Přihlášení

Jméno:
Heslo: 

Nejbližší závody

24. 5. Školní liga MTB, od 17:00
MTBOstrava Landek W
25. 5. EPO survival 25.-26.5.2018
ETPRakousy W
26. 5. Goralman
TTSlovensko W
26. 5. Mamut tour
SPřerov W
26. 5. Český běh žen
BOstrava W
26. 5. Hlučínský půlmaraton
BHlučín W
26. 5. Bělský okruh
MTBBělá u Závady W
27. 5. Xterra Toscolano, Maderno
XTTItaly, Garda W
27. 5. Dětská tour Petera Sagana
MTBSpišský Hrhov, SK W
27. 5. 7.SPAC O cenu Krnova – mistrák SPAC + Baby SPAC
SILKrnov W
29. 5. OPS okružní
KRITDětmarovice W
31. 5. Školní liga MTB, od 17:00
MTBOstrava Landek W
31. 5. Závod míru U23, 31.5.-3.6.
ETPJeseník W
1. 6. Jesenický tvrdák 1.-3.6.
ETPRýmařov, Nová Ves W
2. 6. Xterra Golega
XTTPortugalsko W
2. 6. ČP MTB 2.-3.6.2018
MTBNové Město na Moravě W
2. 6. Dětská tour Petera Sagana
MTBMarina Liptov, SK W
2. 6. Stavařská tisícovka
MTBValašské Meziříčí
2. 6. MTB Lyá hora 2.-3.6.
MTBLysá hora W
2. 6. časovka
CASJStonava
3. 6. Slovenský pohár MTB mládež
MTBSmolenice, SK W
3. 6. 8.SPAC VC Frýdku – Místku – mistrák SPAC
SILF-M W
3. 6. Jesenický šnek a šneček
MTBJeseník
3. 6. XTT terenowy triathlon Tychy
TTTPL, Tychy W
3. 6. Ondřejnický MTB
MTBxx, Beskydy W

Poslední závody

22. 5. OPS silniční
SILPetřvald W
20. 5. 6.SPAC Bohumínská časovka + Baby SPAC
CASJBohumín W
20. 5. Hornoživotský běh do vrchu
BVHorní Životice
20. 5. Jimm sound cup 3
MTBStaříč W
20. 5. OPS časovka
CASJBohumín W
19. 5. LV duatlon Ještěd
DTJeštěd
19. 5. Slovenský pohát MTB mládež
MTBBratislava. SK W
19. 5. Pohár Drahanské vrchoviny
MTBBenešov W
19. 5. Silesia bike maraton
MTBMAOpava Kylešovice W
19. 5. TT Osiek Triathlon ( Rejon Oświęcim)
TTPL, Osiek W
19. 5. Kolopro Jestřebí hory
MTBMAJestřebí hory W
17. 5. Školní liga MTB, od 17:00
MTBOstrava Landek W
15. 5. OPS okružní
KRITDětmarovice W
13. 5. Jesenický šnek a šneček
MTBRýmařov
13. 5. Hájecký babycup
MTBHáj ve Slezsku W
12. 5. Krušnoman duatlon
DTKlíny W
12. 5. Májový bobr
MTBHlučín - Bobrovníky W
12. 5. Junior MTB
MTBHulín W
12. 5. SPAC etapák, 12.-13.5.
ETPKrnov W
DatumNázevMístoKategorieDisciplínaOstatní
6. 1. Jizerská 50, 6.- 8.1.BedřichovBěžkyW
7. 1. OB - zimní ligaOstrava VýškoviceOrientační běhW
8. 1. 11. ToiToi cup, MČRUničovCyklokrosW
8. 1. 9. LysacupRajská BoudaBěh do vrchuW
8. 1. Zimní běh KobeřicemiKobeřiceBěh
13. 1. ZOH mládeže 13.-22.1.InnsbuckJiné
14. 1. 10. LysacupLubno - BystréBěh do vrchuW
14. 1. Třebovický maratonOstrava TřeboviceBěh
15. 1. OB - zimní ligaVrablovec u HlučínaOrientační běhW
15. 1. cyklokros SPLievin, FrancieCyklokros
21. 1. 11. LysacupVisalajeBěh do vrchuW
21. 1. ZTT - zimní triatlonJablonec nad Nisouzimní triatlonW
21. 1. Winter - OkolohradceHradec Králové - BiřičkaMTB
21. 1. Jilemnická 50ka 21.-22.1.2012JilemniceBěžkyW
21. 1. Landecká 10 a 5Ostrava LandekBěh
21. 1. 15 Okolo PaprskuPaprsek, JeseníkyBěžky
21. 1. Vodohospodářská 30Rejvíz, JeseníkyBěžky
21. 1. LOB, 21.-22.1.Nová Ves u RýmařovaOrientační běh
