Přihlášení

Jméno:
Heslo: 

Nejbližší závody

29. 5. OPS okružní
KRITDětmarovice W
31. 5. Školní liga MTB, od 17:00
MTBOstrava Landek W
31. 5. Závod míru U23, 31.5.-3.6.
ETPJeseník W
1. 6. Jesenický tvrdák 1.-3.6.
ETPRýmařov, Nová Ves W
2. 6. Xterra Golega
XTTPortugalsko W
2. 6. ČP MTB 2.-3.6.2018
MTBNové Město na Moravě W
2. 6. Dětská tour Petera Sagana
MTBMarina Liptov, SK W
2. 6. Stavařská tisícovka
MTBValašské Meziříčí
2. 6. MTB Lyá hora 2.-3.6.
MTBLysá hora W
2. 6. časovka
CASJStonava
3. 6. Slovenský pohár MTB mládež
MTBSmolenice, SK W
3. 6. 8.SPAC VC Frýdku – Místku – mistrák SPAC
SILF-M W
3. 6. Jesenický šnek a šneček
MTBJeseník
3. 6. XTT terenowy triathlon Tychy
TTTPL, Tychy W
3. 6. Ondřejnický MTB
MTBxx, Beskydy W
7. 6. Školní liga MTB, od 17:00
MTBOstrava Landek W
8. 6. Slovenský pohár MTB
MTBDrozdovo, SK
9. 6. Xterra Namur
XTTBelgie W
9. 6. Head Bike Maraton
MTBMAHorní Benešov W
9. 6. Red Fox Adventure, ME, EP, 9.-12.6.
ETPRusko W
9. 6. 9.SPAC Mokrolazecká 60
SILMokré Lazce W
9. 6. Pohár Drahanské vrchoviny
MTBKořenov W
9. 6. Kilpi heroes race
JHradec nad Moravicí W
10. 6. Slovenský pohár MTB
MTBKošice Jahodná., SK
10. 6. Jimm sound cup 4
MTBLubno W

Poslední závody

27. 5. Xterra Toscolano, Maderno
XTTItaly, Garda W
27. 5. Dětská tour Petera Sagana
MTBSpišský Hrhov, SK W
27. 5. 7.SPAC O cenu Krnova – mistrák SPAC + Baby SPAC
SILKrnov W
26. 5. Goralman
TTSlovensko W
26. 5. Mamut tour
SPřerov W
26. 5. Český běh žen
BOstrava W
26. 5. Hlučínský půlmaraton
BHlučín W
26. 5. Bělský okruh
MTBBělá u Závady W
26. 5. SP MTB 26.-27.5.
MTBNové Město na Moravě W
25. 5. EPO survival 25.-26.5.2018
ETPRakousy W
24. 5. Školní liga MTB, od 17:00
MTBOstrava Landek W
22. 5. OPS silniční
SILPetřvald W
20. 5. 6.SPAC Bohumínská časovka + Baby SPAC
CASJBohumín W
20. 5. Hornoživotský běh do vrchu
BVHorní Životice
20. 5. Jimm sound cup 3
MTBStaříč W
20. 5. OPS časovka
CASJBohumín W
19. 5. LV duatlon Ještěd
DTJeštěd
19. 5. Slovenský pohát MTB mládež
MTBBratislava. SK W
19. 5. Pohár Drahanské vrchoviny
MTBBenešov W
19. 5. Silesia bike maraton
MTBMAOpava Kylešovice W
19. 5. TT Osiek Triathlon ( Rejon Oświęcim)
TTPL, Osiek W
19. 5. Kolopro Jestřebí hory
MTBMAJestřebí hory W
17. 5. Školní liga MTB, od 17:00
MTBOstrava Landek W
15. 5. OPS okružní
KRITDětmarovice W
DatumNázevMístoKategorieDisciplínaOstatní
4. 1. Zimní běh KobeřicemiKobeřiceBěhW
10. 1. ČP-CyklokrosSlanýCyklokrosW
10. 1. 10. LysacupOstravice, hráz ŠanceBěh do vrchuW
10. 1. Jizerská 50, 9.-11.1.BedřichovBěžkyW
10. 1. Memoriál J. DubničkOstrava PorubaBěh
