Tartu, Estonskozimní triatlonW
27. 1. Zimní soustředění 27.1.-2.2.2013Petříkov, JeseníkyJiné
27. 1. Zimní šestkaKravařeBěhW
2. 2. MS v cyklokrose, 2.-3.2.2013USA, KY, LuisvilleCyklokrosW
2. 2. 14. Lysacup 3in1OstraviceBěh do vrchuW
2. 2. ZTT - zimní TT, 5-15-8Hlinskozimní triatlon
6. 2. MS v biatlonu, 6.-17.2.32013Nové Město na MoravěJinéW
9. 2. 15. LysacupŠanceBěh do vrchuW
9. 2. ZTT - zimní TT, 5-15-5Praha - Chuchlezimní triatlon
9. 2. 1000 lanových délekJeseníky, PaprsekBěžky
10. 2. Zimný triatlonSlovensko, Zubereczimní triatlonW
13. 2. Rock Point - Zimní výzva 2013Krkonoše-JeseníkyEtapový závodW
16. 2. Kašperská 30 16.-17.2.2013Kašperské HoryBěžkyW
16. 2. 16. LysacupHotel BezručBěh do vrchuW
16. 2. OB zimní ligaCzyżowice-LeœniczówkaOrientační běhW
16. 2. Zděchovská 30ZděchovBěžkyW
17. 2. ZTT - zimní triatlonVimperkzimní triatlon
22. 2. Winter triathlon MS, 22.-24.2.2013Cogne, Italyzimní triatlonW
23. 2. 17. Lysacup fináleRajská boudaBěh do vrchuW
23. 2. Ski adventure 23.-24.2.2013Tři Studně, VysočinaOrientační běhW
23. 2. Tísecký biatlonTísekBěžkyW
23. 2. Šumavský skimaratonKvildaBěžkyW
24. 2. JelymanJeseníky, PaprsekBěžkyW
24. 2. Závod veteránů v běhu na lyžích klasickyPustevnyBěžkyW
2. 3. Jesenický zimní traitlon 8,5-8-5,5Karlova Studánka, Pradědzimní triatlonW
2. 3. Jarní cyklistické soustředění na 14 dníToskánskoJiné
2. 3. 24hod na běžkách, 2.-3.3.2013Jeseníky, PaprsekBěžkyW
2. 3. Krkonošská 70Svatý PetrBěžkyW
2. 3. Jesenický zimní triatlon - POKYNYJeseníky, Pradědzimní triatlon
2. 3. O Gillovou běžkuRejvíz, JeseníkyBěžkyW
9. 3. Mezinárodní festival outdoorových filmů 9.3.-13.6.2013ČRJinéW
10. 3. Kobeřická 20KobeřiceBěhW
10. 3. Jesenická 70 a 40Jeseníky, SkřítekBěžkyW
10. 3. ČP aquatlonČeské BudějovicePlavecko-běžeckýW
16. 3. OB zimní ligaOstrava - Bělský lesOrientační běhW
16. 3. ČP aquatlonZlínPlavecko-běžeckýW
16. 3. Karlův běh ČSAbertamyBěžkyW
17. 3. Jarní cyklistické soustředění na 14 dníToskánskoJiné
24. 3. CEC Kamptal Klassik TrophyAustriaMTBW
28. 3. Jarní soustředění 28.3.-1.4.2013SK, Velký MederJiné
29. 3. Redbull Nordix 2013, 29.-30.3.Špindlerův MlýnBěžkyW
31. 3. Morkovské bajkMorkoviceMTB maratonW
4. 4. 1. OBPM SG Výškovická - přeložen na květenOstrava VýškoviceBěh
5. 4. For bikes, 5.-7-4-2013 veletrh cyklistikyPrahaJinéW
5. 4. Jarní soustředění 5.-14.4.Pakostane, ChorvatskoJiné
5. 4. Jarní soustředění, 5.-8.4.2013NěmčičkyJiné
6. 4. Hervis půlmaraton PrahaPrahaBěhW
6. 4. ČP aquatlonPraha PodolíPlavecko-běžeckýW
6. 4. RWE OkolovalticValticeMTB maratonW
11. 4. 2. OBPM, běh Porubou-PŘELOŽEN!!!Ostrava Poruba, lesoparkBěh
13. 4. Bolatická třicítkaBolaticeMTBW
13. 4. ČP aquatlonLiberecPlavecko-běžeckýW