22. 1. SP cyklokrosHooperheide, HolandskoCyklokros
27. 1. Biela stopa, 27. - 29.1.Kremnica SkalkaBěžky
28. 1. 12. LysacupŠanceBěh do vrchuW
28. 1. Karlovská 50kaVelké KarloviceBěžkyW
28. 1. MS cyklokros 28.-29.1Koksijde, BelgieCyklokros
28. 1. LH 24 - MČR v zimním horském maratonuBeskydyBěh do vrchuW
29. 1. Zimní soustředění Petříkov (29.1.-4.2.)JeseníkyJiné
29. 1. ZTT - zimní triatlonHlinskozimní triatlonW
4. 2. 13. Lysacup 3 in 1OstraviceBěh do vrchuW
4. 2. Orlický maraton 4.-5.2.2012Deštné v Orlických horáchBěžkyW
4. 2. 1/2 maraton a maratonOstrava TřeboviceBěh
5. 2. ZTT - zimní traitlon - závod přeložen na neurčitoPraha - Chuchlezimní triatlon
5. 2. OB - zimní ligaOprechticeOrientační běh
9. 2. Winter Adventure Race 360°, 9. - 12.2.PolandW
11. 2. 1000 lanových délek, 11.-12.2.Paprsek, JeseníkyBěžky
12. 2. 14. LysacupKrásnáBěh do vrchuW
14. 2. Valentýnský běh BělákemOstrava Bělský lesBěh
18. 2. 15. LysacupHotel BezručBěh do vrchuW
18. 2. X-trial Rampouch cupHodonín u KunštátuJinéW
18. 2. AQT - aquatlonČeské BudějovicePlavecko-běžeckýW
18. 2. Jesenická 40ŠumperkBěžkyW
18. 2. Ski adventure, 18.-19.2.Tři StudněOrientační běhW
19. 2. OB - zimní ligaSwietoszowka, PLOrientační běhW
19. 2. ZTT - zimní triatlonVimperkzimní triatlonW
19. 2. Kašperská 30kaKašperké HoryBěžkyW
19. 2. SKI závod (skate/klasika)Dolní BenešovBěžky
25. 2. Klínská noc, XC skiKlínyBěžkyW
25. 2. 16. Lysacup - fináleRajská BoudaBěh do vrchuW
25. 2. AQT - aquatlonPraha - PodolíPlavecko-běžeckýW
26. 2. ZTT - zimní triatlonJilemnicezimní triatlonW
26. 2. JelymanJeseníky, PaprsekBěžkyW
3. 3. Viessmann - Jesenický zimní triatlonPraděd, Karlova Studánkazimní triatlonW
3. 3. ETU Winter Triathlon ChampionchipValsesia, Carcoforo , ITAzimní triatlon
3. 3. Kudrnovská 24hod, 3.-4.3.2012PaprsekBěžky
3. 3. Viessmann - Jesenicky Winter TriathlonJeseniky, Praded mountainzimní triatlon
3. 3. Krkonošská 70Špindlerův MlýnBěžky
10. 3. OB - zimní ligaOstrava - Bělský les, VýškoviceOrientační běhW
11. 3. AQT - aquatlonRychnov nad KněžnouPlavecko-běžeckýW
11. 3. Kobeřická 20 a další tratěKobeřiceBěh
17. 3. OB - zimní ligaRaduň, rest U SplavuOrientační běhW
17. 3. Mořkovský zajícMořkov, NJBěh
23. 3. OB - nočníŽivoticeOrientační běhW
25. 3. Jarní 10KravařeBěh
29. 3. 1. OBPMOva - SG VýškovickáBěh
31. 3. AQT - aquatlonLiberecPlavecko-běžeckýW
31. 3. ČP elite+U23BrnoSilniční
31. 3. Hervis půlmaratonPrahaBěh
31. 3. Ludgeřovická 15Ludgeřovice, OvaBěh
31. 3. MTB SilesiaPL, Wodislaw Sl.MTBW
31. 3. Silesia MTB - předpis pro celý seriálxxMTB
1. 4. Moravskoslezský pohár v triatlonu 2012 MS_KrajJinéR
5. 4. Jarní cyklosoustředění 5.-9.4.2012Němčičky, J Morava Jiné
7. 4. Okolovaltic - Břeclavský kanecBřeclav, ValticeMTB maraton
7. 4. ČPM, Soběslavské okruhySoběslavKritérium
8. 4. Velikonoční 12ti minutovkaAlbrechticeBěhW
8. 4. AQT - aquatlonZlínPlavecko-běžeckýW
8. 4. ČPMDlouhá LhotaSilniční
11. 4. 2. OBPMOva - Poruba, PrůběžnáBěh
14. 4. DT - Dobroslavický jarní duatlonDobroslaviceDuatlonR