11. 1. cyklokros masters fináleSvitavyCyklokros
17. 1. Landecká 5/10Ostrava LandekBěhW
17. 1. 11. LysacupOstravice, MazákBěh do vrchuW
17. 1. Patnáctka okolo PaprskuPaprsekBěžkyW
18. 1. SP cyklokrosRoubaix, FrancieCyklokros
23. 1. LH 24, 23-25.1.2015Ostravice, Lysá horaBěh do vrchuW
23. 1. OB nočníŽivoticeOrientační běhW
24. 1. Karvinský aquatlonKarvináPlavecko-běžeckýW
25. 1. SP cyklokrosHoogerheide, nizozemíCyklokros
25. 1. Zimní soustředění, 25.-31.1.2015Jeseníky, PetříkovJiné
25. 1. 12. Lysacup,nightMalenovice, hotel BezručBěh do vrchuW
25. 1. Zimní šestkaKravařeBěhW
29. 1. Biela stopa, 30.1.-1.2.Kremnica Skalka, SKBěžkyW
31. 1. ME winter triathlonReinosa, Spain zimní triatlonW
31. 1. SP cyklokros, MS, 31..1.-1.2.2015TáborCyklokrosW
31. 1. Jablonecký zimní triatlon MČRJablonec nad Nisouzimní triatlonW
31. 1. 13. Lysacup, 3 in 1Ostravice, železniční přejezdBěh do vrchuW
1. 2. SP cyklokros, MSTáborCyklokrosW
5. 2. SP v biatlonu 5.-8.2.2015Nové Město na MoravěJinéW
7. 2. ZTT MČR+MSRPredajna u Osrblie, SKzimní triatlonW
7. 2. Jilemnická 50, 7.-8.2.JilemniceBěžkyW
8. 2. 14. LysacupVisalaje, parkovištěBěh do vrchuW
14. 2. Ledový kafe, závod MTBHora svatého VáclavaMTB
14. 2. 15. LysacupOstravice, hřišrěBěh do vrchuW
15. 2. ZTT MČRVimperkzimní triatlonW
18. 2. RockPoint - zimní horská výzvaŠumperkJinéW
21. 2. Pohár Jesenické magistrály (0,5-20 km dle kat)RýmařovBěžkyW
21. 2. Šumavský skimaraton, 21.-22,2.KvildaBěžkyW
22. 2. Zimní DUKO triatlonRýmařovzimní triatlonW
22. 2. 16. LysacupOstravice, hráz ŠanceBěh do vrchuW
28. 2. 17. LysacupMalenovice, Rajská boudaBěh do vrchuW
28. 2. Noční stopa ValachyLeskové, Velké KarloviceBěžkyW
28. 2. ZTT - Jesenický zimní triatlonPraděd, Jeseníkyzimní triatlonW
28. 2. OB - zimní ligaDobroslaviceOrientační běhW
7. 3. Jesenická 24hodinovka, 7.-8.3.PaprsekBěžkyW
7. 3. AQ - ČPČeské BudějovicePlavecko-běžeckýW
7. 3. OB - zimní ligaOstrava, Mar.HoryOrientační běhW
8. 3. Kobeřická 20KobeřiceBěhW
8. 3. Jesenická 70JeseníkyBěžkyW
13. 3. City cross sprintOstrava GongBěžkyW
14. 3. OB - zimní ligaOpava KateřinkyOrientační běh
21. 3. AQ - ČPZlínPlavecko-běžeckýW
22. 3. Jarní 10KravařeBěhW
26. 3. 1. OBPMOstrava Martinov, Provozní 3177Běh
28. 3. Běh okolo OlešnéOlešnáBěhW
28. 3. Sportissimo 1/2maratonPrahaBěhW
29. 3. OB - klasikaKarvináOrientační běhW
29. 3. Xterra Malta Melieha, MaltaXTerraW
2. 4. Jarní soustředění, 2.-6.4.2015NěmčičkyJiné
5. 4. AQ - ČPPrahaPlavecko-běžeckýW
10. 4. Horská výzva 10.-11.4.Kouty nad DesnouJinéW
11. 4. Masaryk Run BrnoBrnoBěhW
11. 4. Cyklomaraton PálavaPálavaMTB maratonW
