Přihlášení

Jméno:
Heslo: 

Nejbližší závody

23. 8. Slovenský pohár MTB
MTBPoráč, SK W
25. 8. Slovenský pohár MTB
MTBMalino Brdo, SK W
25. 8. 18.SPAC Memoriál Jana Veselého + Baby SPAC
KRITOstrava Poruba W
25. 8. Pohár Drahanské vrchoviny
MTBBoskovice W
25. 8. Šumperský pohár MTB
MTBLeština W
25. 8. Pilman
TTŽďár na Sázavou, ČP W
26. 8. Xterra Imatra
XTTFinsko W
26. 8. Větřkovický triatlon
TTTVětřkovice
26. 8. Pustkovecký přelet
MTBOstrava-Pustkovec, fotbalové hřiště W
31. 8. Beskydská sedmička 31.8.-2.9.2018
BVBeskydy W
1. 9. Jánošík
TTSlovensko W
1. 9. Xterra Norefjell
XTTNorsko W
1. 9. Author Šela maraton
MTBMAPřerov W
1. 9. Valašský pohár MTB
MTBJablůnka W
1. 9. Šumperský pohár MTB, časovka do vrchu
MTBŠumperk W
2. 9. 19.SPAC O cenu města Petřvaldu + Baby SPAC
SILPetřvald W
2. 9. TT Triathlon závod ZRUŠEN!!!
TTPL, Dąbrowa Górnicza W
2. 9. Dobroslavický bajk
MTBDobroslavice, zámecký park za kuželnou W

Poslední závody

19. 8. 17. SPAC Bahenec + Baby SPAC
ČV.. W
18. 8. Krušnoman Punk Xterme TT
TTKlíny
18. 8. Xterra Zittau ME
XTTNěmecko W
18. 8. TT
TTŽilina, SK
18. 8. Ostravský Chachar
MTBOstrava Bělský les
18. 8. Jimm sound cup 5
MTBHukvaldy W
12. 8. Xterra Krakow
XTTPolsko W
12. 8. 16.SPAC Grand Prix Forman + mistrák Baby SPAC
SIL.. W
12. 8. O cenu Rapotína
MTBRapotín
12. 8. Epic 3, fin
TTAlbrechtice W
11. 8. Klobucká kola
MTBValašské klobouky
11. 8. Epic 3
TTAlbrechtice W
11. 8. Pustopolomská 20
MTBPustá Polom W
10. 8. Epic 3
CASJSoběšovice W
DatumNázevMístoKategorieDisciplínaOstatní
6. 1. Orientační běh VýškoviceOstrava VýškoviceOrientační běhP V
6. 1. Budvar cupČeská LípaCyklokrosP V
7. 1. Zimní běh KobeřicemiKobeřice - hřištěBěhP V
12. 1. Jizerská padesátka - zrušenoBedřichovBěžkyP
13. 1. Memoriál Jaroslava DubničkyOstravaBěhP V
13. 1. OB HanáBrodek u PřerovaOrientační běhP V
20. 1. Patnáctka okolo Paprsku-zrušenoPaprsek JeseníkyBěžkyP
20. 1. Vesnická olympiádaOstrava, VítekPlavecko-běžeckýF
28. 1. Orientační běhHavířov LučinaOrientační běhP V
10. 2. Biela stopaKremnicaBěžkyP
10. 2. Memoriál Františka OheryOstravaBěhP V
11. 2. Biela stopaKremnicaBěžkyP V
11. 2. OB KrmelínKrmelín - SvětlovOrientační běhP V
16. 2. Lysa CupOstraviceBěh do vrchu
24. 2. OB Poruba8. obvod PorubaOrientační běhP V
25. 2. JeLyManSkřítekBěžkyP V
3. 3. Orientační běhOlešnáOrientační běhP V
11. 3. Kobeřická 20 (i jiné délky tratí)KobeřiceBěhP V
17. 3. OB OpavaOpava Suché LazceOrientační běhP V
23. 3. Noční OB - M MS krajeOstrava,Komenského sadyOrientační běhP V
1. 4. 1. ČP DT Praha, aquatlonPraha - TřebešínPlavecko-běžeckýP V F
1. 4. ExtraligaBrno - Velká BítešSilničníP V
1. 4. OB_MokřinkyMokřinkyOrientační běhP V
1. 4. MTBRydultowyF
3. 4. 1. OBPMSG VýškovickáBěhP V
7. 4. ČP nadějí a mládežeSoběslavSilničníP V
8. 4. ČP nadějí a mládežePičínSilničníP V