14. 4. OkolobudějicČeské BudějoviceMTB maraton
14. 4. ČPMTřebušínČasovka jednotlivců
14. 4. Chřibská 50, 10.ročníkRoštínMTB maraton
14. 4. Běh HrádkemTJ Sokol Hrádek, FMBěh
14. 4. Bolatická 30BolaticeMTBW
14. 4. AMČRTřebušínČasovka jednotlivců
14. 4. DT - výsledky žáci a benjamínciDobroslaviceDuatlon
15. 4. ČPM, Memoriál JM a LHTřebušínSilniční
15. 4. MTB - SilesiaOrlováMTBW
15. 4. AMČR silničníTřebušínSilniční
15. 4. Bolatická dvacítkaBolaticeBěhW
15. 4. MTB Pohár Drahanské vrchovinyBořitovMTBW
21. 4. 1. ČP MTB XCOTepliceMTBW
21. 4. AQT - aquatlonJablonec nad NisouPlavecko-běžeckýW
21. 4. ČP, ČPM - Kyjovské SlováckoKyjovSilniční
21. 4. GALAXY CYKLOŠVEC MARATON TÁLÍNMTB maratonW
22. 4. ČPM, Memoriál J.MrnkyKyjovKritérium
25. 4. Gracia Orlová. 25-29.4.OrlováEtapový závod
28. 4. Škodabike maratonOstravaMTB maratonW
28. 4. Triatlon sztafeta, Arcelor Mittal, openDabrowa Gornica, PLTriatlon
28. 4. Dolnolhotská 10Dolní LhotaBěh
28. 4. Kolopro - Transbrdy ČSLetyMTB maraton
28. 4. MTB Pohár Drahanské vrchovinyValchovMTBW
28. 4. Rohálovská 50PrusinoviceMTB maratonW
29. 4. SPAC - Velká cena TrispoluKarloviceSilničníW
29. 4. MSSC - silničníHraniceSilniční
1. 5. TT - Poruský sprinttriatlonOstrava PorubaTriatlonR
1. 5. ČPM, Memoriál E.CihlářePrahaKritérium
1. 5. Porubský sprintTT, výsl. žáků+benjPorubaTriatlon
2. 5. Závod míru juniorů, 2.-6.5.2012TerezínEtapový závod
3. 5. 3. OBPMOva - ZŠ HrabováBěh
4. 5. ČPM - Závod míru nadějí, 4.-6.5.JevíčkoSilniční
5. 5. Author Šela marathon - ČP XCM, MČRLipník nad BečvouMTB maratonW
5. 5. SP MTBO, 5.5.-9.5.2012Brdyorientační závod MTBW
5. 5. Mistrovství Evropy v RogaininguTolieja, LitvaOrientační běh
5. 5. Giro d Italia 5,-27.5.HerningEtapový závod
6. 5. MTB - SilesiaBohumínMTBW
6. 5. Duatlon LipinaLipinaDuatlon
6. 5. MTB Pohár Drahanské vrchovinyBořitovMTBW
6. 5. Průběžné výsledky MTB SilesiaxxMTB
8. 5. OkololiberceLiberecMTB maraton
8. 5. Běh BohumínemBohumínBěh
8. 5. MSSC - silničníOrlováSilničníW
8. 5. 1. MTB SPPravenecMTB
9. 5. Pražské schodyPrahaMTB
11. 5. Merida bike VysočinaNové město na MoravěMTB
12. 5. Škodabike maratonPlzeňMTB maratonW
12. 5. Mamut bikePřerovMTB maratonW
12. 5. MSSC - Krajský přeborPetřvald BřezinySilniční
13. 5. SP XCO, Merida Bike, 12.-13.5.Nové Město na MoravěMTBW
13. 5. Volkswagen maraton, 12.-13.5.PrahaBěh
13. 5. SPAC, MSSC - časovka ArcelorMittalOlešnáČasovka jednotlivcůW
16. 5. Giro - 11. etapa, 243 kmAssisi - Montecatini TermeEtapový závodW
19. 5. Specialized Extrém Most, ČP XCMMostMTB maraton
19. 5. Silesia Merida MTB maratonOpavaMTB maratonW
19. 5. FOX GALAXY MARATON PrachaticeMTB maratonW
19. 5. MTB Pohár Drahanské vrchovinyKořenecMTBW
20. 5. ČP, ČPM - 20.-21.5.DolanySilničníW
20. 5. Hranický triatlonHranice na MoravěTriatlon
23. 5. 4. OBPM - Čokoládová tretraOva - stadion SSK VítkoviceBěh
23. 5. OBPM výsledky po 4. závoděxxBěh
24. 5. Školní ligaOstrava - BělákMTBW
25. 5. Zlatá tretraOstravaJiné