11. 4. Bolatická 30BolaticeMTBW
16. 4. 2. OBPMOstrava Vítkovice, SSKBěhV
18. 4. Craft Rungo 5,10Ostrava, Bělský lesBěhW
18. 4. Dobroslavický běh parkem pro dětiDobroslaviceBěhV
18. 4. ČP MTBTepliceMTBV W
18. 4. DTDobroslaviceDuatlonV W
18. 4. AQ - ČPJablonec nad NisouPlavecko-běžeckýV W
19. 4. Slovenský pohár MTBTurčianské Teplice, SKMTBP W
22. 4. Night run OstravaOstravaBěhP W
25. 4. SPAC Cena TrispoluxxSilničníV W
25. 4. PorubajkPorubaMTBV W
26. 4. Mistrovství galaxieChvalíkoviceSilničníP W
26. 4. Pohár Drahanské vrchovinyOkrouhláMTBW
26. 4. SPAC, Olšovské okruhyxxSilničníV W
1. 5. 1. Valašský pohárValašské MeziříčíMTBV W
1. 5. TT - porubský - ZRUŠEN !!!Ostrava - PorubaTriatlon
2. 5. Author Šela maraton, 1.-3.5.2015Lipník nad BečvouMTB maratonV W
2. 5. Volkswagen maraton, 2.-3.5.PrahaBěhV W
3. 5. Ondřejnický kros runKunčice pod Ondřejníkem, TJ SokolBěhP W
3. 5. MTB crossU Vodníka SlámyMTBV W
3. 5. SPAC Memoriál FerdynaxxČasovka družstevV W
8. 5. MamutmanPřerovTriatlonW
8. 5. Pohár Drahanské vrchovinyValchovČasovka do vrchuW
8. 5. Testování bot a kol z MadejiOstrava - MexikoJinéP W
8. 5. 2. Valašský pohárHalenkovMTBW
9. 5. MamutbikePřerovMTBW
9. 5. Pohár Drahanské vrchovinyValchovMTB maratonW
9. 5. CzechmanKlínyTriatlonV W
9. 5. Valachy duatlonLeskové, Velké KarloviceDuatlonV W
10. 5. MTB - Cena BohumínaBohumín, GliňočMTBV W
10. 5. Duatlon LipinaLipinaDuatlonW
11. 5. 5.SPAC Krnov 12.-13.5.KrnovEtapový závod
13. 5. Čokoládová tretraBohumínBěhW
14. 5. Školní liga MTB od 17 hodPoruba, ZŠ SekaninyMTBV W
16. 5. Bikemaraton DolanyDolanyMTB maratonW
16. 5. ČP MTB 16.-17.5.PrahaMTBV W
16. 5. SPAC, UstroňPLSilničníV W
16. 5. Silesia bike maratonOpava, KylešoviceMTB maratonV W
16. 5. Xterra duatlonPraha Žluté lázněTerénní duatlonV W
16. 5. Xterra PortugalskoGolega, PortugalXTerra
17. 5. Olomoucký triatlon mládežeOlomoucTriatlonP W
17. 5. SPAC, Bohumínská časovkaxxČasovka jednotlivcůV W
18. 5. Čokoládová tretraOlomoucBěhW
21. 5. Školní liga MTB od 17 hodOstrava ZábřehMTBV W
21. 5. Čokoládová tretraOstrava VítkoviceBěhW
22. 5. Jesenický tvrdák, 22.-23.5.2015JeseníkyJinéV W
23. 5. Štramberská 10ŠtramberkBěhW
23. 5. Horský běh na Lysou horuBeskydyBěh do vrchuV W
23. 5. TT HraniceHraniceTriatlonV W
23. 5. VI Crossduathlon ZyrowikZyrowa(Zdzieszowice/Kedzierzyn-Kozle) PLTerénní duatlonW
23. 5. Mattoni 1/2 maratonKarlovy VaryBěhV W
23. 5. MTB SP, 23.-24.5.Nové Město na MoravěMTBW
23. 5. Májový bobrBobrovníky, PožárnickáMTBV W
24. 5. Poděbradský triatlonPoděbradyTriatlonW
24. 5. Slovenský pohár MTBBratislavaMTBP W
24. 5. SPAC O cenu KrnovaKrnovSilničníV W