13. 4. 1. ČP TT dopspělíPardubicePlavecko-běžecký
14. 4. ČP nadějí a mládežePlzeň LopatárnaKritériumP V
14. 4. DEMA - Chřibská 50Roštín - KroměřížMTB maratonP V
14. 4. OPS silniční, Šafrata BohumínBohumínSilničníP V F
14. 4. Jesenický šnekOpava-KylešoviceSilničníP V F
15. 4. ČP nadějí a mládežePlzeňSilničníP V
15. 4. 1.SP - CK AB SereďVinohradyMTBP V F
15. 4. Grand Prix, MTB OrlováOrlováMTBP V
18. 4. Porubská desítkaOstrava PorubaBěhP V
19. 4. 2. OBPMPoruba lesopark, PrůběžnáBěhP V
21. 4. AUTHOR 50 ČESKÝ RÁJBranžež, N.Ves u Mnich.Hrad.MTB maratonP V
21. 4. MSP okružní závod, Sundance OPAOpavaSilničníP V F
22. 4. ČEZ cup, Petřkovice, OstravaSlezská zahrada, Koblovská 239MTBP V F
26. 4. 3. OBPMVýškovice, Bělský lesBěhP V
28. 4. 1.ČP MTBTepliceMTBP V F
28. 4. ČP nadějí a mládežeBrnoČasovka jednotlivcůP V F
28. 4. Běh OsvobozeníDolní Lhota (hřiště)BěhP V
28. 4. ExtraligaTřebechovice pod OrebemSilničníP V
28. 4. Moravský pohár silniceOlšany u ProstějovaSilničníP V
29. 4. ČP nadějí a mládežeBrnoSilničníP V F
1. 5. 1. Valašský pohárZašováMTBP V
1. 5. Grand Prix,MTB,cena BohumínaBohumín, SkřečoňMTBP V F
1. 5. MTB Bohumín-2BohumínF
5. 5. ČP nadějí a mládežeTřebeniceKritériumP V
5. 5. Author Šela maratonLipník nad BečvouMTB maratonP V
5. 5. Kolopro - OrlíkOrlíkMTB maratonP V
6. 5. ČP nadějí a mládežeBenešov nad PloučnicíSilničníP V
6. 5. 2.ČP DT DobřanyDobřanyDuatlonP V
6. 5. Moravský pohár-Zlínské okruhyZlínSilničníP V
8. 5. MSP silnice CK OrlíkOrlováSilničníP V F
8. 5. 2. Valašský pohárValašské KloboukyMTBP V R
9. 5. MCEZ-Závod míru juniorůTerezínSilničníP V
12. 5. MTB marathon Malevil CupJablonné v PodještědíMTB maratonP V
12. 5. Kellys MAMUT TOURPřerovSilničníP V
12. 5. Kellys MAMUT BIKEPřerovMTBP V
12. 5. Sokolský maratonOstravaBěhP V
12. 5. DT LipinaLipinaDuatlonP V
12. 5. SprinttriatlonOstrava PorubaTriatlonP V R F
12. 5. Vigvam cupLandek, OstravaMTBP V
12. 5. Údolím OhrozimyMokré Lazce, HrabyňMTBP
12. 5. Porubský sprinttriatlon IIOstrava - PorubaTriatlonR F
13. 5. 3.ČP DT Horní PočernicePraha - Horní PočerniceDuatlonP V
13. 5. SLEZP Metylovické okruhy,Tour de ČupekMetyloviceSilničníP V
13. 5. Moravský pohár-Okolo ÚsovaÚsovSilničníP V
13. 5. Krajská soutěž MTBOrlováMTBP V F
13. 5. Karimpex pohár-časovka do vrchunové lázně DarkovČasovka jednotlivcůP V F
17. 5. OPS časovka jedn. Šafrata BohumínBohumínČasovka jednotlivcůP V F
19. 5. Silesia bike maratonOpavaMTB maratonP V
19. 5. 2.ČP MTBKutná HoraMTBP V
19. 5. 2.ČP_TT BrnoBrnoTriatlonP V F
19. 5. MSP Yogi Ostrava, časovka jedn.Razová, krajský přeborČasovka jednotlivcůP V
19. 5. Kolopro - BrnoBrnoMTB maratonP V
19. 5. EKOL SUPERPRESTIGE 2007BrnoTriatlonF
20. 5. MSP silnice jednotlivci, SundanceRaduň, krajský přeborSilničníP V F
20. 5. Moravský pohár-okolo Pastvinpřehrada PastvinySilničníP V
