Přihlášení

Jméno:
Heslo: 

Nejbližší závody

17. 11. OP
CROSSKrnov, Loko W
18. 11. Lysacup
BVOstravice, Mazák W
24. 11. Lysacup
BVJanovice, Bystré W
25. 11. OP
CROSSNáměšť na Hané W

Poslední závody

11. 11. Starobělské lurdy
BOstrava Bělský les W
10. 11. Výběh na Praděd
BVJeseníky W
10. 11. Toitoi cup cyklokros
CROSSKolín W
10. 11. Lysacup
BVKrásná, most W
4. 11. Lysacup
BVFrenštát pod Radhoštěm, můstky W
4. 11. Staroveský cyklokros
CROSSStará Ves
3. 11. Hornická 10
BFrýdek Místek W
3. 11. Staroveský cyklokros
CROSSStará Ves
DatumNázevMístoKategorieDisciplínaOstatní
5. 1. Ostravská běžecká zimní ligaPoruba VŠBBěh
7. 1. Bedřichovská 30BedřichovBěžkyW
8. 1. 10. ToiToi cupHlinskoCyklokros
8. 1. 14. ČP Masters, MČRHlinskoCyklokrosW
8. 1. 9. LysacupŠanceBěh do vrchuW
8. 1. OB zimní liga HavířovHavířov - ZŠ MánesovaOrientační běhW
9. 1. Jizerská 50BedřichovBěžkyW
9. 1. Zimní běh, závod mládeže a kondiční běhKobeřiceBěhW
15. 1. 15. ČP Masters, fináleKošumberkCyklokrosW
15. 1. 10. LysacupRajská boudaBěh do vrchuW
15. 1. Stopaproživot, Lipenská stopa, !!! přeloženo na 12.-13.3.!!!Skiareál LipnoBěžkyW
15. 1. Zimní triatlon Jeseníky !!!Přeloženo na 19.2.Rýmařov, Nová Veszimní triatlonR W F
15. 1. Třebovická zimní pětkaOVA - TřeboviceBěh
16. 1. ČP zimní triatlonHlinskozimní triatlon
16. 1. Zimní OkolohradceHradec KrálovéMTB maraton
22. 1. 11. LysacupHote BezručBěh do vrchuW
22. 1. Jilemnická 50, 22.-23.1.JilemniceBěžkyW
22. 1. OB zimní liga KlimkoviceKlimkovice - MexikoOrientační běhW
22. 1. 15 okolo PaprskuPaprsek, Staré MěstoBěžky
22. 1. Vodohospodářská 3oRejvízBěžky
23. 1. Zimní soustředění, 23.1.-29.1.2011Jeseníky, PetříkovJiné
29. 1. 12. LysacupOstravice - hřištěBěh do vrchuW
29. 1. ČP zimní triatlonJabloneczimní triatlon
29. 1. Pustkovecká zimní šestkaOVA - PustkovecBěh
30. 1. OB zimní liga HavířovHavířovOrientační běhW
5. 2. 13. Lysacup, 3 in 1OstraviceBěh do vrchuW
5. 2. Orlický maraton, 5.-6.2.Deštné v Orlických horáchBěžkyW
5. 2. ČP aquatlonPrahaPlavecko-běžeckýW
5. 2. OB zimní liga CzyżowiceCzyżowice, PLOrientační běhW
6. 2. Zimní běh pilinkouOstrava - BělákBěh
12. 2. 14. LysacupVisalajeBěh do vrchuW
12. 2. ČP zimní K3 - duatlon !!!Žďár nad Sázavou, Skiareálzimní triatlonW
12. 2. Únorový běh BělákemOstrava Bělský lesBěh
12. 2. 1000 Lanových délekPaprsek, JeseníkyBěžky
13. 2. Stopaproživot, Karlův běh, 13.-14.2.Boží DarBěžkyW
13. 2. OB zimní liga PorubaPorubaOrientační běhW
19. 2. 15. LysacupKrásnáBěh do vrchuW
20. 2. ČP zimní triatlonVimperkzimní triatlon
23. 2. Zimní osmička na drázeOstrava VOKDBěh
26. 2. XTERRA South Africa ChampionshipGrabouw, Western CapeXTerraW
26. 2. 16. Lysacup, fináleRajská boudaBěh do vrchuW
26. 2. Stopaproživot, Šumavský skimaraton, 26.-.27.2.KvildaBěžkyW
26. 2. ČP aquatlonČeské BudějovicePlavecko-běžecký
26. 2. Veřejný závod na běžkách - klasickyBěžecký areál PustevnyBěžky
27. 2. JelymanSkřítekBěžky