24. 5. Enduro race Kouty nad DesnouMTBV W
26. 5. Zlatá tretraOstravaJinéW
28. 5. Školní liga MTB od 17 hodPoruba, ZŠ SekaninyMTBW
30. 5. Amatérský triatlonLesná u BrnaTriatlonW
30. 5. Hlučínský půlmaratonHlučínBěhV W
30. 5. Mlynman HalfStaré TěchanoviceTriatlonV W
30. 5. Mlynman JuniorStaré TěchanoviceDuatlonW
30. 5. Mlynman Run or Walk 5 a 10 kmStaré TěchanoviceBěhV W
30. 5. Pohár Drahanské vrchovinyLetoviceMTBP W
30. 5. Bělské okruhyBělá u ZávadyMTBP V W
30. 5. Lysá hora MTBxxMTBW
30. 5. SPAC, Hora sv AnnyPLSilničníW
30. 5. Rajecký kros triatlonRajec, SKterénní triatlonV W
31. 5. Cyklomaraton Hradec KrálovéHradec KrálovéMTB maratonW
31. 5. Mlynman CrossStaré Těchanoviceterénní triatlonV W
4. 6. Školní liga MTB od 17 hodOstrava ZábřehMTBW
5. 6. Atlas adventure 5.-7.7.2015Staré Těchanovice, Davidův mlýnJinéV W
6. 6. Český běh ženOstravaBěhV W
6. 6. Slezská Harta bike maratonSlezská HartaMTB maratonV W
6. 6. Sprinttriatlon Ostrava - kanoe-běh-koloOstravaJinéW
6. 6. Pohár Drahanské vrchovinyProtivanovMTBP V W
6. 6. Vinařský triatlonNěmčičky u HustopečTriatlonW
6. 6. Czechman kidsPardubiceTriatlonW
6. 6. CzechmanPardubiceTriatlonV W
6. 6. Mattoni 1/2 maratonČeské BudějoviceBěhW
7. 6. SPAC, Arcellor mittalMorávkaČasovka jednotlivcůV W
7. 6. Ondřejnický závod MTBKunčice pod OndřejníkemMTBP W
7. 6. Xterra ŠpanělskoPlasencia, SpainXTerraW
11. 6. Školní liga MTB od 17 hodPoruba, ZŠ SekaninyMTBW
12. 6. Bike PraguePrahaMTB maratonW
12. 6. Horská výzva 12.-13.6.KrkonošeJinéW
13. 6. SporfestNový JíčínMTBW
13. 6. SPAC, VC LašskaxxSilničníW
13. 6. ČP MTB 13.-14.6.Pec pod SněžkouMTBW
13. 6. Xterra ČeskoOstrov nad OhříXTerraW
13. 6. Xtreme triatlonBrušperkterénní triatlonV W
14. 6. LODM 14.-19.6.2015PlzeňJinéW
14. 6. MinibykekapFrenštát p.R, Horečky, RekoviceMTBP
14. 6. SPAC, Do vrchu HabenecxxČasovka do vrchuW
14. 6. X-Triatlon ŠternberkŠternberkterénní triatlonW
18. 6. Školní liga MTB od 17 hodOstrava ZábřehMTBW
18. 6. 3. OBPMOstrava HrabováBěh
19. 6. testování bruslí Helia, 19-22 hodOstrava Poruba, hlavní třídaJinéW
20. 6. InlineOstrava PorubaJinéW
20. 6. Kellys RampušákŠtítyMTBW
20. 6. KvadriatlonŠvýcarskoKvadriatlonW
20. 6. SPAC, Cena Continentalu Fr.p.RxxČasovka do vrchuW
20. 6. Dětský MoraviamanOtrokovicePlavecko-běžeckýW
20. 6. Xterra ŘeckoLake Plastira, GreeceXTerraW
20. 6. Mattoni 1/2 maratonOlomoucBěhW
20. 6. TT - ČP ironmanOtrokoviceTriatlonV W
21. 6. TT RačiceRačiceTriatlonW
21. 6. MTB Horní SucháHorní SucháMTB
21. 6. SPAC, Tour de JavorovýxxČasovka do vrchuW
21. 6. Xterra PrahaPrahaXTerraW
