Přihlášení

Jméno:
Heslo: 

Nejbližší závody

24. 5. Školní liga MTB, od 17:00
MTBOstrava Landek W
25. 5. EPO survival 25.-26.5.2018
ETPRakousy W
26. 5. Goralman
TTSlovensko W
26. 5. Mamut tour
SPřerov W
26. 5. Český běh žen
BOstrava W
26. 5. Hlučínský půlmaraton
BHlučín W
26. 5. Bělský okruh
MTBBělá u Závady W
27. 5. Xterra Toscolano, Maderno
XTTItaly, Garda W
27. 5. Dětská tour Petera Sagana
MTBSpišský Hrhov, SK W
27. 5. 7.SPAC O cenu Krnova – mistrák SPAC + Baby SPAC
SILKrnov W
29. 5. OPS okružní
KRITDětmarovice W
31. 5. Školní liga MTB, od 17:00
MTBOstrava Landek W
31. 5. Závod míru U23, 31.5.-3.6.
ETPJeseník W
1. 6. Jesenický tvrdák 1.-3.6.
ETPRýmařov, Nová Ves W
2. 6. Xterra Golega
XTTPortugalsko W
2. 6. ČP MTB 2.-3.6.2018
MTBNové Město na Moravě W
2. 6. Dětská tour Petera Sagana
MTBMarina Liptov, SK W
2. 6. Stavařská tisícovka
MTBValašské Meziříčí
2. 6. MTB Lyá hora 2.-3.6.
MTBLysá hora W
2. 6. časovka
CASJStonava
3. 6. Slovenský pohár MTB mládež
MTBSmolenice, SK W
3. 6. 8.SPAC VC Frýdku – Místku – mistrák SPAC
SILF-M W
3. 6. Jesenický šnek a šneček
MTBJeseník
3. 6. XTT terenowy triathlon Tychy
TTTPL, Tychy W
3. 6. Ondřejnický MTB
MTBxx, Beskydy W

Poslední závody

22. 5. OPS silniční
SILPetřvald W
20. 5. 6.SPAC Bohumínská časovka + Baby SPAC
CASJBohumín W
20. 5. Hornoživotský běh do vrchu
BVHorní Životice
20. 5. Jimm sound cup 3
MTBStaříč W
20. 5. OPS časovka
CASJBohumín W
19. 5. LV duatlon Ještěd
DTJeštěd
19. 5. Slovenský pohát MTB mládež
MTBBratislava. SK W
19. 5. Pohár Drahanské vrchoviny
MTBBenešov W
19. 5. Silesia bike maraton
MTBMAOpava Kylešovice W
19. 5. TT Osiek Triathlon ( Rejon Oświęcim)
TTPL, Osiek W
19. 5. Kolopro Jestřebí hory
MTBMAJestřebí hory W
17. 5. Školní liga MTB, od 17:00
MTBOstrava Landek W
15. 5. OPS okružní
KRITDětmarovice W
13. 5. Jesenický šnek a šneček
MTBRýmařov
13. 5. Hájecký babycup
MTBHáj ve Slezsku W
12. 5. Krušnoman duatlon
DTKlíny W
12. 5. Májový bobr
MTBHlučín - Bobrovníky W
12. 5. Junior MTB
MTBHulín W
12. 5. SPAC etapák, 12.-13.5.
ETPKrnov W
DatumNázevMístoKategorieDisciplínaOstatní
5. 1. 11.ČP ToiToi cup, MČR elite,K23Mnichovo HradištěCyklokrosP V
5. 1. Lysa CupKrásnáBěh do vrchuP V
5. 1. OB zimní ligaVýškovice, pivnice CorpusOrientační běhP V
6. 1. Zimní běh KobeřicemiKobeřiceBěhP V
6. 1. Tříkrálový cyklokroslesopark Liboháj PoličkaCyklokrosP
12. 1. Lysa CupOstravice 3in1Běh do vrchuP V
12. 1. Open+Krajský přebor na běžkáchVeřoviceBěžkyP V
13. 1. Jizerská padesátkaBedřichovBěžkyP V
19. 1. Lysa CupHotel BezručBěh do vrchuP V
19. 1. Zimní tritalonLipnozimní triatlonP V
19. 1. Patnáctka okolo PaprskuPaprsek, JeseníkyBěžkyP V
19. 1. Vesnická olympiáda-plaváníOstrava VítekČasovka jednotlivcůV
20. 1. Jilemnická 50, přeloženo na Beneckolyžařský areál Hraběnka JilemniceBěžkyP V
26. 1. Lysa Cup, štafeta dvojicRajská boudaBěh do vrchuP V
26. 1. Zimní triatlonJablonec nad Nisouzimní triatlonP
27. 1. OB zimní ligaHrubínkaOrientační běhP V
28. 1. Zimní soustředění 28.1.-3.2.2008Jeseníky PetříkovBěžkyP V
2. 2. Lysa CupOstravice hřištěBěh do vrchuP V