13. 4. Madeta OkolobudějicĆeské BudějoviceMTB maratonW
13. 4. Ludgeřovická 15LudgeřoviceBěh
13. 4. OB nočníOpavaOrientační běhW
14. 4. Bolatická dvacítkaBolaticeBěhW
18. 4. Okresní přebor v časovce jednotlivcůBohumín-KopytovČasovka jednotlivců
20. 4. Dobroslavický jarní duatlonDobroslaviceDuatlonW
20. 4. Author50, Český rájBranžežMTB maratonW
20. 4. Galaxy cyklošvec maratonTálínMTB maratonW
20. 4. Velká cena LosinVelké LosinyMTBW
20. 4. ČP aquatlonJablonec nad NisouPlavecko-běžeckýW
20. 4. ČP silniceKyjovSilniční
20. 4. 1. Pohár Drahanské vrchovinyValchovMTBW
21. 4. 1. SP CXOTurčianské Teplice, SKMTBW
21. 4. ČPM kritériumKyjovKritériumW
21. 4. MTB Euroregion SilesiaBohumín-SkřečoňMTBW
27. 4. ČP XCOTepliceMTBW
27. 4. PorubajkOstravaMTB maratonW
27. 4. 1. SPAC - Cena TrispoluxxSilničníW
27. 4. OB MSK, krátkáHerticeOrientační běhW
27. 4. Dolnolhotská 10Dolní LhotaBěhW
27. 4. Rohálovská 50PrusinoviceMTB maratonW
28. 4. Mistrovství galaxieChvalíkoviceSilničníW
28. 4. Olšovecké okruhy, nominační na LODMOlšovec (Hranice)Silniční
28. 4. Lesní kros 10 kmŠtěpánkoviceBěhW
1. 5. Sprinttriatlon PorubaOstrava PorubaTriatlonW
1. 5. Porubský sprinttriatlon, výsledky benjamínciOstrava PorubaTriatlon
1. 5. Májový běh okolo Nezmaru, 11 kmJilešoviceBěhW
1. 5. Vidnavské okruhyVidnavaSilniční
1. 5. Valašský pohárHrachovecMTBW
2. 5. Školní liga MTBOstrava ZábřehMTBW
4. 5. Author Šela maratonLipníkMTB maratonW
4. 5. OB - sprint, MistrovstvíOstrava jihOrientační běhW
4. 5. 2. Pohár Drahanské vrchovinyBenešovMTBW
4. 5. AQ, TTRychnov nad KněžnouPlavecko-běžecký
5. 5. ČP aquatlon +TTRychnov nad KněžnouPlavecko-běžeckýW
5. 5. GrandPrix SilesiaBohumínMTBW
5. 5. CEC Grazer Bike Opening GrazAustriaMTBW
5. 5. Duatlon LipinaLipinaDuatlonW
8. 5. RWE OkololiberceLiberecMTB maratonW
8. 5. OB klasickáDržkováOrientační běhW
8. 5. Běh osvobození 15 kmHrabyňBěhW
8. 5. Rychlebská 30Javorník, TravnýMTB
8. 5. Valašský pohárHalenkovMTBW
8. 5. O pohár starosty města OrlováOrlováSilniční
9. 5. 3. OBPM ZŠ HrabováOstrava HrabováBěh
9. 5. Školní liga MTBOstrava PorubaMTBW
11. 5. Volkswagen maraton Praha, 11.-12.5.PrahaBěhW
11. 5. Škoda bike maratonPlzeňMTB maratonW
11. 5. Author cyklo LitomyšlLitomyšlMTBW
11. 5. Mamut Tour silničníPřerov, výstavištěSilničníW
11. 5. Mamut bikePřerov, výstavištěMTBW
11. 5. 3. Pohár Drahanské vrchovinySuchýMTBW
12. 5. 2. SP XCOSmolenice, SKMTBW
12. 5. 2. SPAC mistrovství, časovka Arcelolor MittalxxČasovka jednotlivcůW
16. 5. Školní liga MTBOstrava ZábřehMTBW
18. 5. Fox Galaxy maratonPrachaticeMTB maratonW
18. 5. Silesia Merida Bike MarathonOpavaMTB maratonW
18. 5. Triathlon city Bratzislava 18.-19.5.BratislavaTriatlonW