24. 6. Běh olympijského dneOstrava PorubaBěhW
25. 6. Školní liga MTB od 17 hodPoruba, ZŠ SekaninyMTBW
27. 6. SPAC, Mem.A. DohnalaxxSilničníW
27. 6. Abrechtický triatlonAlbrechtice u TěrlickaTriatlonW
27. 6. MTB Životské HoryDolní ŽivoticeMTBW
27. 6. Adrenalin cupBeskydyJinéW
27. 6. Albrechtický dětský aquatlonAlbrechticePlavecko-běžeckýW
27. 6. Pohár Drahanské vrchovinyŽďárnáMTBP W
27. 6. 4. Valašský pohárSemetínMTBW
27. 6. Slovenský triatlonĎanová u Martina, SKTriatlonW
27. 6. Xterra ŠvýcarskoVallee de Joux, SwitzerlandXTerraW
27. 6. Odřivousův pohárBílovecMTBW
27. 6. TT Dabrowa Gornicza !!! ZRUŠEN !!!Dabrowa Gornicza, PLterénní triatlon
28. 6. Sprint eliminatorBohumín, GliňočMTBP
28. 6. TT TychyTychy, PLterénní triatlon
4. 7. Tour de France, 4.-26.7.2015FranceEtapový závodW
4. 7. BeskydmanVelké Karloviceterénní triatlonW
4. 7. SPAC, Mezi plotyStará Ves n. O.KritériumW
4. 7. Drásal maratonHolešovMTB maratonW
4. 7. Železný prajzákDolní Benešovterénní triatlonW
5. 7. Slovenský pohár MTBSmoleniceMTBW
5. 7. SPAC, VC SPACxxEtapový závodW
5. 7. Xterra FrancieXonrupt, FranceXTerraW
6. 7. Pohár Drahanské vrchovinySpešovMTBP W
11. 7. Slovenský pohár MTBKošiceMTBP W
11. 7. Bike ValachyLeskové, Velké KarloviceMTBW
11. 7. Welzlův kvadriatlonZábřeh na MoravěJinéW
11. 7. ČP MTB 11.-12.7.PrahaMTBW
11. 7. Xterra ŠvédskoStockholm, SwedenXTerraW
12. 7. TT - Velká cena OstravyHlučínTriatlonW
18. 7. Slovenský pohár MTBDohňany, SKMTBP W
18. 7. ČP MTB 18.-19.7., MČRKutná HoraMTBW
18. 7. SPAC- SAC MČRxxČasovka jednotlivcůW
18. 7. BA 18.-19.7.2015Monínec u Sedlčanorientační závod MTBV W
18. 7. Opavský triatlonOpavaTriatlonW
18. 7. TT OravamanZuberec, SKTriatlonW
18. 7. mini DTKunoviceDuatlon
19. 7. Babický triatlonBabiceTriatlonW
19. 7. Slovenský pohár MTBDohňany, SKMTBP W
19. 7. SAC- SPAC MČRxxSilničníW
25. 7. Duko triatlonRýmařovTriatlonW
25. 7. Pohár Drahanské vrchovinyVelenovMTBP W
25. 7. TT HulmenHulínTriatlonW
26. 7. Hradecký terénní triatlonHradec Královéterénní triatlonW
26. 7. Slovenský pohár MTBDrozdovo, SKMTBP W
26. 7. Pohár Drahanské vrchovinyRepechyMTBP W
26. 7. Letní soustředění 26.7.-.1.8.2015Dolní ČermnáJinéW
26. 7. Xterra ItálieAbruzzo, ItalyXTerraW
1. 8. PS Hostýnská 50Bystřice pod HostýnemMTB maratonW
1. 8. Lysohorský čtyřlístekBeskydyBěhW
1. 8. SPAC, GP FormanxxSilničníW
1. 8. Pohár Drahanské vrchovinyValchovMTBP W
1. 8. CzechmanPiešťany, SKTriatlonW
1. 8. TT - Královský triatlonMajetínTriatlonW
7. 8. ValachymanNový Hrozenkovterénní triatlonW
8. 8. MorkomanMorkoviceTriatlonW
8. 8. Slovenský pohár MTBDonovaly, SKMTBP W