2. 2. Orlický půlmaratonDeštné v Orlických horáchBěžkyP V
2. 2. OB zimní ligaHavířov nábřežíOrientační běhP V
3. 2. Orlický maratonDeštné v Orlických horáchBěžkyP V
9. 2. Bílá stopaKremnica, SkalkaBěžkyP V
9. 2. Lysa CupHotel BezručBěh do vrchuP V
10. 2. Bílá stopaKremnica, SkalkaBěžkyP V
17. 2. LOB Adventure-ZRUŠENNové Město n.Mor.,skiareálBěžkyP
23. 2. Lysa Cup fináleRajská boudaBěh do vrchuP V
23. 2. Cena pohorské Jednoty Radhošť pro veterányPustevny (přesunuto z 26.1.)BěžkyP V
23. 2. Šumavský skimaratonKvildaBěžkyP V
24. 2. Šumavský skimaratonPrášily, ModravaBěžkyP V
24. 2. JelymanPaprsekBěžkyP V
1. 3. Karlovská 50, klasika-zrušen!Velké KarloviceBěžkyP
1. 3. Krkonošská 70-závod zrušenŠpindlerův Mlýn, Svatý PetrBěžkyP
2. 3. OB zimní ligaOprechticeOrientační běhP V
2. 3. ZTT-zimní triatlonVimperkzimní triatlonP V
8. 3. MS XTERRA zimníUtahXTerraP V
9. 3. Kobeřická 20KobeřiceBěhP V
9. 3. MS XTERRA zimníUtahXTerraP V
15. 3. OB zimní ligaOpavaOrientační běhP V
30. 3. ČP silnice, ME, U23Brno, Velká BítešSilničníP V
4. 4. Výstava o sportu 4.4.-6.4.Ostrava - Černá loukaJinéP
6. 4. 1.ČP_TT_Aquatlon žáci, dorostPraha TřebešínPlavecko-běžeckýP V
6. 4. 1.SP - MTBTurčanské TepliceMTBP V F
6. 4. 1.MTB Grand Prix Euroregionu SILESIAPL, Wodzislaw Ślaski, BalatonMTBP
7. 4. 1. OBPMSG Výškovice OstravaBěhP V
7. 4. Diashow Jana KopkyOstrava klub ParníkJinéP
12. 4. 1. ČP MTBPardubiceMTBP V R F
12. 4. ČP/ČPM silnice kritériumSoběslavKritériumP V
13. 4. 1.ČP_TT_AquatlonPardubicePlavecko-běžeckýP V
13. 4. ČP/ČPM VC EurolinesPičínSilničníP V
16. 4. 2. OBPMOstrava - PorubaBěhP V
19. 4. 2.MTB Grand Prix Euroregionu SILESIAOrlová, městský parkMTBP R F
19. 4. 1.OPS MTBOrlová, MaxbikeMTBP V
19. 4. Starobělské kotáryStará BěláMTBP
19. 4. JESENICKÝ ŠNEK 2008 - Cena TRISPOLUKarlovice u Vrbna pod PradědemSilničníP V R
20. 4. MSKP-Sundance, okružníOpavaKritériumP V R F
20. 4. kros Gliňoč, přespolní běhBohumín, areál Buď fitBěhP
26. 4. Author 50 Český rájBranžežMTB maratonP V
26. 4. ČPM silníční kritériumBrnoKritériumP V
26. 4. kriterijní liga SKKrupinaKritériumP
26. 4. OPS Šafrata, silniční hodinovkaBohumínSilničníP V
26. 4. Škoda Bike maratonBrušpěrk u OstravyMTB maratonP V F
26. 4. Valchovský kaměňákValchovMTBP V
26. 4. Běh osvobození Čavisov Dolní Lhota, start 9:30ČavisovBěhP V
27. 4. ČPM silniceBrnoSilničníP V
27. 4. Slovenský pohárKrupinaSilničníP
27. 4. 1. ČP v duatlonuDobřany u PlzněDuatlonP V W
1. 5. UCI 2.2 .OV Gracia Orlová,Orlová (1.5.-4.5.)SilničníP
1. 5. kriterijní liga SKB. BystricaKritériumP
1. 5. Jesenický šnek Okolo VidnavyJeseníkSilničníP V R
1. 5. 1. Valašský pohár mládežeZašová,motokrosový areálMTBP V R F
1. 5. 3.MTB Grand Prix Euroregionu SILESIABohumín, areál GliňočMTBP V
1. 5. MTB - cena BohumínaBohumín, areál GliňočMTBP V
2. 5. TT štafetyPL - Dšbrowa GórniczaTriatlonP V R F
3. 5. Author Šela maratonHelfštýnMTB maratonP V F
3. 5. Hanácký pohár_DTLipinaDuatlonP V
3. 5. ČP/ČPM kritériumTřebeniceKritériumP V
3. 5. Škoda bike maratonPlzeňMTB maratonP V