20. 5. MTB - BohumínBohumín SkřečoňMTBP V
26. 5. ČP nadějí a mládežeHradec KrálovéČasovka jednotlivcůP V
26. 5. 4.ČP DT Český JiřetínČeský JiřetínDuatlonP V
26. 5. 3. Valašský pohárSemetínMTBP V
26. 5. Časovka O cenu BohumínaBohumínČasovka jednotlivcůP V F
26. 5. Jesenický šnek RelaxaStará Ves u RýmařovaMTBP V
26. 5. Uhlířský duatlonBruntálDuatlonP V
27. 5. ČP nadějí a mládežeHradec KrálovéČasovka dvojic a družstevP V
27. 5. ČEZ cup OpavaOpavaMTBP V F
27. 5. Moravský pohár-SkřítekSkřítekČasovka jednotlivcůP V
27. 5. ČEZ CUP Opava IIOpavaMTBF
27. 5. Grand Prix MTBRydultowyMTBP F
29. 5. 3.OPS kriteriu CK Feso PetřvaldPetřvaldKritériumP R
29. 5. Triatlonové nadějeOstrava PorubaPlavecko-běžeckýP V F
1. 6. MCEZ - LidiceLidiceSilničníP V
1. 6. Běh okolo Ostré HůrkyHáj ve SlezskuBěhP V F
1. 6. Malý závod míruLanškrounSilničníP
2. 6. 3.ČP MTBČeská KameniceMTBP V
2. 6. Jilešovický práskJilešoviceBěhP V
2. 6. Kolopro - ChomutovChomutovMTB maratonP V
2. 6. MTB-Mšenské okruhyMšeno u MělníkaMTBP V R W
2. 6. Jesenický šnek-Napříč JeseníkyJeseníkSilničníP V
2. 6. XC-TT RespiroSloup v ČecháchTriatlonP V
2. 6. Galaxy - Zručský maratonZruč nad Sázavou, Sporthotel KácovMTB maratonP V
3. 6. 3.ČP_TT Poděbrady MČRPoděbradyTriatlonP V F
5. 6. TTN finálePrahaPlavecko-běžeckýP V F
9. 6. Extraliga, ČP mládeže a ženJindřichův HradecSilničníP V
9. 6. MTB VratimovVratimov v 10hodinMTB
9. 6. Kolopro - JistebniceJistebniceMTB maratonP V
9. 6. Moravský pohár-Brno BVVBrnoKritériumP V
9. 6. Xterra - MČR PrahaHostivařská nádržXTerraP V F
9. 6. Minimaraton SněžníkStaré Město pod Kr.SněžníkemMTBP V
9. 6. SLEZP_Velkopolomské okruhyVelká PolomSilničníP V F
10. 6. ČP nadějí a mládežeJindřichův HradecKritériumP V
10. 6. 4.ČP_TT TáborTáborTriatlonP V F
10. 6. MSP časovka jedn., Vl.KonečnýPržno u Frýdlantu nad OstraviciČasovka jednotlivcůP
13. 6. Kolopro - Pražské schodyPražské schodyMTB maratonP V
13. 6. XC KoutyKouty nad Desnou, chata SokolkaMTBP V
14. 6. OPS silnice, Orlík Orlová, start 16:30Orlová,u kostela,ul.P.Cingra,na kopciSilniční
16. 6. 4.ČP MTBVelké LosinyMTBP V F
16. 6. ČP nadějí a mládežeLanškrounKritérium
16. 6. MSP Feso Petřvald, silnicePetřvaldSilničníP
16. 6. XTT - ŠternberkŠternberkTriatlonP V
16. 6. Kolopro - PříbramPříbramMTB maratonP V
16. 6. Moravský pohár-Rampušák, MTB i silniceŠtítyMTB maratonP V
16. 6. Slovácký triatlonUherské HradištěTriatlonP V
16. 6. Memoriál Jana VeseléhoOstrava PorubaSilničníP F
16. 6. 24hodinovka MTBBystřička přehradaMTBP V
16. 6. Jesenický trďákJeseníkyEtapový závodP V R
17. 6. ExtraligaLanškrounSilniční
17. 6. 5.ČP_TT JablonecJablonec and NisouTriatlonP V
17. 6. 4. Valašský pohárRatibořMTBP V
17. 6. SLEZP silnice, Tour de Javorový, TJ TřinecJavorovýČasovka do vrchuP V
17. 6. Grand Prix,MTB,okresní přeborOrlováMTBP
17. 6. Jesenický šnek-Buldočí časovkaRapotínČasovka jednotlivcůP V