8. 8. Pohár Drahanské vrchovinyBenešovMTBP W
8. 8. Xterra ČeskoPrachaticeXTerraW
9. 8. CENA SK Valašského královstvíFrenštát pod RadhoštěmBěhW
9. 8. Slovenský pohár MTBDonovaly, SKMTBW
9. 8. SPAC, Stonavská časovkaStonavaČasovka jednotlivcůW
15. 8. DEMA Rusavská 50RusavaMTB maratonW
15. 8. Pohár Drahanské vrchovinyKořenecMTBP W
15. 8. Welzlovo koloZábřeh na MoravěMTBW
15. 8. Xterra NěmeckoZittau, GermanyXTerraW
15. 8. Xterra Czech 15.-16.8.ŽilinaXTerraW
16. 8. SPAC, Mokrolazecká 60Mokré LazceSilničníW
22. 8. Run tourBrnoBěhW
22. 8. Noční běhHlučínBěhW
22. 8. Jestřábí mužLeskovec nad Moravicíterénní triatlonW
22. 8. Jesenický maraton a 1/2maratonRamzováBěhW
22. 8. CzechmanŽďár nad SázavouTriatlonW
22. 8. Pohár Drahanské vrchovinyBukováMTBP W
22. 8. X-Triatlon ŠtěpánovŠtěpánovterénní triatlonW
22. 8. SPAC, Mem. Jana VeseléhoOstrava - PorubaKritériumW
23. 8. CrossTriathlon Kraków–TyniecKraków–Tyniecterénní triatlonW
23. 8. Pohár Drahanské vrchovinyBořitovMTBP W
23. 8. Slovenský pohár MTBRužomberok, SKMTBP W
29. 8. O pohár starostyPetřvaldSilničníW
29. 8. BonatransBohumínTriatlonW
29. 8. Ostravský Chachar 29.-30.8.2015Ostrava Bělský lesMTBW
29. 8. Xterra DenmarkDánskoXTerraW
30. 8. Větřkovický triatlonVětřkoviceterénní triatlonW
30. 8. Loštický triatlon mládežeLošticeTriatlonW
30. 8. Xterra AnglieVachery Estate, Surrey, EnglandXTerraW
30. 8. Ostravský Chachar 29.-30.8.2015Ostrava Bělský lesMTB maratonW
30. 8. SPAC, Paskovský kritákPaskovKritériumW
4. 9. Beskydská 7, 4.-6.9.2015BeskydyBěhW
5. 9. Okolo LyséBeskydyMTBW
5. 9. Šilheřovický šlaušekŠilheřoviceMTBW
5. 9. TT - Skleněný muž a ženaOstrava Porubaterénní triatlonW
6. 9. Slavkovské radaryLipník nad BečvouČasovka do vrchuW
6. 9. CzechmanPříbramTriatlonW
6. 9. Ostravský maratonOstravaBěhP W
6. 9. SPAC, Bělské okruhyBělá u ZávadySilničníW
7. 9. Akademické hry 7.-11.9-.015OlomoucJinéW
12. 9. Run tourOstravaBěhW
12. 9. Katusha (běh,paragliding,MTB)Javorový vrchJinéW
12. 9. MTB Velký JavorníkFrenštát pod Radhoštěm, lyž.areálMTBW
12. 9. Běh ChuchelnouChuchelnáBěhW
12. 9. Mizuno run 10 km OstravaOstravaBěhW
12. 9. Cyklomaraton OstravaOstravaMTB maratonW
12. 9. Rožnovský krpálRožnov pod RadhoštěmMTBW
12. 9. Okolo Lysé horyOstraviceMTBW
12. 9. Pohár Drahanské vrchovinyBoskoviceMTBP W
13. 9. CzechmanŠamorínTriatlonW
19. 9. Brněnský masakrBrno a okolíBěhW
19. 9. Mad-RaceOstrava, Vaňkův kopecJinéW
19. 9. Děhylovský žabák-ZRUŠEN!!!DěhylovMTB
19. 9. Podzimní běh HlučínemHlučínBěhW
19. 9. MTB cross Uherské HradištěUherské HradištěMTBW
19. 9. Dny NATO, 19-20.9.2015Ostrava MošnovJinéW