3. 5. Jesenický šnek O pohár LudvíkovaLudvíkovMTBP V
3. 5. 2. OPS MTBOrlováMTBP
4. 5. ČP_DT_MČR dorost, juniořiHorní PočerniceDuatlonP V F
4. 5. ČP/ČPM VC OsvobozeníBenešov nad PloučnicíSilničníP V
4. 5. Slovenský pohárTrnavaSilničníP
4. 5. e'Dsystem cup 1Ostrava HošťálkoviceMTBP V F
6. 5. 3. OBPMOstrava Bělský lesBěhP V
7. 5. UCI Ncup Závod míru juniorůTerezín (7.5.-11.5.)Silniční
8. 5. Běh osvobozeníHrabyňBěhP V
8. 5. 2. ČP MTBTepliceMTBP V R F
8. 5. MSKP_Orlík OrlováOrlováSilničníV F
8. 5. Jesenický šnek Rychlebská 30JavorníkMTBP V
8. 5. Velká cena Ústí n/O Na Andrlův ChlumÚstí n/OČasovka do vrchuP V
9. 5. ČP Závod míru nadějíJevíčko (9.5.-11.5.)SilničníP V
10. 5. TT OstravaOstravaTriatlonP V R F
10. 5. kriterijní liga SKNitraKritériumP
10. 5. Vigvam CupHornické muzeum Ostrava - PetřkoviceMTBP V
10. 5. Porubský sprinttriatlon IIOstrava - PorubaF
10. 5. TT Lisabon MELisabonTriatlonV
11. 5. 2.SP - MTBSereď, Vinohrady nad VáhomMTBP V
15. 5. OPS Šafrata, časovka jedn.BohumínČasovka jednotlivcůP V
17. 5. Silesia bike maratonOpavaMTB maratonP V F
17. 5. 1. (2.) ČP_TT jun. dorostBrnoTriatlonP V
17. 5. Porubská hodinovkaPorubaBěhP V
17. 5. Mamut tour bikePřerovMTB maratonP V
17. 5. Slovenský pohárMyjavaSilniční
17. 5. MSKP_Rázová_krajský přeborRázováČasovka jednotlivcůP V F
17. 5. 2. Valašský pohár mládežeJablůnka, ZŠMTBP V R F
17. 5. Běh na Velký JavorníkFrenstát pod RadhoštěmBěh do vrchuP V
17. 5. Kolo pro život - Česká spořitelnaBrno - Medlánky letištěMTBP V
18. 5. TT evropský pohárBrnoTriatlonP V
18. 5. kriterijní liga SKMyjavaKritérium
18. 5. MSKP_krajský přeborOpavaSilničníP V F
18. 5. 4.MTB Grand Prix Euroregionu SILESIARydultowy,lesopark MachnikowiecMTBP
18. 5. Okolo PastvinPastviny, restaurace FormankaSilničníP V
24. 5. 1.ČP_XTT_O2 Žluté lázněPrahaXTerraP V F
24. 5. 3. ČP MTBKarlovy VaryMTBP V R F
24. 5. kriterijní liga SKŽiar n. HromomKritérium
24. 5. SLEZP Krnov Golubce Krnov,Jesenický šnekKrnovSilničníP V R
24. 5. Chomutov Tour Ćeské spořitelnyChomutov Kamencové jezeroMTB maratonP V
24. 5. O pohár Hradce KrálovéHradec KrálovéSilničníP
25. 5. ČPM časovka jednotlivců,dvojic,družstevSvinaryČasovka jednotlivcůP
25. 5. Mistrovství republiky amatérských cyklistůMšeno u MělníkaMTBP V
25. 5. Časovka SkřítekSobotínČasovka jednotlivcůP V
25. 5. MTB na KubitárněStará Ves u RýmařovaMTBP V
28. 5. TT-Trutnovský triatlonTrutnovTriatlon
30. 5. ČPM Malý závod míruLanškroun (30.5.-1.6.)SilničníP V
31. 5. Author Král ŠumavyKlatovyMTB maratonP V
31. 5. 3. Valašský pohár mládežeHranice,střelnice, areál BMXMTBP V R F
31. 5. Hanácký pohár Grafitlit_halfTTNová Ves u LitovleTriatlonP V
31. 5. 5.MTB Grand Prix Euroregionu SILESIAPolomiaMTBP
31. 5. Martínkovský duatlonMartínkov u Mor. BudějovicDuatlonP V
31. 5. Příbramský permoník České spořitelnyPříbramMTB maratonP V
31. 5. Časovka LibaváLibavá, náměstíČasovka jednotlivcůP V
31. 5. Jesenický šnek - Opavská jarní pohodaOpava - KylešoviceSilničníP V
1. 6. XTERRA_Itálie_MEItálieXTerraP V R
1. 6. 3.(2.)ČP_TT_triatlon všechny kat.PoděbradyTriatlonP V F