18. 5. 4. Pohár Drahanské vrchovinySpešovMTBW
19. 5. Author50BezdězMTB maratonW
19. 5. 3. SPAC - O cenu KrnovaKrnovSilničníW
19. 5. Hranický triatlonHraniceTriatlonW
23. 5. Školní liga MTBOstrava - PorubaMTBW
24. 5. UCI SP XCO/XCE, 24.-25.5.2013Nové Město na MoravěMTBW
24. 5. Závod míru 24.-25.5.2013JeseníkySilničníW
25. 5. EKOL SuperprestigeBrnoTriatlonW
25. 5. ČP Xterra, duatlonPraha, Žluté lázněDuatlonW
25. 5. RWE OkoloolomouceOlomouc, DolanyMTB maratonW
25. 5. Bělské okruhyBělá u ChuchelnéMTBW
25. 5. časovka MSSCStonavaČasovka jednotlivců
25. 5. Karlovský Pepi maratonVelké KarloviceMTB maratonW
26. 5. X-duatlon VisalajkaVisalajka, BeskydyDuatlonW
26. 5. IronmanSt. Polten, AustriaTriatlonW
26. 5. silnice MSSCPetřvaldSilniční
30. 5. Školní liga MTBOstrava - ZábřehMTBW
31. 5. Běh okolo Ostré hůrkyHáj ve SlezskuBěhW
1. 6. Czechman triatlonPardubiceTriatlonW
1. 6. ČP XCO 1.-2.6.2013PrahaMTBW
1. 6. Horský běh na LysouOstraviceBěh do vrchuW
1. 6. Český běh ženOstravaBěhW
1. 6. Albrechtická pohodaVelké AlbrechticeMTBW
1. 6. Atlas AdventureDavidův mlýn, KružberkJinéW
1. 6. Valašský hrbBeskydyBěhW
2. 6. Xterra PortugalPortugalskoXTerraW
2. 6. 4. SPAC Memoriál FerdynaBohumín, SkřečoňSilničníW
2. 6. RWE OkolohradceHradec KrálovéMTB maratonW
2. 6. MTB pro děti a mládežKunčice pod OndřejníkemMTBW
2. 6. CEC Czech Cup MTBPraha ŘepyMTBW
6. 6. Školní liga MTBOstrava PorubaMTBW
7. 6. 7. - 8.6., Jesenický tvrďákJeseníkyJiné
8. 6. Cross duatlon!!!BolaticeDuatlonW
8. 6. ČP XCO 8.-9.6.2013Kutná HoraMTBW
8. 6. ČP XterraHořiceXTerraW
8. 6. 5. SPAC Tour de SádekxxSilničníW
8. 6. Slezská Harta Cross Boar 35/65 kmHorní BenešovMTB maratonW
8. 6. Jistebnický 1/2 maratonJistebníkBěhW
8. 6. Rychlebská 30 MTBJavorníkMTBW
9. 6. Blanenský plecháčBlanskoTriatlonW
9. 6. OkoloplzněPlzeňMTB maratonW
9. 6. ČAH 9.-14.6.2013Praha a jiná městaJinéW
9. 6. X triatlon ŠternberkŠternberk, Dolní Žlebterénní triatlonW
9. 6. Jilešovský prásk, 15 kmJilešoviceBěhW
9. 6. GP - SilesiaWodislaw, PLMTB
10. 6. ČAH plavání 10.-11.6.Praha HostivařJinéW
11. 6. ČAH OBStráž nad NežárkouOrientační běhW
12. 6. ČAH MTBStráž nad NežárkouMTBW
13. 6. Školní liga MTBOstrava ZábřehMTBW
13. 6. ČAH terénní triatlon ZRUŠENO!Praha - Džbánterénní triatlonW
14. 6. ČAH sportovní lezeníPrahaJinéW
14. 6. RunUpOstravaBěh do vrchuW
15. 6. Xtreme triatlon BrušperkBrušperkterénní triatlonW
15. 6. Galaxy Petyša tourRožnov pod RadhoštěmMTB maratonW
15. 6. Xterra OstrovOstrov nad OhříXTerraW
15. 6. Xterra GreeceŘecko, jezero PlastiraXTerraW
15. 6. Kopřivnický drtičKopřivniceorientační závod MTBW
15. 6. DřevěňákLitovelTriatlonW
15. 6. Záhorský cykloorientákDřevohostice u Bystřice p.Hostýnemorientační závod MTBW