19. 6. III. LOH dětí a mládežeÚstí nad LabemEtapový závodP V
20. 6. III. LOH dětí a mládežeÚstí nad LabemEtapový závodP V F
20. 6. Běh Olympijského dneOstravaBěhP V
21. 6. III. LOH dětí a mládežeÚstí nad LabemEtapový závodP V F
22. 6. III. LOH dětí a mládežeÚstí nad LabemEtapový závodP V
23. 6. III. LOH dětí a mládežeÚstí nad LabemEtapový závodP V F
23. 6. Galaxy Petyša tour maratonRožnovMTB maratonP V
23. 6. AUTHOR bikemaratón Sužovské skálySúžov, okres Bytča, SKMTB maratonP V
23. 6. AUTHOR 50 BEZDĚZBezdězMTB maratonP V
23. 6. ČP DTT OtrokoviceOtrokoviceTriatlonP V
23. 6. SLEZP Farm tour, silniceHlubočecSilničníP V
23. 6. MTB OPS Karviná-Shimano cupKarvináMTBP V F
23. 6. Moravský pohár-Do sedelxxSilničníP V
23. 6. Extrem cupMalá SkálaEtapový závodP V
23. 6. TT_Skeleněný muž a ženaOstrava VřesinaTriatlonP V F
23. 6. MČR Apache bikemaratonÚpiceMTBV F
24. 6. 2.SP - Merida Branč RTHrad BrančMTBP V
24. 6. 5. Valašský pohárVelké KarloviceMTBP V
24. 6. Jesenický šnek-JedenáctkaStará VesSilničníP V
24. 6. VC MTB LeštinyLeštiny, fotbalové hřištěMTBP V
24. 6. MČR závod jednotlivců mastersBělečSilničníP
24. 6. Inline OstravaPorubaP V
25. 6. 4. OBPM - Čokoládová tretraStadion SSK VítkoviceBěhP V
26. 6. Extraliga MČR (j,m,ž)Brno, ZbraslavČasovka družstevP V
27. 6. Zlatá tretra - Golden SpikeOstrava VítkoviceAtletikaP V
28. 6. Extraliga MČR (j,m23,e)Brno - ZRUŠENOČasovka jednotlivcůP
28. 6. 5.OPS kriterium CK Feso PetřvaldPetřvaldKritériumP
28. 6. Jamajka PrixVrbnoSilničníP V
28. 6. Mistrovství Evropy MastersŽďár nad SázavouSilničníP V
30. 6. Extraliga MČR (j)BrnoSilničníP V
30. 6. TT - Bečvoman - ZRUŠEN!!!Osek, Lipník nad BečvouTriatlonP
30. 6. TZB Houštcký cyklomaratonHouštka u St. BoleslaviMTB maratonP V
30. 6. 6.ČP_TT PlzeňPlzeňTriatlonP V F
30. 6. 6. Valašský pohárJablůnkaMTBP V
30. 6. Kolopro - OlomoucOlomoucMTB maratonP V
30. 6. Moravský pohár-Králické okuhyKrálíkySilničníP V
30. 6. XTerra Žluté lázněPraha Žluté lázněXTerraV F
1. 7. Extraliga MČR (m23,e)BrnoSilničníP V
1. 7. 3.SP - CK MTB DohňanyDohňanyMTBP V F
5. 7. 4.SP - MSR Kláštor p.ZnievonKláštor pod ZnievomMTBP V F
5. 7. Moravský pohár-VC ŽamberaamberkEtapový závodP V
5. 7. Jesenický šnek-Špica DukoRýmařovMTBP V
5. 7. Temenický Klapušák, minimaratonŠumperk TemeniceMTBP V
6. 7. 5.ČP DT Karlovy Vary - aquatlonKarlovy VaryPlavecko-běžeckýP
6. 7. Moravský pohár-VC ŽamberkaŽamberkEtapový závodP V
7. 7. Kolopro - Drásal - HolešovDrásal - HolešovMTB maratonP V
8. 7. ČP KvT Týn nad Vltavou MČRTýn nad VltavouKvadriatlonP V
8. 7. ČEZ cup TurzovkaTurzovkaMTBP V
8. 7. Xterra Hluboká nad VltavouHluboká /vltavouXTerraP V F
12. 7. OPS silnice, Orlík OrlováOrlováSilniční
14. 7. ExtraligaJevíčkoSilniční
14. 7. TT GrafilitNová Ves u LitovleTriatlonP V
14. 7. Kolopro - SalzkammergutSalzkammergutMTB maratonP