1. 6. Závod horských kol pro děti a mládežKunčice pod OndřejníkemMTBP R W F
6. 6. ČPM Haná tourVyškov (6.6.-8.6.)SilničníP V
6. 6. Běh okolo Ostré HůrkyHáj ve SlezskuBěhP V
7. 6. Jistebnický kancionálJistebniceMTB maratonP V
7. 6. Uhlířský MTB DuatlonBruntálDuatlonP V W
7. 6. kriterijní liga SKH. ObdokovceKritérium
7. 6. 1.MTB Merida-Delikomat cupKořenecMTBP V
7. 6. 4.Valašský pohár mládežeRatiboř, hasičská zbrojniceMTBP V R F
7. 6. Czechman TTxxP V
7. 6. Slovácký traitlonUherské HradištěTriatlonP V
7. 6. 1. pohár drahanské vrchovinyKořenecMTBP V
7. 6. Haná tour (6.6.-8.6.)VyškovKritériumP V
7. 6. DvojbojBohumínEtapový závodP
8. 6. Atletický sedmiboj pro všechnyBohumínAtletikaP
8. 6. kriterijní liga SKPrievidzaKritériumP
8. 6. 3.SP - MTBSmoleniceMTBP V W
8. 6. Ed system cup 2Frýdlant n.O LubnoMTBP V F
8. 6. Haná tour (6.6.-8.6.)VyškovSilničníP V
8. 6. Časovka na SkřítekStará Ves u RýmařovaČasovka jednotlivcůP V
10. 6. 4. OBPM - Čokoládová tretraOstrava, stadion SSK VítkoviceBěhP V
12. 6. OPS Orlík OrlováOrlováSilniční
12. 6. Zlatá tretraOstrava VítkoviceJinéP V
14. 6. 2.ČP_XTT_HostivařPrahaXTerraP
14. 6. 4. ČP MTBŠpindlerův MlýnMTBP V R F
14. 6. Shimano day - Shimano cupKarviná - průmyslová zóna ShimanaMTBP V W
14. 6. Hanácký pohár XTTŠternberkXTerraP V
14. 6. JM TT liga - Blanenský plecháčBlanskoTriatlonP V
14. 6. Králické okruhyKrálíky, restaurace U lípySilničníP V
14. 6. Author cyklo MaštaleMaštaleMTB maratonP V
14. 6. Xtreme triathlon BrušperkBrušperkXTerraP V
14. 6. Galaxy Petyša tour MTBRožnov pod RadhoštěmMTB maratonP V
15. 6. 4.ČP_TT_triatlonJablonecTriatlonP V R
15. 6. MSKP_výjezd JavorovýJavorovýČasovka do vrchuP
15. 6. Napříč JeseníkyJeseníkSilničníP V
15. 6. 6.MTB Grand Prix Euroregionu SILESIAWodzislaw Ślaski, BalatonMTBP
21. 6. Krnovský GofákKrnovSilničníP V
21. 6. 5. Valašský pohár mládežeSemetín, fotbalové hřištěMTBP V R F
21. 6. 2.MTB Merida-Delikomat cupSuchý-VelenovMTBP V
21. 6. Moraviaman MČR v dlouhém triatlonuOtrokoviceTriatlonP V
21. 6. 7.MTB Grand Prix Euroregionu SILESIAOrlová, městský parkMTBP
21. 6. Lysá - Javorník, noční přechodLysá hora, šantánBěhP
21. 6. 3. OPS přebor MSSC MTB-XCOrlová, MaxbikeMTBP
21. 6. Rampušák maratonŠtíty, kulturní důmMTB maratonP V
21. 6. Author 50 BezdězBezdězMTB maratonP V
21. 6. Farm TourHlubočecSilničníP V
21. 6. Adrenalin cupOstravice, fotbalové hřištěJinéP V W
22. 6. ČPM VC PEK Servis kritériumKolínKritérium
22. 6. JM TT liga Moravskobuděj TTMoravské BudějoviceTriatlonP
22. 6. Ed system cup 3Frýdlant n.O, restaurace Las VegasMTBP V R F
22. 6. Memoriál Dr. J. E. KozlaKozinecČasovka do vrchuP W
22. 6. O cyklokráža DrotárieTurzovkaČasovka jednotlivcůP
22. 6. TT ZON Polsko, pro žáky a dorostSzczecinekTriatlonP V R
24. 6. MČR časovka dvojic,družstevNová BystřiceSilničníV
25. 6. Běh olympijského dnePorubaBěhP V
25. 6. OPS Feso Petřvald, okružníPetřvaldKritériumP
26. 6. MČR časovka jednotlivcůTřeboňČasovka jednotlivců
26. 6. ME silniceŽďár nad Sázavou (26.6.-29.6.)Silniční