5. 3. Viessmann Jesenický zimní triatlonJeseníky - Pradědzimní triatlon
5. 3. Viessmann Jesenický zimní triatlon - pokynyPradědzimní triatlon
6. 3. XTERRA Philippines ChampionshipPhilippineXTerraW
12. 3. XTERRA Saipan ChampionshipCNMIXTerraW
13. 3. Kobeřická 20, závod mládeže a kondiční běhKobeřiceBěhW
13. 3. ČP aquatlonLiberecPlavecko-běžecký
19. 3. OB - zimní ligaOva - Bělský lesOrientační běhW
19. 3. Mořkovský zajícMořkov, Nový JíčínBěh
20. 3. Jarní 10Kravaře - OlšinkyBěh
26. 3. Běh J.A. Komenského - cross, halfmaratonBílovec - PorubaBěhW
26. 3. OB - zimní liga, azimutovýNove SedliceOrientační běhW
31. 3. 1. OBPMSG Výškovická, OVABěh
1. 4. Moravskoslezský pohár v triatlonu 2011MS krajTriatlon
1. 4. MSPTT_evaluaceOstravaJiné
2. 4. ČP aquatlonOlomoucPlavecko-běžecký
2. 4. ČP mužiBrnoSilniční
2. 4. Ludgeřovická 15Ludgeřovice, TJBěh
2. 4. OB noční, MSKLibhošťOrientační běhW
2. 4. Hervis - půlmaratonPrahaBěh
3. 4. ČPM VC WindoorsPičínSilniční
3. 4. MTB Wodislaw Slanski, PLMTBW
7. 4. Jarní soustředění Němčičky 7.-10.4.Němčičky, JMJiné
9. 4. Kanec Trophy maratonBřeclavMTB maratonW
9. 4. Soběslavské okruhySoběslavKritérium
9. 4. 1.SP - MTBTurčianské Teplice, SKMTBW
10. 4. XTERRA New Zealand ChampionshipRotoruaXTerraW
10. 4. XTT - MTB maraton Letiště HosínXTerraW
10. 4. OkolobudějicČeské BudějoviceMTB maraton
10. 4. ČPM - Zbraslavské okruhyBrnoSilniční
10. 4. Mistrovství Galaxie DomoradoviceRaduňSilniční
14. 4. 2. OBPMPrůběžná, lesopark PorubaBěh
16. 4. Dobroslavický jarní duatlonDobroslavice, Zámecký parkDuatlonR
16. 4. 1.ČP MTB OkrouhláMTBW
16. 4. Chebská časovka - ČPMŽKynšperk nad OhříČasovka jednotlivců
16. 4. Dema - Chřibská 50RoštínMTB maraton
16. 4. Výsledky DT žactvo a benjamínciDobroslaviceDuatlon
17. 4. ČPM Ašský okruhKynšperk nad OhříSilniční
17. 4. Bolatická 20BolaticeBěh
17. 4. OB Čertův mlýn, Nový Jíčín, MSKČertův mlýnOrientační běhW
17. 4. Bolatická 30 MTBBolaticeMTB
17. 4. MTB - OPSOrlováMTB
21. 4. OPSBohumínČasovka jednotlivců
21. 4. Pusktovecká 10Ostrava, PustkovecBěh
23. 4. ČP aquatlonJablonec Plavecko-běžecký
23. 4. Galaxy Cyklo švec maratonTálínMTB maratonW
23. 4. SPAC hodinovkaBohumínSilničníW
23. 4. ČP Mem.J.MrnkyKyjovKritérium
23. 4. Velikonoční čtvrtmaratonJilešoviceBěh
23. 4. Hanácký půlmaratonOlomoucBěh
23. 4. Velikonoční časovkaHulínČasovka jednotlivců
24. 4. ČPM, ČP Kyjovské SlováckoKyjovSilniční
28. 4. OV Gracia OrlováOrlováEtapový závod
28. 4. Kateřinský běh Hrabovou, 5 kmHrabováBěh
30. 4. MS ETU cross triathlon, ExtremaduraŠpanělskoXTerraW
30. 4. Dolnolhotská 10Dolní Lhota, fotb.hřištěBěh
30. 4. Kolopro - Trans BrdyLety u PrahyMTB maratonW
30. 4. Škodabike maratonOstravaMTB maraton
30. 4. Mem E. CihlářePrahaKritérium
30. 4. TT štafetaDabrowa Gornicza, PLTriatlon
30. 4. Akademické mistrovstvíTřebušínČasovka jednotlivců
30. 4. Akademické mistrovstvíTřebušínSilniční
1. 5. OkololiberceLiberecMTB maraton
1. 5. SPAC - časovka Arcelor MittalNošoviceČasovka jednotlivcůW