15. 6. 5. Pohár Drahanské vrchovinyŽďárnáMTBW
16. 6. Mini bykekapFrenštát pod RadhoštěmMTBW
16. 6. 6. SPAC Velkopolomské okruhyVelká PolomSilničníW
16. 6. Běh zámeckým parkemKravařeBěhW
20. 6. Školní liga MTBOstrava PorubaMTBW
20. 6. MČR+MSR silniční, 20.-23.6.2013Nová DubnicaSilničníW
22. 6. Moraviaman, ironmanOtrokoviceTriatlonW
22. 6. CrossTriathlon Dabrowa GorniczaDabrowa Gornicza, PLterénní triatlonW
22. 6. 7. SPAC Cena Continentalu FpRFrenštátČasovka do vrchuW
22. 6. Odřivousův pohárBílovecMTBW
22. 6. Železný býkJedovniceterénní triatlonW
22. 6. Olomoucký 1/2 maratonOlomoucBěhW
22. 6. Valašský pohárRatibořMTBW
22. 6. Dětský Cross countryChvalčov u Bystřice pod HostýnemMTBW
22. 6. 6. Pohár Drahanské vrchovinyBořitovMTBW
23. 6. 8. SPAC Tour de JavorovýxxČasovka do vrchuW
23. 6. LOH dětí a mládeže, 23-28.6.2013Zlínský krajJinéW
23. 6. GrandPrix SilesiaHorní SucháMTB
23. 6. MSSC výjezd JavorovýČasovka do vrchu
23. 6. 7. Pohár Drahanské vrchovinyBořitovMTBW
25. 6. 4. OBPM Čokoládová tretraOstrava VítkoviceBěh
26. 6. Běh olympijského dneOstrava - PorubaBěhW
27. 6. Zlatá tretraOstravaJinéW
27. 6. Školní liga MTBOstravaMTBW
28. 6. 9. SPAC mistrovství, Mem.A.DohnalaSuchdol nad OdrouSilničníW
28. 6. RunUpPrahaBěh do vrchuW
29. 6. Tour de France 29.6.-21.7.2013FranceEtapový závodW
29. 6. Xterra SwitzerlandŠvýcarsko, Vallee de JouxXTerraW
29. 6. Rájecký kros triatlonSK, Rajecterénní triatlonW
29. 6. Xtrail VysočinaŽdár nad Sázavouterénní triatlonW
29. 6. 3. SP XCODohňany, SKMTBW
29. 6. Adrenalin cupBeskydyJinéW
29. 6. MČR v rogainingu, 29.-30.6.BroumyJinéW
29. 6. Albrechtický triatlonAlbrechticeTriatlonW
29. 6. Ostravský 1/2 maratonOstravaBěhW
29. 6. MTB maraton Čs.spořitelny, 29.-30.6.Kouty nad DesnouMTB maratonW
29. 6. 8. Pohár Drahanské vrchovinyKořenecMTBW
4. 7. Tour de FemininxxSilničníW
5. 7. MSSC silniceHlubočecSilniční
5. 7. 9. Pohár Drahanské vrchovinyBřezováMTBW
6. 7. 10. Pohár Drahanské vrchovinyRepechyMTBW
7. 7. Xterra FranceFrancie, XonruptXTerraW
7. 7. 10. SPAC Mezi plotyStará Ves n. OndřejnicíKritériumW
7. 7. Triathlon TychyTychy, PLXTerraR W
13. 7. MS ITU crosstriathlonHaag, Holandskoterénní triatlonW
13. 7. Salzkammergut TrophyBad GoisernMTB maratonW
13. 7. Beskyd Tour silničníTrojanovice, PustevnySilničníW
13. 7. Železný prajzákDolní Benešovterénní triatlonW
13. 7. 4. SP XCOValčianská dolina, SKMTBW
13. 7. Xterra Davidův mlýnStaré TěchanoviceXTerraW
13. 7. CEC JBG Race UstroňPolsko UstroňMTBW
13. 7. 10. Pohár Drahanské vrchovinyProtivanovMTBW
14. 7. CEC Grand Prix ValčaSlovensko, ValčaMTBW
14. 7. BykekapFrenštát pod RadhoštěmMTBW
14. 7. Mlýnské K.O.Staré TěchanoviceMTB
18. 7. ME v silniční cyklistice, 18.-21.7.Olomouc,Brno, FMSilničníW