25. 5. RunUpBrnoJinéW
26. 5. 2. ČP MTB XCOBedřichovMTB
26. 5. Xterra - Žluté lázněPrahaXTerraW
26. 5. OkoloolomouceOlomouc, HlubočkyMTB maraton
26. 5. Štramberská 10ŠtramberkBěh
27. 5. XTT - OroseiItaly, SardenaXTerraW
27. 5. MTB - SilesiaRydultowy, PLMTBW
27. 5. Olomoucký triatlonxxTriatlon
27. 5. SPAC - O cenu KrnovaKrnovSilničníW
27. 5. Okolo Visalají, BeskyterraVisalajeMTBW
31. 5. 2. Školní ligaOstrava - BělákMTBW
1. 6. ČPM - Malý závod míru, 1.-3.6.LanškrounEtapový závod
1. 6. Okolo Ostré hůrkyHáj ve SlezskuBěh
2. 6. 3. ČP MTB XCOKutná HoraMTB
2. 6. TT - Czechman, halfironmanPardubiceTriatlon
3. 6. OkolohradceHradec KrálovéMTB maraton
3. 6. SPAC - hodinovkaBohumínSilničníW
3. 6. MTB OndřejníkKunčice pod Ondřejníkem, ZŠMTBW
7. 6. 3. Školní ligaOstrava - BělákMTBW
8. 6. XXVII. ročníku Memoriálu Vlastimila MoravceBrno, velodromSilniční
9. 6. ČPM, ČP 9.-10.6.Jindřichův HradecSilniční
9. 6. MTB Pohár Drahanské vrchovinyŽdárnáMTBW
9. 6. SPAC - Tour de SádekVelké HeralticeSilničníW
9. 6. Xterra - ČPLázně BělohradXTerraW
9. 6. Jilešovický prásk - 15 kmJilešoviceBěh
9. 6. Pasekářský triatlonZlín, Kudlov - BřezůvkyTriatlonW
9. 6. ČAH - České akademické hry, 9.-15.6.BrnoJiné
10. 6. OkoloplzněPlzeňMTB maraton
10. 6. ČPZlínSilniční
10. 6. MTB - SilesiaWodislaw Sl. PLMTBW
10. 6. X-triatlon ŠternberkŠternberkterénní triatlon
10. 6. Račice ČPRačiceTriatlon
10. 6. Cofidis cup LuhačoviceSilničníW
13. 6. BasemanPoděbrady u OlomouceTriatlon
14. 6. Duatlon ŠtěpánovŠtěpánov u OlomouceDuatlon
15. 6. RunUpZlínJinéW
15. 6. Jesenický tvrďák, 15.-16.6.JeseníkyJinéW
16. 6. Xtreme triatlon BrušperkBrušperkterénní triatlonR W
16. 6. Xterra - OstrovOstrov u Karlových VarůXTerraW
16. 6. GALAXY PETYŠA TOURRožnov pod RadhoštěmMTB maratonW
16. 6. Sázavský BlizákSázavaMTB maratonW
16. 6. Malevil cup, 16.-17.6., MELužické horyMTB maratonW
16. 6. Kopřivnický drtičKopřivniceorientační závod MTBW
16. 6. MTB Pohár Drahanské vrchovinyProtivanovMTBW
16. 6. SPAC - Velkomolomské okruhyVelká PolomSilničníW
16. 6. Ostrov - xterra easy - výsledkyOstrovXTerra
17. 6. MTB - SilesiaHavířovMTBW
17. 6. SPAC - kritériumZlínKritériumW
17. 6. Běh zámeckým parkemKravařeBěh
20. 6. MČR, 20.-24.6.PůchovSilničníW
20. 6. Běh Olympijského dneOstrava PorubaBěh
21. 6. 4. Školní ligaOstrava - BělákMTBW
21. 6. OPS kritérko BohumínBohumínKritériumW
23. 6. TT - Moraviaman, ironmanOtrokoviceTriatlon
23. 6. Triatlon - BolaticeBolaticeTriatlonW
23. 6. Olomoucký půlmaratonOlomoucBěhW
23. 6. MČR v 24 hod Rogainingu, 23.- 24.6.oblast RalskaOrientační běhW
23. 6. Adrenalin cupBeskydy, OstraviceJinéW
23. 6. X TRAIL JEDOVNICE Jedovniceterénní triatlonW
23. 6. MTB Pohár Drahanské vrchovinySuchýMTBW
23. 6. SPAC - Cena ontinentaluPustevnyČasovka do vrchuW
23. 6. INLINE 24Frýdek-MístekJinéW
23. 6. Odřivousův pohárBílovecMTBW
24. 6. Międzynarodowy triathlon MTBDšbrowa Górnicza, PLterénní triatlon
24. 6. OkolovarůKarlovy VaryMTB maraton