1. 5. ČPM Mem.J.Menharta+L.HelleraTřebušínSilniční
1. 5. OB sprint, MSKOpavaOrientační běhW
1. 5. TT Porubský sprinttriatlonPorubaTriatlonR
1. 5. MTB - cena BohumínaBohumín, GlinočMTB
1. 5. Akce Bílý kámenLibavá, voj. prostorJinéW
1. 5. Valašský pohár mládežeValašské MeziříčíMTB
3. 5. 3. OBPM - ZRUŠENZŠ Hrabová, OVABěh
3. 5. Duathlonu w Skawinie PolskaDuatlon
4. 5. Giant ligaPlzeňSilniční
5. 5. 1. školní liga MTBOstrava Bělský lesMTBW
6. 5. MTB sprint Author ŠelaLipník na BečvouMTBW
6. 5. Závod Míru nadějíJevíčkoEtapový závod
7. 5. Author Šela maratonLipník nad BečvouMTB maratonW
7. 5. SPAC - Mlynářská časovkaFrenštátSilničníW
7. 5. MS Slovenska ve sprint DTPriepasnéDuatlonW
8. 5. Dětský Author ŠelaPřerovMTBW
8. 5. OkolobrnaBrnoMTB maraton
8. 5. Duatlon Lipina - Mistrovství kraje v duatlonuLipinaDuatlon
8. 5. MSSC - O pohár starosty OrlováOrlováSilniční
8. 5. Běh osvobození Ostravy, 15 kmOstrava HrabyněBěh
8. 5. Hervis - Volkswagen maratonPrahaBěh
12. 5. 2. školní liga MTBOstrava Bělský lesMTBW
13. 5. Run upOstravaBěh do vrchu
14. 5. Kolopro - Tour Škoda autoMladá BoleslavMTB maratonW
14. 5. 2. ČP MTBMTBW
14. 5. Škodabike maratonPlzeňMTB maraton
14. 5. ČP mužiJevíčkoSilniční
14. 5. OBHradec nad MoravicíOrientační běhW
15. 5. OkolopardubicPardubiceMTB maraton
15. 5. ČP DDTKlínyDuatlon
15. 5. MSSC - Olšovské okruhyxxSilniční
15. 5. OBHradec nad MoravicíOrientační běhW
15. 5. 1. Beskydský pohárPržnoMTBW
19. 5. 3. školní liga MTBOstrava Bělský lesMTBW
21. 5. XTT - ČP - Žuté lázněPrahaXTerraW
21. 5. ETU - EP triathlon juniorBrnoTriatlon
21. 5. Kolopro - Olomoucka 50 ČSOlomouc - DolanyMTB maratonW
21. 5. Fox Galaxy maratonPrachaticeMTB maratonW
21. 5. Valašský pohár mládežeHalenkovMTB
21. 5. Silesia Merida bike marathonOpavaMTB maratonW
22. 5. SPAC - O cenu KrnovaKrnovSilničníW
22. 5. 2.SP MTBPravenec SKMTBW
22. 5. Triatlon HraniceHraniceTriatlon
26. 5. OPSOrlováSilniční
26. 5. 4. školní liga MTBOstrava Bělský lesMTBW
27. 5. 4. OBPM, Čokoládová tretraOva, stadion VítkoviceBěh
27. 5. Jesenický tvrďák, 27.-28.5.JeseníkyEtapový závodW
27. 5. Run upZlínBěh do vrchu
27. 5. Ostrá hůrkaHáj ve SlezskuBěh
28. 5. XTERRA Italy Championship,EuTourOrosei, SardiniaXTerraW
28. 5. O pohár HKRačiceČasovka jednotlivců
29. 5. Tritour TT, bezhákovýPoděbradyTriatlonW
29. 5. VC Whirpool HKRačiceČasovka družstev
29. 5. MTB pro děti a mládežKunčice pod OndřejníkemMTBW
31. 5. Zlatá tretraOstravaJinéW
2. 6. OPSDětmaroviceKritérium
2. 6. Malý závod míru 2.-5.6.LanškrounEtapový závod
2. 6. 5. školní liga MTBOstrava Bělský lesMTBW
3. 6. Haná Tour 3.-6.6.VyškovEtapový závod
4. 6. Kolopro - Jestřebí HoryÚpiceMTB maratonW
4. 6. Juvacyklo maratonBuchlovice - LeopoldovMTB maratonW
4. 6. Vinařský triatlonNěmčičkyTriatlon
4. 6. OB - tříoblastníZlínOrientační běhW
4. 6. Odřivousův pohárVelké AlbrechticeMTB maratonW
4. 6. Valašský pohár mládežeRožnov - Jezdecký areálMTB
4. 6. Ford Czechman tour, ČP DTTPardubiceTriatlonW