19. 7. Oravaman, 19.-21.7.2013Zuberec, SKTriatlonW
20. 7. Trek maraton Přes 3 vrchy VysočinyHorní CerekevMTB maratonW
20. 7. Xterra Italy, Abruzzo,Itálie, Lago di ScannoXTerraW
20. 7. MSR 5. SP XCOKošice, SKMTBW
20. 7. 11. SPAC MČR SACDobroviceČasovka jednotlivcůW
20. 7. Welzlův kvadriatlonZábřeh na MoravěKvadriatlonW
20. 7. RWE OkoloústíÚstí nad LabemMTB maratonW
20. 7. Lysohorský čtyřlístekBeskydyBěh do vrchuW
20. 7. BA 20.-21.7.2013Dolní Morava, Jeseníkyorientační závod MTBW
20. 7. Morkovské chlapMorkovice, koupilištěTriatlonW
20. 7. Moravskotřebovský maratonMoravská TřebováMTB maratonW
21. 7. letní soustředění 21.-27.7.2013Sloup v Moravském krasuJinéR
21. 7. MČR XCO 20.-21.7.2013BedřichovMTBW
21. 7. 12. SPAC MČR SACDobroviceSilničníW
21. 7. Babický triatlonBabiceTriatlonW
26. 7. HulmenHulínTriatlon
27. 7. Miniduatlon KunoviceKunoviceDuatlonW
27. 7. Triatlon MelechovMelechovTriatlonW
27. 7. Triatlon Duko RýmařovRýmařovTriatlon
27. 7. Železný drakVrbno pod PradědemSilničníW
27. 7. 11. Pohár Drahanské vrchovinyOkrouhláMTBW
28. 7. AutoCont - Velká cena OstravyHlučínTriatlonW
28. 7. Velká cena Ostravy v TT, výsledky žáků a benjamínkůHlučínTriatlon
3. 8. Slovakman, ironmanPiešťany, SKTriatlonW
3. 8. Pálavský krpálMikulovMTB maratonW
3. 8. Ždárský triatlonŽdár nad SázavouTriatlonW
3. 8. Královský triatlonMajetínTriatlonW
3. 8. 12. Pohár Drahanské vrchovinyVelenovMTBW
4. 8. 13. SPAC Grand Prix FormanxxSilničníW
9. 8. ValachymanNový Hrozenkovterénní triatlonW
10. 8. Xterra PrachaticePrachaticeXTerraW
10. 8. Jundrovský kopečekJundrov u BrnaMTBW
10. 8. Železný císařákJilešoviceTriatlonW
10. 8. SP XCO SvitMTBW
10. 8. Memoriál Jana VeseléhoOstrava PorubaSilniční
11. 8. 6. SP XCOSvit, SKMTBW
11. 8. 14. SPAC Stonavská časovkaStonavaČasovka jednotlivcůW
11. 8. RWE OkoloostravyOstravaMTB maratonW
11. 8. 13. Pohár Drahanské vrchovinyBukováMTBW
11. 8. CENA SK Valašského královstvíFrenštát pRBěhW
16. 8. RunUp - závod zrušenLiberecBěh do vrchuW
17. 8. AVG Náměšťský MaratonNáměšt nad OslavouMTB maratonW
17. 8. Xterra GermanyNěmecko, ZittauXTerraW
17. 8. ČP XCOPec pod SněžkouMTBW
17. 8. MTB Životské HoryDolní ŽivoticeMTBW
17. 8. 15. SPAC Mokrolazecká 60Mokré LazceSilničníW
17. 8. Slezský maraton, Salomon runDolní LomnáBěhW
17. 8. Welzlovo koloZábřeh na MoravěMTBW
17. 8. Triatlon Žilina, silniční, MSKŽilina SKTriatlonW
17. 8. Rusavská 50RusavaMTB maratonW
18. 8. Žilinský kros triatlonŽilina, SKterénní triatlonW
24. 8. PlimanŽďár nad SázavouTriatlonW
24. 8. YES Enický maraton a půlmaratonRamzováBěhW
24. 8. Morkoman olympijský TTMorkoviceTriatlonW
24. 8. CEC Ostravský ChacharOstravaMTBW