24. 6. MTB Pohár Drahanské vrchovinyBořitovMTBW
24. 6. SPAC - Tour de JavorovýTřinecČasovka do vrchuW
24. 6. TT NymburkNymburk, OstráTriatlonW
28. 6. Czech cycling tour, 28.6-2.7MoravaEtapový závod
28. 6. 5. Školní ligaOstrava - BělákMTBW
28. 6. Průběžné výsledky GP - SilesiaxxMTB
30. 6. Albrechtický triatlonAlbrechticeTriatlonW
30. 6. Osecký triatlonOsek nad BečvouTriatlon
30. 6. MTB Pohár Drahanské vrchovinyVelenovMTBW
30. 6. Ostravský OB MTBZátiší, Vańkův kopecorientační závod MTBW
30. 6. Šport-fachmanŠtěpánkovice u OpavyJinéW
30. 6. Rožnovský krpálRožnov pod RadhoštěmMTBW
30. 6. Tour de France 30.6.-22.7.FrancieEtapový závodW
30. 6. Vinařská 50ZnovínMTB maraton
30. 6. MTB maraton ČSKouty nad DesnouMTB maraton
30. 6. ČP - Triatlon Telč (olympijský)TelčTriatlon
30. 6. Osecký triatlon, výsledkyOsekTriatlon
1. 7. Duna MarathonVisegrad, MadarskoMTB maraton
4. 7. MTB - Trilogy etapák 4.-8.7.Teplice nad MetujíMTBW
5. 7. Tour de Feminin, 5.-8.7.Krásná LípaEtapový závodW
5. 7. Farm TourHlubočecSilniční
6. 7. ČPM - Junior Tour. 6.-8.7.PlzeňEtapový závodW
6. 7. ČPM - Mléčný závod, 6.-8.7.LounyEtapový závodW
7. 7. 4. ČP MTB XCOMTB
7. 7. Xterra - DěčínDěčínXTerraW
7. 7. 2. MTB SPDohňanyMTB
8. 7. Xterra FranceXonrupt, FrancieXTerraW
14. 7. OkoloústíÚstí nad LabemMTB maraton
14. 7. Železný prajzákDolní BenešovXTerraW
14. 7. Cross triathlon - ETU European ChampionshipsHaag, Holandskoterénní triatlonW
14. 7. Trek maraton Přes 3 vrchy Vysočiny Horní Cerekev MTB maratonW
14. 7. Beskyd TourFrenštát pod RadhoštěmSilničníW
14. 7. BA - Bike Adventure, 14.-15.7.Křivoklátskoorientační závod MTBW
14. 7. MTB Pohár Drahanské vrchovinyOkrouhláMTBW
14. 7. Morkovské chlapMorkovice, koupalištěTriatlonW
14. 7. Salzkammergut TrophyBad Goisern, Rakousko MTB maraton
15. 7. Triatlon SobáčovSobáčovTriatlonW
15. 7. BykekapFrenštát pod Radhoštěm, HorečkyMTB
16. 7. ČP - el, U23JevíčkoSilniční
20. 7. Oravaman TT, 20.-22.7.Pribilisko, ZuberecTriatlonW
21. 7. 5. ČP MTB XCO, MČR, 21-22.7.Pec pod SněžkouMTB
21. 7. X-trial Zubr cupUjčovJinéW
21. 7. crossTT - OpavaOpavaXTerraW
21. 7. Welzlův kvadriatlonZábřeh na MoravěKvadriatlonW
21. 7. Xterra - ČPŠpindlerův MlýnXTerraW
21. 7. MSR 3. MTB SP - sprintValčaMTB
21. 7. ČP - Triatlon olympijskýMělníkTriatlon
21. 7. crossTT Opava easyOpavaterénní triatlon
22. 7. Letní soustředění 22.-28.7.2012Sloup, Moravský krasJiné
22. 7. Babický triatlonBabice u ŠternberkaTriatlon
22. 7. MSR 3. SP MTBValčaMTB
27. 7. Letní olympijské hry 27.7.-12.8.LondýnJinéW
28. 7. ČP - VC Příbrami, El, U23, JPičínSilniční
28. 7. Duko triatlon RýmařovRýmařovTriatlonW
28. 7. MTB Pohár Drahanské vrchovinyValchovMTBW
28. 7. Miniduatlon Kunovice, BeskyterraKunoviceDuatlonW
28. 7. INTERSPORT Stupava MarathonStupava, SlovenskoMTB maraton
28. 7. Triatlon MelechovKouty u LedčeTriatlonW
28. 7. Bedřichovská 5ti hodinovkaJizerské horyorientační závod MTBW
29. 7. MTB Pohár Drahanské vrchovinyValchovMTBW
29. 7. ČP - olympijský triatlonTáborTriatlon