5. 6. OkolohradceHradec KrálovéMTB maraton
5. 6. 2. Beskydský pohárFrýdlant - LubnoMTBW
6. 6. ČAH, 3.-10.6.PrahaJiné
8. 6. Pražské schodyPrahaMTB
9. 6. Lidice 9.-12.6.LidiceEtapový závod
9. 6. 6. školní liga MTBOstrava Bělský lesMTBW
9. 6. Run upLiberecBěh do vrchu
9. 6. OBPM - 3. závod, přeložený z 3.5.HrabováBěh
9. 6. Porubský sportovní denOstrava PorubaJiné
11. 6. XTERRA Brazil ChampionshipManaus, AmazonXTerraW
11. 6. ETU - EP, triathlon juniorRakousko, VídeňTriatlon
11. 6. Kolopro - Orlík tourOrlík - VystrkovMTB maratonW
11. 6. Galaxy Petyša TourRožnov p. RadhoštěmMTB maratonW
11. 6. 3.ČP MTBPlzeňMTB
11. 6. Tritour Jarní Doksyman, bezhákovýDoksyTriatlonW
11. 6. Xtreme triatlon BrušperkBrušperkterénní triatlonW
11. 6. SPAC - Tour de SádekVelké HeralticeSilničníW
11. 6. Jilešovský práskJilešoviceBěh
11. 6. X trial JedovniceJedovniceXTerra
12. 6. OkoloplzněPlzeňMTB maraton
12. 6. SPAC - Velkopolomské okruhyVelká PolomSilničníW
12. 6. MTBWodislaw SlanskiMTB
16. 6. OPSBohumínSilniční
16. 6. 7. školní liga MTBOstrava Bělský lesMTBW
18. 6. XTT - ČP, Ostrov Ostrov nad OhříXTerraW
18. 6. Malevil cupJablonné v PodještědíMTB maratonW
18. 6. 4. ČP MTBPec pod SněžkouMTB
18. 6. MSSC - Cena Farm tourHlubočecSilniční
18. 6. ČP muži VC PlzněPlzeňSilniční
18. 6. OBSamčankaOrientační běhW
18. 6. MTB - OPSHavířov - Horní SucháMTB
18. 6. Kopřivnický drtičKopřivniceMTB maratonW
18. 6. TT Kudlovský pasekářský TTZlín KudlovTriatlon
18. 6. Hervis - Olomoucký 1/2 maratonOlomoucBěhW
19. 6. ČP OTTRačiceTriatlonW
19. 6. Xterra Šternberk -- Mistrovství kraje v terénním triatlonu Šternberk XTerra
19. 6. SPAC MSSC - Tour de JavorovýxxČasovka do vrchuW
19. 6. OBSamčankaOrientační běhW
21. 6. LODM - 21.-26.6.OlomoucEtapový závod
22. 6. Běh olympijského dneOstrava - PorubaBěh
23. 6. Beskidy MTB Trophy, 23.-26.Istebna, PLMTB maratonW
23. 6. 8. školní liga MTBOstrava Bělský lesMTBW
25. 6. XTERRA Austria Championship, EuTourVolkermarkt, CarinthiaXTerraW
25. 6. Kolopro - Lipno TourLipno nad VltavouMTB maratonW
25. 6. ČP DTT - MoraviamanOtrokoviceTriatlon
25. 6. Bolatický triatlonBolaticeTriatlon
25. 6. Adrenalin cupOstraviceJiné
25. 6. Rožnovský krpálDolní BečvaMTB maraton
26. 6. OkolobratislavyBratislavaMTB maraton
26. 6. MČR ženyOlomouc, Sv.kopečekSilniční
26. 6. MČR mužiOlomouc, Sv.kopečekSilniční
26. 6. Valašský pohár mládežeSemetínMTB
26. 6. 3. Beskydský pohárFrýdlant nad Ostr.MTBW
30. 6. OPSOrlováSilniční
1. 7. Líšov 1.-3.7.Líšov u ČBEtapový závod
2. 7. ETU- EP, cross triathlonMaďarsko, VisegradXTerraW
2. 7. OB 2.- 6.7.Česká KanadaOrientační běhW
2. 7. MTBO - 2.-6.7.Plzeňorientační závod MTBW
2. 7. Kolopro - Drásal ČSHolešovMTB maratonW
2. 7. SPAC - Cena Continentalu FpRFrenštát pod RadhoštěmČasovka do vrchuW
2. 7. Beskyd - ClassicFrýdek - Místek BaškaTriatlonW
2. 7. Osecký triatlonOsekTriatlon
3. 7. Tritour, Předbojský TT, bezhákovýDolní PočerniceTriatlonW
3. 7. KED MTB Kralovohradecká 50Hradec KrálovéMTB maraton