26. 6. Pražské schody-VC České spořitelnyPrahaMTB maratonV
28. 6. TT Bečvoman klasikOsecký jadranTriatlonP V W
28. 6. Porubská desítkaPorubaBěhP V
28. 6. Olomoucká 50Olomouc Bělkovice-LaštanyMTB maratonP V
28. 6. MČR silniceJindřichův HradecSilniční
28. 6. SLEZP Suchdol, okružníSuchdolKritériumP V
28. 6. 3.MTB Merida-Delikomat cupProtivanovMTBP R F
28. 6. 4.OPS MTBOrlová, MaxbikeMTBP
28. 6. Do sedelNový MalínSilničníP V
28. 6. Vinařská 50ŠatovMTB maratonP V
28. 6. Běh do výškové budovyOstravaBěh do vrchuP V W
29. 6. 3.ČP_XTT_Hluboká nad VltavouHluboká nad VltavouXTerraP V
29. 6. 5.ČP_TT_triatlon, dor. žáciHlučínTriatlonP V R F
29. 6. TT Hlučín, mistrovství kraje pro všechny kateg., open závodHlučínTriatlonP V
29. 6. MČR silniceJindřichův HradecSilniční
29. 6. okružní o cenu TatryKopřivniceKritérium
29. 6. 4.SP - MTBDohňanyMTBP V
2. 7. 6.OPS MTB, 1/2MCBohumín, ŠafrataMTBP
3. 7. ČPM Junior Tour silnicePlzeň (3.7.-6.7.)Silniční
5. 7. Bikemaraton DrásalHolešovMTB maratonP V
5. 7. Štafeta triatlonuMorkoviceTriatlonP V
6. 7. 6.ČP_TT_triatlon_MČRTáborTriatlonP V
6. 7. 6. Valašský pohár mládeže - fináleValašské klobouky,náměstí,městský okruhMTBP V R F
10. 7. ČPM Tour de FemininKrásná Lípa (10.7.-13.7.)SilničníP
10. 7. OPS Feso Petřvald, okružníPetřvaldKritérium
11. 7. ČP kritériumPlzeňKritériumP
11. 7. ČPM Mléčný závodLouny (11.7.-13.7.)SilničníP
12. 7. 4.ČP_XTT_DěčínDěčínXTerraP V
12. 7. 5. ČP MTB MČRVelké LosinyMTBP V R W F
12. 7. Galaxy cyklošvec maratonPísek SemiceMTB maratonP V W
12. 7. ČP silnicePlzeňSilniční
12. 7. Hanácký pohár Grafilit OTTNová Ves u LitovleTriatlonP V
13. 7. 5. ČP MTB MČRVelké LosinyMTBP V W
13. 7. MSPM , Slezs.pohár - Okružní závodStará Ves nad OndřejnicíKritériumP V
18. 7. ČP kritériumRokytniceKritérium
19. 7. 7.ČP_TT_triatlonMělníkTriatlonP V F
19. 7. ČP silniceRokytniceSilniční
19. 7. Letní soustředění SK Jiří TeamSvojanovJinéP V
19. 7. XTT Říčkovský GolemPastvinyXTerraP W
19. 7. 4.MTB Merida-Delikomat cupOkrouhláMTBP V
19. 7. Morkovské chlapMorkoviceTriatlonP V
19. 7. Kellys Beskyd tourFrenštát pod RadhoštěmSilničníP V W
20. 7. 5.SP - MTB MSRSkalka pri KremniciMTBP V
20. 7. Hanácký pohár TTSobáčovTriatlonP V F
20. 7. JM TT liga Žďárký triatlonŽďár nad SázavouTriatlonP V
25. 7. ČPM Regionem Orlicka silničníLanškroun (25.7.-27.7.)SilničníP
26. 7. 5.ČP_XTT_Ostrov nad Ohří_MČROstrov nad OhříXTerraP V
26. 7. Kellys Beskyd tour MČRFrenštátát pod RadhoštěmMTB maratonP V W
26. 7. Rubena Manitou Železné horyChrudimMTB maratonP V
26. 7. 5.MTB Merida-Delikomat cupŽďárnáMTBP V R F
26. 7. JM TT liga Vysočanský triatlonVysočanyTriatlonP V
26. 7. HulmenHulínTriatlonP V
26. 7. BABrdyorientační závod MTBP V
26. 7. VC EnergotisKouty nad DesnouMTBP V
27. 7. SLEZP Železný drakVrbnoSilničníP V
27. 7. Hanácký pohár TTBabice u ŠternberkaTriatlonP V
27. 7. BABrdyorientační závod MTBP V
2. 8. 8.ČP_TT_triatlonNymburkTriatlonP V
2. 8. TT_MS pohárRýmařovTriatlonP V
2. 8. ČP VC Sněžníku silniceSněžníkSilniční
2. 8. Vlkančický triatlonVlkančiceTriatlonP V
2. 8. HolešovmanHolešovTriatlonP V