31. 7. ČP MČRBrno
2. 8. ČPM - |MČRBrnoČasovka družstev
4. 8. Xterra - World cupPrachaticeXTerra
4. 8. TT - SLovakman, ironmanPiešťanyTriatlon
4. 8. OkoloostravyOstravaMTB maraton
4. 8. ČPM - MČRBrnoSilniční
4. 8. Pálavský krpál MikulovMTB maratonW
4. 8. Homohardcoreus - XTT, BeskyterraBystřička přehradaterénní triatlon
4. 8. Královský triatlon MajetínTriatlonW
4. 8. TT- Homohardcoreus - výsledky výletníBystřička přehradaterénní triatlon
5. 8. MTB Pohár Drahanské vrchovinyBenešovMTBW
5. 8. SPAC - Grand Prix mistrovstvíxxSilniční
10. 8. ČPM - Regionem Orlicka, 10.-12.8.LanškrounEtapový závod
10. 8. Valachyman, BeskyterraNový Hrozenkovterénní triatlon
11. 8. XTT - ZittauNěměckoXTerraW
11. 8. Free Bobr BikeLitovelMTB maratonW
11. 8. Morkoman, olympijský TTMorkovice, koupalištěTriatlonW
11. 8. Dema Horal Alto MarathonSlovensko, Nízké TatryMTB maraton
11. 8. Triatlon KytliceKytliceTriatlon
12. 8. SPAC-Stonavská časovka mistrovstvíStonavaČasovka jednotlivců
15. 8. Konečné výsledky MSPTTHlučínTriatlon
15. 8. Průběžné výsledky SP v triatlonuHlučínTriatlon
17. 8. RunUpPlzeňJinéW
18. 8. TT - Hlučín, Velká cena OstravyHlučínTriatlon
18. 8. Xterra - ČPHradec KrálovéXTerra
18. 8. AVG Náměšťský maraton Náměšť nad Oslavou MTB maraton
18. 8. TT ŽilinaŽilinaTriatlon
18. 8. Rusavská 50RusavaMTBW
18. 8. MTB Životské HoryŽivotské HoryMTB maratonW
18. 8. Salomon Run maratonDolní LomnáBěh
18. 8. SPAC - Velká cena LašskaLichnov, u kostelaSilničníW
18. 8. TT Hlučín výsledky benjamínci a žáciHlučínTriatlon
19. 8. ČP - Velká cena Helia sportKoutySilniční
19. 8. MTB Pohár Drahanské vrchovinyBukováMTBW
19. 8. ČP - olympijský triatlonLipnoTriatlon
24. 8. Mistrovství světa hasičů v MTBOstrava Bělský lesMTB
25. 8. 6. ČP MTB XCOKouty nad DesnouMTB
25. 8. TT - Pilman, halfironmanŽďár nad SázavouTriatlon
25. 8. Beskydský MTB maratónČeladná - Ski areál OpálenáMTB maratonW
25. 8. Jestřábí mužHorní Benešovterénní triatlonW
25. 8. Xterra MelechovKouty u LedčeXTerraW
25. 8. MTB Matoušek OPENJevíčkoMTB
25. 8. Jesenický maratonJeseníkyBěhW
25. 8. SPAC - Mokrolazecká 60Mokré LazceSilničníW
25. 8. Ostravský Chachar FUNFUN, pro veřejnostOstrava Bělský lesMTB
26. 8. Krušnoborec, MTBKlínyMTB maratonW
26. 8. Větřkovický triatlon, BeskyterraVětřkovice u Příboraterénní triatlonW
26. 8. Ostravský Chachar SP-UCI, CEC, závod pro děti a mládežOstrava Bělský lesMTB
29. 8. Letní paralympijské hryLondýnJinéW
30. 8. DT - KrušnomanKlínyDuatlonW
31. 8. Mistrovství světa v RogaininguPřebuz, Krušné horyOrientační běh
31. 8. RunUpPrahaJinéW
1. 9. Xterra - KlínyKrušné horyXTerraW
1. 9. OkoloprahyPrahaMTB maraton
1. 9. ČP, ČPMVítkoviceSilniční
1. 9. MTB - Silesia, fináleRydultowy, PLMTBW
1. 9. MTB Pohár Drahanské vrchovinySpešovMTBW
1. 9. ČP - olympijský triatlonZliv u Českých BudějovicTriatlonW
1. 9. časovka na OstrýxxČasovka do vrchu
2. 9. ČPM - Velká cena ČEZVýškovKritérium
2. 9. SPAC - Paskovský kriťákPaskovKritériumW