19. 9. No limit 12 hod, + MTB pro dětiBranka u OpavyMTBW
19. 9. Bike ČeladnáČeladnáMTBW
19. 9. DuatlonŽamberkDuatlonW
20. 9. Olomoucký UP-DOWNOlomouc SamotiškyMTBW
20. 9. Naměštský duatlon mládežeNáměšt na HanéDuatlonW
24. 9. 4. OBPMOstrava SG VýškovickáBěhP
25. 9. RUN UP OlomoucOlomoucBěh do vrchuW
26. 9. Rohovský cyklokrosRohovCyklokrosW
26. 9. ME ITU triathlon - elite, U23, junSardegna, Italyterénní triatlonW
26. 9. KoutymanKouty nad DesnouDuatlonW
26. 9. Slovenský pohár MTB, fináleUdiča, SKMTBP W
26. 9. Oderská mlýnice, KPŽKlokočůvek u OderMTB maratonW
27. 9. 1.OP cyklokros VrbnoVrbno pod PradědemCyklokrosW
27. 9. Hrabovský půlmaratonOstrava HrabováBěhW
27. 9. Do vrchu PustevenTrojanoviceČasovka do vrchuW
27. 9. Terénní triatlon ME - age groupOrosei, ITterénní triatlonW
28. 9. ToiToi cupSlanýCyklokrosW
2. 10. MTB CROSS pro školyOpava Stříbrné jezeroMTBW
3. 10. Plesenská stezkaPlesnáMTBW
3. 10. MTB CROSS pro veřejnostOpava, Stříbrné jezeroMTBW
3. 10. Memoriál Michala PietrošeBobrovníkyBěhW
3. 10. Bobr cupLitovelJinéW
3. 10. Cyklomaraton ZlínZlínMTB maratonW
3. 10. ToiToi cupHlinskoCyklokrosW
4. 10. ČP mastersPoličkaCyklokrosW
4. 10. Ondřejnický MTB duatlonKunčice pod OndřejníkemTerénní duatlonW
8. 10. Slavnostní vyhlášení MS poháru v TTDobroslaviceTriatlonW
8. 10. Výslekdy poháru mládežeMSKTTPTriatlonP V
8. 10. 5. OBPM - fináleOstrava Vítkovice SSKBěhP V
9. 10. 5BV, 9.-11.10.2015BeskydyBěhW
10. 10. Běh na PradědJeseníkyBěh do vrchuW
10. 10. MS ironmanHawaiiTriatlonW
10. 10. Zlatý podzim, běh 10km,start 10:30Ostrava VratimovBěh
10. 10. Vokolo PrigluBrnoBěhW
10. 10. ToiToi cupMiloviceCyklokrosW
11. 10. Krosový přebor PřerovecPřerovecBěhW
11. 10. Maraton BudapeštBudapešt, HUBěhW
11. 10. ToiToi cupJíčínCyklokrosW
17. 10. Skyrace LimoneLimone, ITBěhW
17. 10. Běh pro HonzuOstravaBěhW
18. 10. International Garda maratonRiva del Garda, ITBěhW
18. 10. 2. OP Náměšťský cyklokros, ČP mastersNáměšť na HanéCyklokrosP W
18. 10. Podzimní KiosekŠternberkBěhW
24. 10. Hervis - Silesia kros maratonOpavaBěhW
24. 10. ToiToi cup + ČP mastersTrutnovCyklokrosP W
24. 10. Běhej ValachyLeskové, Velké KarloviceBěhW
25. 10. 3. OPŠumperkCyklokrosP W
25. 10. ČP mastersLooumyCyklokrosW
25. 10. Kobeřický půlmaratonKobeřiceBěhW
28. 10. 1/2 šichta na ČupkuBeskydyBěhW
28. 10. Porubský čtvrtmaratonOstrava PorubaBěhW
28. 10. ToiToi cupTáborCyklokrosW
30. 10. Rock Point horská výzvaJeseníky, LoučnáBěhW
31. 10. Podzimním KubánkovPalkoviceBěhW
31. 10. ToiToi cupLounyCyklokrosW
1. 11. Střecha světaMorávka, BeskydyBěh do vrchuW
1. 11. LysacupFrenštát - můstkyBěh do vrchuW