2. 8. Ostravský ChacharOstrava Bělský lesMTBP V R F
3. 8. JM TT liga Xtrail VysočinaNové Město na MoravěXTerraP V
3. 8. SPAC časovkaKlimkoviceČasovka jednotlivcůP V
5. 8. MČR časovka jedn.LanškrounČasovka jednotlivcůP V
7. 8. MČR časovka družstevLanškrounČasovka družstevP V
8. 8. Cyklojízda pro TibetOstrava Masarykovo náměstíJinéP
9. 8. 6.ČP_XTT_PlzeňPlzeňXTerraP V
9. 8. 7. ČP_TTKarlovy VaryTriatlonP V
9. 8. MČR silničníLanškrounSilničníP V R F
9. 8. kriterijní liga SKDubnicaKritérium
9. 8. SLEZP Bohumín, časovkaBohumínČasovka jednotlivcůP V
9. 8. 6.MTB Merida-Delikomat cupBenešovMTBP V
9. 8. Kudlovský doubletriatlonZlín BřezůvkyTriatlonP V
9. 8. Kudlovský double triatlonZlín BřezůvkyXTerraP V
10. 8. Slovenský pohárDubnicaSilniční
10. 8. Velkopolomské okruhyVelká PolomSilničníP V
10. 8. EP - TTKarlovy VaryTriatlonP V
16. 8. ČP Grand Prix PříbramPříbramSilniční
16. 8. Cena SlovenskaŽilinaSilniční
16. 8. 7.MTB Merida-Delikomat cupBukováMTBP
16. 8. MorkomanMorkoviceTriatlonP V
16. 8. Xterra O-See ChallengeZittau, SRNXTerra
16. 8. Rusavská 50RusavaMTB maratonP V
17. 8. SPAC Stonavská časovka, mistrovství SPACStonavaČasovka jednotlivcůP V
17. 8. ČP VC AS Okno časovka do vrchuKamýk nad VltavouČasovka do vrchu
17. 8. 8.MTB Grand Prix Euroregionu SILESIABohumín, areál GliňočMTBP
17. 8. 7.OPS MTB, australská vyl.jízdaBohumín, ŠafrataMTBP V
17. 8. SP TT MSRŽilinaTriatlonP V W
23. 8. ČPM kritérimOrlováKritérium
23. 8. Slovenský pohárKláštor p. ZnieSilniční
23. 8. SLEZP Cena LašskaLichnovSilničníP V
23. 8. MTBBřezová nad SvitavouMTBP V
23. 8. Dolecký triatlonMajetín, koupaliště, pískovnaTriatlonP V
23. 8. Šťáhlavický triatlonTJ Sokol ŠťáhlaviceTriatlonP V W
23. 8. Xterra Austria EPKlopeiner SeeXTerraP V
24. 8. ČPM Cena města PetřvaldPetřvaldSilniční
24. 8. JM TT liga Kepák XTrailJedovniceXTerraP V
24. 8. Adriana Loštický cross triatlonLošticeXTerraP V W
30. 8. 7.ČP_XTT_Hradec KrálovéHradec KrálovéXTerraP V
30. 8. Priessnitzova 60JeseníkMTB maratonP V
30. 8. 8. ČP_TT - MČR pro dospěléSokolovTriatlonP V
30. 8. kriterijní liga SKMoldava n/BKritérium
30. 8. 8.MTB Merida-Delikomat cupValchovMTBP V
30. 8. 9.MTB Grand Prix Euroregionu SILESIA ,fináleRadultowy,lesopark MachnikowiecMTBP
30. 8. Velká cena vinných sklepů LechoviceLechoviceMTB maratonP V
30. 8. XTT MelechovKouty u Ledče nad SXTerraP V W
30. 8. TT Jestřábí mužSvobodné Heřmanice,Hor.BenešovTriatlonP V
30. 8. Oderský pohár 1GlucholazyCyklokrosV R W
31. 8. Slovenský pohárMoldava m/BSilniční
31. 8. SLEZP okružníPaskovKritériumP V
31. 8. 8.OPS MTB, okresní přeborBohumín, ŠafrataMTBP V
31. 8. O pohár prezidenta Rudy, mastersPolsko, Ruda Ślšskia,BielszowiceKritériumP
4. 9. OPS Orlík OrlováOrlováSilniční
5. 9. Priessnitzova 60JeseníkMTB maraton
6. 9. 6. ČP MTBKuřimMTBP V W
6. 9. Blanenský Golem Kellys bike maratonBlanskoMTB maratonV
6. 9. ČPM kritériumVyškovKritériumP
6. 9. kriterijní liga SKSmoleniceKritérium
6. 9. SLEZP Mokrolazecká 60Mokré LazceSilničníP V
6. 9. Ytong bike tourNové Město na MoravěMTB maratonV
7. 9. ČPM silničníLounySilničníP