5. 7. ČP OTTJihlavaTriatlon
5. 7. Valašský pohár mládeže, fináleRatibořMTB
6. 7. MSSC - Mezi plotyStará Ves n/OndKritérium
7. 7. OPSDětmaroviceKritérium
7. 7. SP Tour de Feminin 7.-10.7.Krásná LípaEtapový závod
8. 7. Mléčný závod 8.-10.7.LounyEtapový závod
9. 7. XTT - ČP, DěčínDěčínXTerraW
9. 7. BA, 9.-10.Jižní Čechyorientační závod MTBW
9. 7. Kolopro - Vrchlabí Špindl TourVrchlabíMTB maratonW
9. 7. Trek maraton přes 3 vrchyHorní CerekevMTB maratonW
9. 7. ČP DTTČeská LípaTriatlon
9. 7. SPAC - Memoriál A.DohnalaSuchdol n.OdrouKritériumW
9. 7. 3.SP MTBDohńany SKMTBW
9. 7. Železný prajzákDolní BenešovTriatlon
9. 7. MTB BYKE KAP 2011Frenštát pod RadhoštěmMTBW
9. 7. Koutecký bikemaratonKouty nad DesnouMTB maratonW
10. 7. XTERRA France Championship, EuTourXonrupt - AlsaceXTerraW
10. 7. BA, 9.-10.Jižní Čechyorientační závod MTBW
10. 7. OkolovarůKarlovy VaryMTB maraton
16. 7. XTT Opava OpavaXTerraR W
16. 7. 5. ČP MTB, MČRTepliceMTB
16. 7. Kvadriatlon MČRTýn nad VltavouKvadriatlon
16. 7. Sobáčovský triatlon SobáčovXTerra
16. 7. SAC MRKrálovice u SlanéhoČasovka jednotlivcůW
16. 7. SaltzkammeguttrophyBad Goisem, AustriaMTB maraton
16. 7. Morkovské chlapMorkovice SlížanyTriatlon
16. 7. Beskyd Tour silničníFrenštát pod Radh.Silniční
16. 7. TT SlovakmanBátovce, SKTriatlon
17. 7. Tritour TT, bezhákovýOstrá u NymburkaTriatlonW
17. 7. SAC MRKrálovice u SlanéhoSilničníW
17. 7. Letní soustředění, 17.-23.7.Dolní ČermnáJiné
17. 7. 4.SP MTBValča, SKMTBW
17. 7. MTB - OPSKarvináMTB
23. 7. XTT - ČP, PrachaticePrachaticeXTerraW
23. 7. Kolopro - Karlštejn TourPraha ChuchleMTB maratonW
23. 7. Albrechtický triatlonAlbrechtice, TěrlickoTriatlon
23. 7. OravamanZuberecTriatlon
23. 7. Welzlův kvadriatlonZábřeh na MoravěKvadriatlonW
23. 7. TT HulmanHulínTriatlon
23. 7. TT MělníkMělníkTriatlon
23. 7. Pohár Drahanské vrchovinyValchovMTB
24. 7. OkoloústíÚstí nad LabemMTB maraton
24. 7. Triatlon Babice - Mistrovství kraje v triatlonu BabiceTriatlon
30. 7. Kolopro - Šumavský MTB maratonZadovMTB maratonW
30. 7. Pálavský krpálMikulovMTB maratonW
30. 7. DTT, MČRTepliceTriatlonW
30. 7. Ostravský ChacharOstrava Bělský lesMTBW
30. 7. Rýmařovský triatlonRýmařovTriatlon
30. 7. Miniduatlon, BeskyterraKunoviceDuatlonW
30. 7. Běh na Lysou horuKrásnáBěh do vrchu
31. 7. ETU- EP, junior cup, OTTTáborTriatlon
31. 7. Běh na KozubovouDolní LomnáBěh do vrchu
2. 8. ČPM MČR PříbramČasovka jednotlivců
4. 8. ČPM MČR PříbramČasovka družstev
4. 8. Vysočina , muži 4.-7.8.Žďár nad SázavouEtapový závod
4. 8. ME MTB 4.-7.8.Dohńany SKMTB
5. 8. TransKras, 5.-7.8.Jedovniceorientační závod MTB
6. 8. XTERRA Mexico ChampionshipValle De BravoXTerraW
6. 8. Kolopro - Ještěd Tour KooperativyLiberecMTB maratonW
6. 8. Trek Krakatit maratonDobříšMTB maratonW
6. 8. Viessmann-Velká cena Ostravy v triatlonuHlučínTriatlonW
6. 8. MajetínMajetínTriatlon
6. 8. ČPM MČR PříbramSilniční
6. 8. Ocelový muž a ženaKlimkovice sanatoriaJiné