1. 11. Xterra ChampionchipKapalua, HawaiXTerraW
6. 11. Sportlife 6.-8.11.2015BrnoJinéP W
7. 11. ČP masters, cyklokros Stará Ves,Stará VesCyklokrosW
7. 11. HO 10Frýdek - MístekBěhW
7. 11. Rabštejnský kocourLibinaBěhW
8. 11. Caramba run na 9 kmBolaticeBěhW
8. 11. Trentino half maratonRiva del Garda, ITBěhW
8. 11. LysacupOstravice - ŠanceBěh do vrchuW
8. 11. ČP masters, Cyklokros Stará VesStará VesCyklokrosW
8. 11. Starobělské LurdyOstrava - Bělský lesBěhW
8. 11. Olomoucký aquatlon mládežeOlomoucPlavecko-běžeckýW
14. 11. OB - zimní ligaPLOrientační běhW
14. 11. Hrouzovka běh, MTBKrnovBěhW
14. 11. LysacupKrásná - mostBěh do vrchuW
14. 11. ČP mastersKošumberkCyklokrosW
14. 11. ToiToi cupHolé VrchyCyklokrosW
15. 11. ČP mastersKlíčanyCyklokrosW
15. 11. 4. OPUničovCyklokrosW
17. 11. Kampus runOstrava VŠBBěhW
17. 11. Běh 17. listopaduOstrava HrabováBěhW
17. 11. ToiToi cupUničovCyklokrosW
21. 11. ME v cyklokrose mastersTrnava, SKCyklokrosV W
21. 11. OB - zimní liga, Petřvaldská nudlePetřvaldOrientační běhW
21. 11. LysacupMalenovice, Rajská boudaBěh do vrchuW
22. 11. 5. OP - fináleRýmařovCyklokrosV W
28. 11. OB - zimní ligaOstrava, Bělský lesOrientační běhW
28. 11. Mikulášský běh OlomoucBěhW
28. 11. LysacupJanovice - BystréBěh do vrchuW
28. 11. ČP masters, cyklokros KrnovKrnovCyklokrosW
28. 11. ToiToi cupBrnoCyklokrosW
29. 11. Bryksy CrossGOŚCIĘCIN, PLCyklokrosP
29. 11. Zlínský ledovec,lyžařský svahZlínBěh do vrchuW
5. 12. Běh do vrchu PustevenRáztokaBěh do vrchuW
5. 12. Mikulášský běh 6 kmOstrava-PorubaBěhW
5. 12. Mikulášský běh JilešovicemiJilešoviceBěhW
5. 12. ToiToi cupJabkeniceCyklokrosW
6. 12. Lysacup - časovkaMalenovice, BezručBěh do vrchuW
6. 12. ČP mastersJabkeniceCyklokrosW
8. 12. Otevřený přebor VŠB ve veslování na trenažerechOstrava-Poruba, VŠBVeslováníW
12. 12. Travný trekmorávkaBěh
12. 12. ToiToi cupMladá BoleslavCyklokrosW
13. 12. LysacupVisalaje, parkovištěBěh do vrchuW
13. 12. ČP mastersPoličkaCyklokrosW
14. 12. přihlášky na zimní soustředění PetříkovxxJinéP
19. 12. ČP mastersSvitavyCyklokrosW
20. 12. Vánoční krosOstrava Bělský lesBěhW
20. 12. Vánoční běh na 4,6 kmOpavaBěhW
20. 12. LysacupOstravice, žel.přejezdBěh do vrchuW
24. 12. Štědrodenní běhJilešoviceBěh
26. 12. Litultovická vánočkaLitultoviceBěhW
26. 12. Štěpánský běh PorubouOstrava PorubaBěhW
31. 12. LysacupOstravice, hřištěBěh do vrchuW
31. 12. Silvestrovský běhOstrava HrabováOrientační běh

Partneři:



















Beskydy-Visalaje,ubytování


Dotazy a připomínky prosím pište na adresu webmastera. Webmaster: Tomáš Matera