2. 9. Slavkovské radatyLipník nad Bečvou, LoučkaČasovka do vrchu
7. 9. Beskydská sedmička, 7.-9.9Beskydy, Petr BezručJinéW
7. 9. Dolomitenman, 7.-9.9.AlpyEtapový závodW
7. 9. RunUpLiberecJinéW
8. 9. X-trial Reva cupKobylíJinéW
8. 9. XTT - PranginsŠvýcarskoXTerraW
8. 9. Mattoni Grand PrixPrahaBěh
8. 9. Orient express 8.-9.9.Vizovické vrchyorientační závod MTBW
8. 9. Závod MTB na Velký JavorníkFrenštát p/RadhMTBW
8. 9. Okolo Lysé horyOstraviceMTB
9. 9. Specialized Rallye Sudety, ČP XCMTeplice nad MetujíMTB maraton
9. 9. SPAC - Bělské okruhyBohumínSilničníW
14. 9. RunUpOlomoucJinéW
15. 9. DT - KlasikPříbramDuatlon
15. 9. Děhylovský žabákDěhylovMTB
15. 9. ČP - olympijský triatlonBrnoTriatlonW
15. 9. Juva Cyklo MTB cross countryUherské HradištěMTB
15. 9. Valasšský MTB králHuslenkyMTB
15. 9. Velká cena RohovaRohov (okr. Opava)Cyklokros
15. 9. MS v Adventure Race, 15.- 22.9.FranceJinéW
16. 9. SPAC - Memoriál A. DohnalaSuchdol nad OdrouSilničníW
20. 9. 5. OBPMOva - Sokol ProskoviceBěh
22. 9. Galaxy Kenda Soběslavský maraton SoběslavMTB maraton
22. 9. 1. TOI TOI CupLošticeCyklokros
22. 9. Ostravský maratonOstravaBěh
22. 9. Dny NATO 22.-23.9.Mošnov - letištěJinéW
22. 9. Kolopro - Oderská mlýniceKlokočůvekMTB maraton
23. 9. OkolopardubicPardubiceMTB maraton
23. 9. Náměšťský duatlonNáměšť na HanéDuatlonW
23. 9. 2. TOI TOI CupChomutovCyklokros
23. 9. SPAC - O pohár obce KrásnáKrásnáČasovka do vrchuW
27. 9. MČR RunUpOstravaJinéW
27. 9. Plesenská 20 pro školyPlesnáMTB
28. 9. MČR dvojic družstevxxČasovka družstev
28. 9. Duatlon Soláňoš, BeskyterraSoláňDuatlon
28. 9. Powerade Suzuki MarathonIstebna, PolskoMTB maraton
28. 9. 3. TOI TOI CupUničovCyklokrosW
28. 9. Petřvaldské OhubuPetřvaldMTB
29. 9. Galaxy Catlike Zručský maratonKácovMTB maraton
29. 9. DvanáctihodinovkaRaduňMTB
29. 9. Jesenický cyklokrosJeseníkCyklokrosW
30. 9. OkolozlínaZlínMTB maraton
30. 9. ČP masters, cyklokros - Černá OpavaVrbnoCyklokrosW
4. 10. 6. OBPMOva - Slezskoostravský hradBěh
4. 10. Sportlife 4.-7.10.2012Brno BVVJinéW
4. 10. OBPM po 6. závoděxxBěh
6. 10. Bobr CupLitovelKvadriatlonW
6. 10. 4. TOI TOI CupMladá BoleslavCyklokrosW
6. 10. Plesenská stezka, VOPlesná, hřištěMTB
6. 10. Hrabovský půlmaratonOstrava HrabováBěh
6. 10. Plesenská stezka, výsledky podle kategoriíPlesnáMTB
7. 10. 5. TOI TOI CupJabkeniceCyklokrosW
7. 10. Ondřejnický MTB duatlonČeladná, areál BRCDuatlon
7. 10. ČP masters, cyklokrosJabkeniceCyklokros
7. 10. Pohár masters - průběžné pořadíxxCyklokros
12. 10. 5 beskydských vrcholů, 12.-14.BeskydyOrientační běhW
13. 10. 6. TOI TOI CupHlinskoCyklokrosW
13. 10. Memoriál M. PětrošeHošťálkovice, hřištěBěh
13. 10. Silesia kros maratonOpava KylešoviceBěh
13. 10. IronmanHawaiTriatlonW
14. 10. 7. TOI TOI CupKutná HoraCyklokrosW
14. 10. OB sprintKarvináOrientační běhW
18. 10. 7. OBPMOva - SG VýškoviceBěh
18. 10. OBPM - průběžné výsledky po 7. závoděxxBěh
19. 10. Noční pochod na Velký JavorníkNový Jíčín, náměstíJiné