6. 8. DTT Slovakman, MS SKPieštanyTriatlon
6. 8. Holešovman, TTHolešovTriatlon
6. 8. TT Hlučín, výsledky benj.a běhuHlučínTriatlon
7. 8. OkoloostravyOstravaMTB maraton
7. 8. SPAC - Stonavská časovkaStonavaČasovka jednotlivcůW
7. 8. Pohár Drahanské vrchovinyKořenecMTB
12. 8. Regionem orlicka, junioři,12.-14.8.LanškrounEtapový závod
12. 8. Valachyman, BeskyterraNový HrozenkovTriatlonW
13. 8. XTERRA Czech Championship, ČP, EuTourŠpindlerův MlýnXTerraW
13. 8. Tritour Doksyman, bezhákovýDoksyTriatlonW
13. 8. MS kvadriatlonuSedlčanyKvadriatlonW
13. 8. SPAC - Grand Prix FormanNový JíčínSilničníW
13. 8. Merida bike Vysočina 12.-14.8., ČP MTBNové Město na MoravěMTB maraton
13. 8. MorkomanMorkovice SlížanyTriatlon
13. 8. Králický triatlonKrálíkyTriatlon
13. 8. MTB UPHILLUstron-Rovnica PL, BeskydyMTB
13. 8. SPAC - Grand Prix FormanJanovice u St. JíčínaSilniční
13. 8. Zbuj cupBeskydy, U ZbujaMTBR
14. 8. Doksyman DTTDoksyTriatlon
17. 8. Praha - Karlovy Vary - PrahaPrahaSilniční
20. 8. XTERRA Německo, O-SEE, 19.-21.8.,EuTourNěmecko, ZittauXTerraW
20. 8. XTERRA Japan ChampionshipMarunumaXTerraW
20. 8. Kolopro - Karlovarský AM maratonKarlovy VaryMTB maratonW
20. 8. ČP mužiHradec KrálovéKritérium
20. 8. O pohár automobilky TatraKopřivniceKritérium
20. 8. Rusavská 50RusavaMTB maraton
20. 8. Homo Hardcoreus, BeskyterraBystřičkaterénní triatlonW
20. 8. TT ŽilinaŽilinaTriatlon
20. 8. UPHILL MTB OstryBystřice, BeskydyMTB
20. 8. Valašský orienťákBečvyorientační závod MTB
20. 8. MTB - Životské HoryDolní Životice u OpavyMTB
21. 8. ITU AP triathlon cupKarlovy varyTriatlonW
21. 8. OkoloolomouceOlomoucMTB maraton
21. 8. SPAC - Velká cena LašskaLichnov u NJSilničníW
21. 8. Velká cena města OlomouceOlomoucSilniční
21. 8. Pohár Drahanské vysočinyBenešovMTBW
21. 8. Xterra Horní Planá, XTT 3 zemíHorní PlanáXTerra
21. 8. MTB JevíčkoJevíčkoMTB
27. 8. XTT - ČP, HradecHradec KrálovéXTerraW
27. 8. XTT MelechovMelechovXTerraW
27. 8. Kolopro - Manitou, Železné horyChrudimMTB maratonW
27. 8. AVG Náměštský maratonNáměšt nad OslavouMTB maratonW
27. 8. ČP OTTZlivTriatlonW
27. 8. Jestřábí mužHorní Benešovterénní triatlon
27. 8. ČP DTTŽďár nad SázavouTriatlon
27. 8. Bikemaraton LeštinaLeština u ZábřehaMTB maraton
27. 8. Memoriál Jana VeseléhoOstrava - PorubaKritérium
27. 8. Triatlon SokolovSokolovTriatlonW
27. 8. MTB - Australská vylučovací jízdaBohumín SkřečoňMTB
28. 8. SPAC - Paskovský kritákPaskovKritériumW
28. 8. Větřkovický triatlon, BeskyterraVětřkoviceterénní triatlonW
28. 8. Velká cena Helia sportKouty nad DesnouSilniční
2. 9. Run upPrahaBěh do vrchu
2. 9. Beskydská sedmička, 2.-4.9.BeskydyJinéW
3. 9. Kolopro . Priesnitzova 50JeseníkMTB maratonW
3. 9. SPAC - Mokrolazecká 60Mokré LazceSilničníW
3. 9. Do vrchu Lázek - ZRUŠEN !!!LanškrounČasovka do vrchu
3. 9. MTB - fináleRydultowy, PLMTBW
3. 9. PůlmaratonOstrava-HrabováBěh
3. 9. Nike run PraguePrahaBěh
4. 9. XTERRA Canada ChampionshipWhistlerXTerraW