25. 8. 16. SPAC Velká cena LašskaxxSilničníW
25. 8. Hradecký terénní triatlonHradec Královéterénní triatlonW
25. 8. Ostravský chacharOstrava - Bělský lesMTBW
31. 8. Xterra KrušnomanKlínyXTerraW
31. 8. Kenda Jistebnický MaratonJistebniceMTB maratonW
31. 8. Ještěd Tour KooperativyJeštědMTB maratonW
31. 8. GrandPrix SilesiaRydultowyMTBW
31. 8. Xterra MelechovMelechovXTerraW
31. 8. Černý jestřábHlučínterénní triatlonW
1. 9. Větřkovický triatlonVětřkovice u Kopřivniceterénní triatlonW
1. 9. 17. SPAC Paskovský kritákPaskovKritériumW
6. 9. Beskydská 7, 6.-8.9.BeskydyBěh do vrchuW
6. 9. RunUpPlzeňBěh do vrchuW
7. 9. Plzeňská 50PlzeňMTB maratonW
7. 9. ETU cross triathlon MEStrobl am Wolfgangseeterénní triatlonW
7. 9. Specialized Rallye Sudety Teplice nad MetujíMTB maratonW
7. 9. DolomitenmanAlpyJinéW
7. 9. Závod MTB na Velký JavorníkFrenštát pod RadhoštěmMTB
7. 9. Šilheřovický šlaušekŠilheřoviceMTBW
7. 9. Hrabovský půlmratonOstrava - HrabováBěhW
7. 9. Kosířská špice, 30 km MTBSlatinice - LumpíkMTB
7. 9. Orient expres, 7.-8.9.2013Vilémov, Drahanský vrchovinaorientační závod MTBW
8. 9. Xterra EnglandAnglie, CranleighXTerraW
8. 9. ČP XCOBoskoviceMTBW
8. 9. 18. SPAC Bělské okruhyBěláW
8. 9. RWE OkoloprahyPrahaMTB maratonW
8. 9. Slavkovské radary, silničníLoučka u Lipníka nad BečvouČasovka do vrchuW
14. 9. Valtické cyklobraníValticeMTB maratonW
14. 9. Děhylovský žabákDěhylovMTB
14. 9. 14. Pohár Drahanské vrchovinyValchovMTBW
14. 9. Pochod a běh Chuchelnou, 15 kmChuchelnáBěhW
14. 9. MTB a dětský cyklistický denUherské HradištěMTB
14. 9. Okolo Lysé horyOstraviceMTBW
14. 9. 12-hodinovka, NO LIMITRaduňMTBW
15. 9. Olomoucký updownSamotiškyMTBW
15. 9. 19. SPAC Tour de ČupekxxČasovka dvojic a družstevW
15. 9. Kralovehradecká 50Hradec KrálovéMTB maratonW
15. 9. 15. Pohár Drahanské vrchovinyValchovMTBW
15. 9. Goralský maratonTrojmezíBěhW
19. 9. 5. OBPM Sokol ProskoviceOstrava ProskoviceBěh
19. 9. OBPM - průběžné výsledkyxxBěh
20. 9. RunUpOlomoucBěh do vrchuW
21. 9. Dny NATO 21.-22.9.2013letiště MošnovJinéW
21. 9. Cyklokros v RohověRohovCyklokrosW
21. 9. MČR duatlonŽamberkDuatlonW
21. 9. Běh HlučínemHlučínBěhW
21. 9. ValachiarunVsetínBěh
21. 9. Brněnský masakrBrnoBěhW
22. 9. 21. SPAC Do vrchu BahenecxxČasovka do vrchuW
22. 9. Výběh na Velkú RačuOščadnica – DedovkaBěh do vrchu
22. 9. Náměšťský duatlonNáměšť na HanéDuatlonW
26. 9. Bike Brno, 26.-29.9.2013BrnoJinéW
26. 9. Vyhlášení mezinárodního poháru v triatlonuOstrava Poruba, Panorama 17 hodTriatlon
28. 9. Galaxy Catlike Zručský maratonKácovMTB maratonW
28. 9. Oderská mlýniceKlokočůvek u OderMTB maratonW
28. 9. Ostravský maraton a 1/2 maratonOstravaBěhW
28. 9. 1. ToiToi cupUničovCyklokrosW