19. 10. TOTMANBeskydy, Ráztoka - TanečniceBěh do vrchu
20. 10. Cyklokros v KrnověKrnov - CvilínCyklokros
20. 10. OB sprint kolejePorubaOrientační běhW
20. 10. OB noční, kolejePorubaOrientační běhW
20. 10. SlovPoh v cyklokrose, 5.závodRaková, SKCyklokrosW
21. 10. Kobeřický půlmaratonKobeřiceBěh
21. 10. SP - cyklokrosTáborCyklokrosW
21. 10. Velká cena Loko KrnovKrnovCyklokrosW
27. 10. ČP masters + všechny kategorieNáměšť na HanéCyklokros
28. 10. XTT - MS MauiHawaiXTerraW
28. 10. SP - cyklokrosPlzeňCyklokrosW
28. 10. Porubský čtvrtmaratonOstrava - PorubaBěhW
1. 11. 8. OBPM - fináleOva - Bělák, ZŠ DvorskéhoBěh
1. 11. OBPM - celkové výsledkyxxBěh
3. 11. MČR v horském OB, 3. - 4.11.Moravský krasOrientační běhW
3. 11. ME v cyklokrosuGB, IpswichCyklokrosW
3. 11. Hornická 10Frýdek-MístekBěhW
3. 11. Oderský pohár - mistrovství krajeStará Ves nad OndřejnicíCyklokrosW
3. 11. Hornická 10, výsledky ženyF-MBěh
3. 11. Hornická 10, výsledky mužiF-MBěh
3. 11. Hornická 10, výsledky mílařiF-MBěh
3. 11. Rabštejnský kocourLibinaBěhW
4. 11. 1. LysacupVelký JavorníkBěh do vrchuW
4. 11. Oderský pohár v cyklokroseOstrava Petřkovice - LandekCyklokros
10. 11. Výběh na PradědJeseníky, HvězdaBěh do vrchuW
10. 11. 8. TOI TOI CupKolínCyklokrosW
10. 11. Hrouzovka, běh + MTBKrnovBěhW
11. 11. 9. TOI TOI CupPrahaCyklokrosW
11. 11. 2. LysacupJanovice BystréBěh do vrchuW
17. 11. 10. TOI TOI CupHolé VrchyCyklokrosW
17. 11. OB zimní ligaChotěbuzOrientační běhW
18. 11. 3. LysacupŠanceBěh do vrchuW
18. 11. Frenštátský horský běh, 35 kmFrenštát pod R.Běh do vrchu
18. 11. ToiToi cupMiloviceCyklokros
20. 11. Oderský pohár - průběžné pořadíxxCyklokros
24. 11. SP - cyklokrosKoksijde, BelgieCyklokrosW
24. 11. 4. LysacupOstravice MazákBěh do vrchuW
24. 11. Oderský pohár cyklokrosStará Ves nad OndřejnicíCyklokrosW
25. 11. Oderský pohár cyklokrosStará Ves nad OndřejnicíCyklokros
1. 12. 5. Lysacup - MistrovstvíVisalajeBěh do vrchuW
2. 12. SP - cyklokrosRoubaix, FrancieCyklokrosW
2. 12. OB zimní ligaLepusOrientační běhW
2. 12. BRYKSY CROSS GOŚCIĘCINCyklokros
4. 12. 20. Otevřený přebor VŠB-TUOstrava - PorubaVeslování
8. 12. 12. TOI TOI Cup, M%CR ženy a mládežLounyCyklokrosW
9. 12. 6. LysacupMalenovice, Rajská boudaBěh do vrchuW
9. 12. OB zimní ligaHrabyně - Vaňkův kopecOrientační běhW
15. 12. 7. LysacupHotel BezručBěh do vrchuW
22. 12. 8. Lysacup nightOstraviceBěh do vrchuW
23. 12. SP - cyklokrosNamur, BelgieCyklokrosW
24. 12. Vánoční běhJilešoviceBěhW
26. 12. Štěpánský běh PorubouOstrava VOKDBěhW
26. 12. SP - cyklokrosHeusden - Zolder, BelgieCyklokrosW
26. 12. Litultovická vánočka, 30. ročníkLitultovice (u Opavy)Běh
28. 12. Zimní běh Bělským lesem 7 kmOstrava - Bělský lesBěh
30. 12. Silvestrovský běhBohumínBěh
31. 12. 9. LysacupOstravice hřištěBěh do vrchuW
31. 12. Silvestrovský běh HrabovouOstrava HrabováBěh

Partneři:



















Beskydy-Visalaje,ubytování


Dotazy a připomínky prosím pište na adresu webmastera. Webmaster: Tomáš Matera