4. 9. OkoloprahyPrahaMTB maraton
4. 9. ČPM O cenu města Lanškrouna ZRUŠEN !!!LanškrounSilniční
4. 9. 4. Beskydský pohár, finálePržnoMTBW
4. 9. Slavkovské radaryLoučka u Lipníka n.B.Časovka do vrchu
10. 9. XTERRA Switzerland Championship, EuTourPranginsXTerraW
10. 9. Specialized Rallye SudetyTeplice nad MetujíMTB maratonW
10. 9. Velká cena ČEZVýškovKritérium
10. 9. OBRaduňOrientační běhW
10. 9. MTB maratonBílá, BeskydyMTBW
10. 9. MTB na JavorníkFrenštát, hospůdka Na ŽabárněMTBW
10. 9. Valašský MTB KrálHuslenky u VsetínaMTB
10. 9. MTB Okolo Lysé horyOstravice, U transformátoruMTB
10. 9. Běh Chuchelnou, 15 kmChuchelnáBěh
11. 9. SPACBělá u OpavySilničníW
11. 9. Habartovské okruhy ZRUŠEN !!!HabartovSilniční
11. 9. 5.SP MTB finále -!!! ZRUŠEN !!!Pezinská Baba SKMTBW
11. 9. Pohár Beskydské magistrályMorávka, lyžařské středisko SviňorkyMTB
11. 9. Wygoda open, atletický sedmibojBohumínJiné
11. 9. ČPM O dlažku města RakovníkaRakovníkSilniční
14. 9. Porubská hodinovkaOstrava PorubaBěh
15. 9. GTM horský triatlon,mistr.SKStará Myjava, SKterénní triatlon
17. 9. ETU- EP, triathlon juniorSlo, BledTriatlonW
17. 9. Kolopro - Valtické cyklobraníValticeMTB maratonW
17. 9. Galaxy Kenda Soběslavský maratonSoběslavMTB maratonW
17. 9. 6. ČP MTBBedřichovMTB
17. 9. ČP DDT, MČRPříbramDuatlonW
17. 9. O cenu města Petřvald, !!! ZMĚNA !!!PetřvaldSilničníW
17. 9. Děhylovský žabákDěhylovMTB
17. 9. JUVACYKLO MTB cross countryUherské HradištěMTB maratonW
17. 9. Velká cena RohovaRohov, okres Opava, Areál Na skládceCyklokros
18. 9. OkoložilinyŽilinaMTB maraton
18. 9. SPAC - O pohár obce KrásnáKrásnáČasovka do vrchuW
18. 9. MSSC - Do vrchu Bahenec !!!Změna!!!JablunkovČasovka do vrchuW
20. 9. 5. OBPMSokol Proskovice, OvaBěh
20. 9. Průběžné pořadí OBPM po 5. závověOstravaBěh
23. 9. Run upOlomoucBěh do vrchu
24. 9. XTERRA USA ChampionshipOgden/Snowbasin, UTXTerraW
24. 9. Kolopro - Oderská mlýniceKlokočůvek u OderMTB maratonW
24. 9. Galaxy Catlike Zručský maratonKácovMTB maratonW
24. 9. DuatlonŽamberkDuatlon
24. 9. MSSC - Do vrchu PustevenTrojanoviceČasovka do vrchu
24. 9. Mem. V. Moravce ZRUŠEN !!!BrnoKritérium
24. 9. 1. ToiToi cupStříbroCyklokrosW
24. 9. Ostravský maraton, 50.ročníkOstravaBěh
25. 9. O malou cenu Dukly Brno ZRUŠEN !!!BrnoSilniční
28. 9. MČR , m,ž,jBřezniceČasovka dvojic
28. 9. 2. ToiToi cupMnichovo HradištěCyklokrosW
28. 9. Kolem VisalajíVisalajeDuatlonW
28. 9. Petřvaldské ohubu, MTBPetřvald, hřiště TJMTB
28. 9. MSSP finálePetřvald BřezinySilniční
29. 9. 6. OBPMSlezskoostravský hradBěh
29. 9. OBPM průběžné výsledky po 6. závoděxxBěh
1. 10. Plesenská stezkaPlesnáMTB
1. 10. Bobr cupLitovelJiné
1. 10. 2. Oderský pohárVrbno pod PradědemCyklokrosW
1. 10. 12 hodin no limit MTBOpavaMTB
2. 10. OkolozlínaZlínMTB maraton
2. 10. Ondřejnický MTB duatlonKunčice pod OndřejníkemDuatlon
2. 10. 3. Oderský pohárKrnovCyklokros
8. 10. 3. ToiToi cupLošticeCyklokrosW
8. 10. IronmanHawaiTriatlon