28. 9. Koutyman, extémní horský DTKouty nad DesnouDuatlonW
28. 9. Petřvaldské OHUBUPetřvaldMTBW
28. 9. Krnovské kritériumKrnovKritériumR W
29. 9. silnice MSSCPetřvaldSilničníW
29. 9. 2. ToiToi cupNáměšť na HanéCyklokrosW
29. 9. 1. SloP CyklokrosBorová, SKCyklokrosW
3. 10. 6. OBPM - ZMĚNA!!!stadioon u SG Ostrava-ZábřehBěh
3. 10. OBPM - průběžné výsledkyxxBěh
5. 10. Tour de BrdyStrašice u RokycanMTB maratonW
5. 10. Bobr cupLitovelJinéW
5. 10. 3. ToiToi cupKutná HoraCyklokrosW
5. 10. 2. SloP cyklokrosUdiča, SKCyklokrosW
5. 10. Plesenská stezkaPlesná, ŽižkovMTBW
5. 10. Oblastní žebříček OBLandekOrientační běh
6. 10. OkolozlínaZlínMTB maratonW
6. 10. Ondřejnický MTB duatlonČeladnáDuatlonW
6. 10. 3. SloP cyklokrosUdiča, SKCyklokrosW
6. 10. 1. Oderský pohárStaré Těchanovice, Davidův mlýnCyklokrosW
6. 10. Fachman krosKravařeBěhW
6. 10. Run hill RadegastRáztokaBěh do vrchu
6. 10. Poslední šlápnutí okolo HukvaldHukvaldySilničníW
10. 10. OBPM - náhradní závod, od 14:00Ostrava-VítkoviceBěh
10. 10. OBPM - průběžné výsledkyxxBěh
11. 10. 5 beskydských vrcholů, 11.-13.10.2013Rožnov pod RadhoštěmBěh do vrchuW
12. 10. Vokolo PrigluBrnoBěhW
12. 10. Memoriál Michala PětrošeOstrava HošťálkoviceBěhW
12. 10. 4. ToiToi cupMiloviceCyklokrosW
12. 10. 4. SloP cyklokrosPoprad, SKCyklokrosW
12. 10. Ondřejnická 15PstružíBěhW
12. 10. Běh na PradědHvězda, Karlova StudánkaBěh do vrchuW
13. 10. 5. ToiToi cupLounyCyklokrosW
13. 10. 5. SloP cyklokrosSpišská Nová Ves, SKCyklokrosW
13. 10. Krosový přebor PřerovecSuché Lazce (u Opavy) - PřerovecBěhW
13. 10. St.Ves - Alfrédka a zpětStará Ves u RýmařovaBěh do vrchuW
17. 10. 7. OBPM SG Výškovická, od 15:00Ostrava VýškoviceBěh
17. 10. OBPM - průběžné výsledky xxBěh
19. 10. 6. SloP cyklokrosRaková, SKCyklokrosW
19. 10. 2. Oderský pohárVrbno pod PradědemCyklokrosW
19. 10. Silesia cross maratonOpavaBěhW
19. 10. Jezernické viaduktyJezernice u LipníkaMTBW
19. 10. Crocodile Trophy MTB, 19.-27.10.13AustrálieEtapový závodW
20. 10. SP cyklokrosValkenburg, HolandskoCyklokrosW
20. 10. 3. Oderský pohárKrnovCyklokrosW
20. 10. Slavkovský lesík, běh pro všechnySlavkov u OpavyBěhW
26. 10. SP cyklokrosTáborCyklokrosW
26. 10. ValachytourVelké KarloviceBěhW
26. 10. Veká cena GTOstrava PorubaCyklokrosW
27. 10. Kobeřický půlmaratonKobeřiceBěhW
27. 10. 6. ToiToi cupVeselí nad LužnicíCyklokrosW
27. 10. 7. SloP cyklokrosBratislava Petržalka, SKCyklokrosW
27. 10. Xterra MSHawai, MauiXTerraW
28. 10. Porubský čtvrtmaratonOstrava - PorubaBěhW
31. 10. 8. OBPM, finále, ZŠ DvorskéhoOstrava Bělský lesBěh
31. 10. OBPM - celkové výsledkyxxBěh
2. 11. Hornická desítkaFrýdek MístekBěhW
2. 11. 4. Oderský pohárJeseníkCyklokrosW
2. 11. Rabštejnský kocourLibinaBěhW