7. 9. SLEZP do vrchuPetroviceČasovka do vrchu
7. 9. MTB mistrovství Rudy Sl.Polsko, Ruda Ślšskia,BielszowiceMTBP R F
13. 9. Ještěd tourLiberecMTB maratonP V
13. 9. UCI 1.1Praha-Karlovy Vary-PrahaSilniční
13. 9. ČPM silničníBrnoSilničníP V
13. 9. Slovenský pohárSp n. VesSilniční
13. 9. MTB Velký JavorníkFrenštát LubinaMTBP V
13. 9. Okolo Lysé horyOstravice, trafostaniceMTBP V
13. 9. Rallye Sudety 2008Teplice nad MetujíMTB maratonP V
13. 9. GT ZaskarJedovniceMTB maratonV
13. 9. Odřivousův pohárBílovecMTB maratonP V W
14. 9. ČPM kritériumBrnoKritériumP V
14. 9. kriterijní liga SKSp. n. VesKritérium
14. 9. SLEZP Tour de ČupekMetyloviceSilničníP V W
14. 9. Ed system cup 4Pstruží, skiareál OpálenáMTBP V
18. 9. 5. OBPMOstrava, ZŠ HrabováBěhP V
19. 9. OPS Baník Havířov, do vrchuHavířovČasovka do vrchu
19. 9. Konečné výsledky OPSOPSSilničníV
20. 9. Oderská mlýniceKlokočůvek u OderMTB maratonP V F
20. 9. ČP/ČPM Memoriál Jabuba Mrnky kritériumKyjovKritériumP V
20. 9. ČD cyklomaraton BrdyMýto u RokycanMTB maratonP V
20. 9. MTB HavířovHavířov, park, NábřežíMTBP
20. 9. Praha-Karl.Vary-PrahaPrahaSilničníV
21. 9. ČP/ČPM Kyjovcké Slovácko, silniceKyjovSilničníP V
21. 9. 6.SP - MTB fináleBrezová pod BradlomMTBP V W
21. 9. 2. Oderský pohár, Grand PrixOlomoucCyklokrosP V R W
21. 9. Life In Line TourOpavaJinéP V W
21. 9. Oderský pohár - průběžné výsledky po 2.závoděOlomoucCyklokrosV
27. 9. MSKP_výjezd na PustevnyTrojanoviceČasovka do vrchuP
27. 9. 1. závod Toi Toi Cupu UničovUničovCyklokrosP V W F
27. 9. Valašská 50VsetínMTB maratonP V W
27. 9. MS v duatlonuRimini, ItalyDuatlonP V W
28. 9. MČR časovka dvojicBřezniceČasovka dvojicP V
28. 9. MSKP_finále_Orlík OrlováPetřvaldSilničníP
28. 9. 2. závod Toi Toi Cupu HlinskoHlinskoCyklokrosP V W F
2. 10. 6. OBPMOstrava Slezský hradBěhP V
2. 10. Průběžné výsledky po 6. závodě OBPMOstravaBěhV
4. 10. Plesenská stezka, Vesnická olympiádaOstrava PlesnáMTBP V F
4. 10. Trutnovská 50TrutnovMTB maratonP V W
4. 10. ČP/M Memoriál Jana VeseléhoOstravaSilničníP R W F
4. 10. Bobr cupLitovelJinéP V W
4. 10. Extraliga matersKošunberkCyklokrosP V
5. 10. 3. Oderský pohárVrbno p. PradědemCyklokrosP V W F
5. 10. Ondřejnický MTB duatlonareál BRC ČeladnáDuatlonP V W
5. 10. finále Lochnes GliňočeBohumín, SkřečoňMTBP V
5. 10. Průběžné výsledky Oderského poháru po 3. závoděVrbnoCyklokrosV
11. 10. 3. závod Toi Toi Cupu LounyLounyCyklokrosP V R W F
11. 10. Nova Author cupJosefův důlMTB maratonP V
11. 10. Ostravský maraton, mistrovství regionuOstravaBěhP V
12. 10. 4. závod Toi Toi Cupu Česká LípaČeská LípaCyklokrosP V W
12. 10. 5.OPS MTB - O pohár MADTKarviná, SportKlapkaMTBP V W
12. 10. Vigvam bike jamLandekMTBP
12. 10. Mosty XC bikeSkiareál Mosty u JablunkovaMTBP
13. 10. MTB závod pro střední školyPlesná , hřiště ŽižkovMTBP V
16. 10. 7. OBPMOstrava Bělský les, PlzeňskáBěhP V
16. 10. OBPM - průběžné výsledky po7. závoděOstravaBěhV
17. 10. Bike kemp s Jánem SvoradouBeskydyMTBR F
18. 10. 4. Oderský pohárMoravský BerounCyklokrosP V W