8. 10. Vokolo PrigluBrnoBěh
9. 10. Soběšická muldaSoběšice u BrnaMTB
9. 10. 4. Oderký pohárNáměšť na HanéCyklokros
14. 10. 5 beskydských vrcholů, 14.-16.10.JablunkovJinéW
15. 10. OBBielsko - BialaOrientační běh
16. 10. 4. ToiToi cupPlzeňCyklokrosW
16. 10. OBBielsko - Biala, PLOrientační běh
18. 10. Crocodile Trophy, 18.-27.10.AustrálieMTB maratonW
20. 10. 7. OBPMSG Výškovická, OvaBěh
20. 10. OBPM - průběžné pořadí před finálexxBěh
22. 10. 5. Oderský pohárJeseníkCyklokros
22. 10. OBBystřice, ZŠOrientační běh
22. 10. VH ČSTTHradec KrálovéJinéR
23. 10. XTERRA World ChampionshipMauiXTerraW
23. 10. Kobeřický půlmaratonKobeřiceBěhW
23. 10. 6. Odesrký pohárZlaté HoryCyklokros
23. 10. SP v cykloktroseTáborCyklokros
28. 10. 5. ToiToi cupHlinskoCyklokrosW
28. 10. Porubský čtvrtmaratonOstrava PorubaBěhW
29. 10. OBZábřeh OstravaOrientační běh
29. 10. OB nočníPaskovOrientační běh
3. 11. 8. OBPM, fináleZŠ Dvorkého, Běllský les, OvaBěh
3. 11. OBPM - celkové výsledkyxxBěh
5. 11. Hornická 10Frýdek MístekBěhW
5. 11. 7. Oderský pohárStará VesCyklokros
5. 11. HO 10 - výsledky mládežeFrýdek MístekBěh
5. 11. HO 10 - výsledky kondičního běhuFrýdek MístekBěh
6. 11. 8. Oderský pohárOstrava - LandekCyklokros
6. 11. 1. LysacupVelký JavorníkBěh do vrchuW
6. 11. ME Junior, cyklokrosItalyCyklokros
10. 11. Sport life 10.-13.11.BrnoJiné
12. 11. 6. ToiToi cupLounyCyklokrosW
12. 11. 2. LysacupVisalajeBěh do vrchuW
12. 11. Hrouzovka - běhKrnovBěh
12. 11. Hrouzovka - MTBKrnovMTB
13. 11. Pražský cyklokrosPraha - ŘepyCyklokrosW
17. 11. 7. ToiToi cupHolé VrchyCyklokrosW
19. 11. 8. ToiToi cupKutná HoraCyklokrosW
19. 11. OB - zimní ligaOstrava MichálkoviceOrientační běhW
20. 11. 3. LysacupŠanceBěh do vrchuW
20. 11. 9. Oderský pohárKrnovCyklokros
26. 11. 10. Odeský pohárOstrava CityCyklokrosW
26. 11. 4. LysacupRajská BoudaBěh do vrchuW
26. 11. SP cyklokrosKoksijdeCyklokros
27. 11. 11. Oderský pohárBohumínCyklokrosW
3. 12. 9. ToiToi cupJabkeniceCyklokrosW
3. 12. Běh na PustevnyRáztokaBěh do vrchuW
4. 12. 5. LysacupOstravice MazákBěh do vrchuW
4. 12. OB - zimní liga, MikulášOstrava HrabůvkaOrientační běhW
4. 12. Bryksy crossGOŚCIĘCIN, PLCyklokros
6. 12. Otevřený přebor ve veslování na trenažerechOstrava VŠBVeslování
10. 12. 10. ToiToi cup, MČRKolínCyklokrosW
10. 12. 6. LysacupHotel BezručBěh do vrchuW
17. 12. 7. Lysacup - 16:30 nightKrásnáBěh do vrchuW
23. 12. Vánoční krosOstrava ZábřehBěh
24. 12. Štědrodenní běh JilešovicemiJilešoviceBěh
26. 12. Štěpánský běh PorubouOstrava PorubaBěh
26. 12. 12. Oderský pohárOstrava cityCyklokrosW
26. 12. Cyklokros SPBeljgieCyklokros
30. 12. Silvestrovský běhBohumín - SkřečoňBěh
31. 12. Silvestrovský běh HrabovouOstrava HrabováBěh
31. 12. 13. Oderský pohárStará VesCyklokrosW
31. 12. 8. Lysacup - 9:00 silvestrovskáOstravice hřištěBěh do vrchuW

Partneři:



















Beskydy-Visalaje,ubytování


Dotazy a připomínky prosím pište na adresu webmastera. Webmaster: Tomáš Matera