3. 11. 1. Lysacup, prologVelký JavorníkBěh do vrchuW
3. 11. 5. Oderský pohárRýmařovCyklokrosW
3. 11. ME v cyklokroseMladá BoleslavCyklokrosW
7. 11. Sport life, 7.-10.11.2013Brno, BVVJinéW
9. 11. Výběh na PradědHvězdaBěh do vrchuW
9. 11. 7. ToiToi cupHlinskoCyklokrosW
9. 11. 2. LysacupKrásná - mostBěh do vrchuW
9. 11. Valná hromada ČTA, vyhlášení ČPBrno, hotel VoroněžTriatlon
10. 11. 8. ToiToi cupPoličkaCyklokrosW
10. 11. Hrouzovka běh a MTBKrnovBěhW
10. 11. 8. SloP cyklokrosPodbrezová, SKCyklokrosW
16. 11. 9. ToiToi cupHolé VrchyCyklokrosW
16. 11. 9. SloP cyklokrosKošice, SKCyklokrosW
16. 11. 1. OB, Slezská zimní ligalázně KlimkoviceOrientační běhW
17. 11. 10. ToiToi cup, MČRChomutovCyklokrosW
17. 11. 10. SloP cyklokrosSabinov, SKCyklokrosW
17. 11. 3. LysacupVisalaje parkovištěBěh do vrchuW
23. 11. SP cyklokrosKoksijde, BelgieCyklokrosW
23. 11. 4. Lysacup, mistrovstvíJanovice BystréBěh do vrchuW
23. 11. 2. OB, Slezská zimní ligaHrabová - ŠídlovecOrientační běhW
23. 11. Staroveský cyklokrosStará Ves nad OndřejnicíCyklokros
24. 11. 11. SloP cyklokrosTrnava, SKCyklokrosW
24. 11. cyklokros-přebor MS kraje,ČP mastersOrlováCyklokros
30. 11. 5. LysacupMalenovice, Rajská boudaBěh do vrchuW
30. 11. 6. Oderský pohárKrnovCyklokrosW
1. 12. 3. OB, Slezská zimní ligaSlatina u BílovceOrientační běhW
1. 12. „BRYKSY CROSS”GOŚCIĘCIN, PLCyklokros
6. 12. OB - zimní ligaJastrzębie - ZdrojOrientační běhW
7. 12. 11. ToiToi cupKolínCyklokrosW
7. 12. Mikulášský běhJilešoviceBěhW
8. 12. 12. SP cyklokrosKrupina, SloKCyklokrosW
8. 12. 6. LysacupHotel Bezruč, časovkaBěh do vrchuW
8. 12. OB - zimní ligaOstrava HrabůvkaOrientační běhW
10. 12. Veslařský přebor VŠBVŠB PorubaVeslováníW
14. 12. 12. ToiToi cupJabkeniceCyklokrosW
14. 12. 13. ToiToi cup, MČRSlanýCyklokrosW
15. 12. 13. SloP cyklokros, MSKBánovce nad Bebravou, SKCyklokrosW
15. 12. 7. Lysacup, Visalaje, parkovištěBěh do vrchuW
22. 12. Vánoční krosOstrava Bělský lesBěhW
22. 12. SP cyklokrosNamur, BelgieCyklokrosW
22. 12. 8. Lysacup, night, 16:30Ostravice, železniční přejezdBěh do vrchuW
22. 12. Vánoční běh OpavouOpavaBěhW
24. 12. Vánoční běh JilešoviceBěhW
26. 12. Štěpánský běh PorubouOstrava - PorubaBěhW
26. 12. SP cyklokrosHeusden Zolder, BelgieCyklokrosW
26. 12. Litultovická vánočkaLitultoviceBěhW
26. 12. Vánoční běh HlučínemHlučínBěhW
28. 12. Zimní běh Bělákem 7 kmOstrava Bělský lesBěhW
29. 12. Karvinský aquatlonKarvináPlavecko-běžecký
31. 12. Silvestrovský běh HrabovouOstrava HrabováBěh
31. 12. 9. Lysacup, silvestrovská, 9:00Ostravice hřištěBěh do vrchuW

Partneři:



















Beskydy-Visalaje,ubytování


Dotazy a připomínky prosím pište na adresu webmastera. Webmaster: Tomáš Matera