18. 10. Velká cena Ostravy v přespolním běhuPoruba, areál SkalkaBěhP V W
18. 10. Okolo SádrákuOpava, Stříbrné jezeroMTB
19. 10. 5. Oderský pohárKrnov, CPVCyklokrosP V W
26. 10. Kobeřický půlmaratonKobeřiceBěhP V
26. 10. 5. závod Toi Toi cupu TáborTáborCyklokrosP
26. 10. KoloběhBlanskoDuatlonP V W
26. 10. MS - Xterra HawaiiMaui - MakenaXTerraP V
28. 10. Porubský čtvrtmaratonPoruba, Hlavní třídaBěhP V
28. 10. ToiToi cupPodbořanyCyklokrosP V
30. 10. 8. OBPM - fináleOstrava Bělský les, ZŠ DvorskéhoBěhP V
30. 10. OBPM - celkové výsledkyOstravaBěhV
1. 11. Hornická desítkaFrýdek MístekBěhP V W
2. 11. 6. Oderský pohárLošticeCyklokrosP V W
2. 11. Lysa cup 1Hotel BezručBěh do vrchuP V W
2. 11. Pořadí po 6. závodě OPLošticeCyklokrosP V
8. 11. 7. Oderský pohár - TJ Baník OstravaHornické muzeum Ostrava- Petřkovice CyklokrosP V R W
8. 11. Sport life 6.-9.11.2008BVV BrnoJinéP W
8. 11. HrouzovkaKrnovBěhP V W
9. 11. 8. Oderský pohárStará Ves n. OndřejnicíCyklokrosP V R W
9. 11. Lysa cup 2.VisalajeBěh do vrchuP V
9. 11. Výsledky po 8. závodě OP a reportáže pod PStará Ves a LandekCyklokrosP V
15. 11. 9. Oderský pohár - SK JT OstravaOstrava - PorubaCyklokrosP V W
15. 11. cyklokros ve StřeniStřeňCyklokrosP V W
15. 11. Lysa cup 3OstraviceBěh do vrchuP V
15. 11. OP - výsledky po 9. závoděOstravaCyklokrosV
16. 11. Velká cena Ostravy-Cyklokros 2008Ostrava-Zábřeh Bělský Les (u Dakoty) CyklokrosP V W
17. 11. 6. závod Toi Toi Cupu Holé VrchyHolé VrchyCyklokrosP V W
22. 11. 7. závod Toi Toi Cupu M. HradištěM. HradištěCyklokrosP V W
22. 11. OB - zimní ligaSylvaOrientační běhP V W
22. 11. Lysa cup 4Rajská boudaBěh do vrchuP V
29. 11. Lysa cup 5KrásnáBěh do vrchuP V
29. 11. Cyklokros - liga mastersPoličkaCyklokrosP V
30. 11. cyklokros - liga mastersKošumberkCyklokrosP V
2. 12. Otevřený přebor VŠB ve veslováníPoruba, koleje VŠB, start 16:00VeslováníP V F
6. 12. 10. Oderský pohárBryksjuz GosciecinCyklokrosP V W F
6. 12. OB - zimní ligaOstravaOrientační běhP V
6. 12. Běh do vrchu (Pustevny)Trojanovice, RáztokaBěh do vrchuP
6. 12. Průběžné výsledky OP po 10.závoděPLCyklokrosV
7. 12. 6. LysacupHotel BezručBěh do vrchuP V
13. 12. 8. závod Toi Toi Cupu PlzeňPlzeňCyklokrosP V W
13. 12. OB - zimní ligaJastrebie, PLOrientační běhP V
13. 12. 7. LysacupOstravice hřištěBěh do vrchuP V
20. 12. 8. LysacupHotel BezručBěh do vrchuP V
21. 12. 11. Oderský pohár fináleKrnov, Goofy OCIZCyklokrosP V W
21. 12. Vánoční běhOpavaBěhP
21. 12. OP - celkové výsledky Oderského poháru KrnovCyklokrosV
23. 12. Vánoční krosOstrava Bělský lesBěhP
24. 12. Štědrovečerní běhJilešoviceBěhP
26. 12. Štěpánský běh PorubouPoruba, VOKDBěhP V
27. 12. OB - zimní ligaOstrava Bělský lesOrientační běhP V
29. 12. Memorál Milana Podešvy, běhMosty - SkalkaBěh do vrchuP V
30. 12. Silvestrovský běhBohumínBěhP
31. 12. Silvestrovský jubilejní běh (5/10km)Ostrava HrabováBěhP V
31. 12. 9. Lysacup - SilvestrovskýRajská bouda Běh do vrchuP V

Partneři:



















Beskydy-Visalaje,ubytování


Dotazy a připomínky prosím pište na adresu webmastera. Webmaster: Tomáš Matera