14. 7. Moravský pohárMasná horaČasovka jednotlivcůP V
14. 7. Galaxy Trek Bike maratonHorní CerekevMTB maratonP V
15. 7. SLEZP silnice, Jesenický šnekKrnovSilničníP V
15. 7. časovka na ŠenovouHrabenovČasovka do vrchuP V
15. 7. Kvadriatlon MČRKarlštejnKvadriatlonV
19. 7. MČR - ČP mládeže na dráze (ž,k,j)PrahaDráha
21. 7. 5.ČP MTB MČRZadovMTBP V
21. 7. 7.ČP_TT MělníkMělníkTriatlonP V
21. 7. Moravský pohár MR SACZábřehČasovka jednotlivcůP V
21. 7. Valašský orienťák na MTBHorní Bečvaorientační závod MTBP V
21. 7. Beskyd tourRáztokaSilničníP V
22. 7. TT SobáčovSobáčovTriatlonP V
22. 7. Moravský pohár MR SACZábřehSilničníP V
28. 7. ČP DTT PřimdaPřimdaTriatlonP V
28. 7. Kolopro - ChrudimChrudimMTB maratonP V
28. 7. Moravský pohár, VC EnergotisxxMTBP V
28. 7. Kelly's Beskyd TourRáztokaMTB maratonP V
29. 7. SLEZP Železný drak, horský maratonVrbno p. Prad.SilničníP V
29. 7. TT BabiceBabice u ŠternberkaTriatlonP V
29. 7. TT Hlučín, mistrovství kraještěrkovna HlučínTriatlonP V R F
29. 7. TT HlučínHlučínTriatlonF
1. 8. MČR - ČP mládeže Eurolines (ž,k)PrahaČasovka jednotlivcůP V
3. 8. MČR - ČP mládeže Eurolines (ž,k)PrahaČasovka dvojic a družstevP
4. 8. Zlatohorská časovkaZlaté HoryČasovka do vrchuP V
4. 8. XTT HomohardcoureusBystřička přehradaTriatlonP V
4. 8. Moravský pohár, Memoriál R.HradilaxxSilničníP V
4. 8. Galaxy Krakatit maratonDobříšMTB maratonP V
4. 8. Ostravský ChacharOstrava-Bělský lesMTBP V F
4. 8. TT_Duko RýmařovRýmařovTriatlonP V F
4. 8. X-trail VysočinaNové Město na Moravě,skiareálXTerraP V
5. 8. MČR - ČP mládeže Eurolines (ž,k)PrahaSilničníP V
5. 8. Jesenický šnek - Na RoudnýValšovČasovka jednotlivcůP V
10. 8. Lichnov 24 hodin, silniční, štafeta dvojicLichnovSilničníP V
11. 8. ČP DTT Lipno MČRLipnoTriatlonP V
11. 8. ČP KvT Sedlčany MČRSedlčanyKvadriatlonP V
11. 8. BA7 - Bike adventureVysočinaorientační závod MTBP V
11. 8. Kolopro - Praha - KarlštejnPraha - KarlštejnMTB maratonP V
11. 8. Slezs.pohár,Pětihodinovka silniceBohumínSilničníP
11. 8. MTB_Jundrovský kopečekBrno - JundrovMTB maratonP V
11. 8. Kopřivnický drtičKopřivniceMTB maratonP V
11. 8. Jesenický šnek UhlířákBruntálMTBP V
11. 8. Svatá Trojice, bikemaratonBohdíkovMTB maratonP V
11. 8. Triatlon TitánuBřezůvkyTriatlonP V F
12. 8. 8.ČP_TT NymburkNymburkTriatlonP V
12. 8. BA7 - Bike adventureVysočinaorientační závod MTBP V F
12. 8. MTB OPS Australská vyluč. jízdaBohumínMTBP V
17. 8. ČP nadějí a mládeže,Hana TourVyškovKritériumP V
18. 8. ČP nadějí a mládeže,Haná TourNezamysliceKritériumP V F
18. 8. Galaxy CykloŠvec maratonPísek SemiceMTB maratonP V
18. 8. Moravský pohárLitovelČasovka jednotlivcůP V
18. 8. TT_MorkomanMorkovice, koupalištěTriatlonP V
18. 8. Bobr bikeLitovel, loděnice TJVSMTB maratonP V
18. 8. Rusavská 50RusavaMTB maratonP V
18. 8. MTB DěhylovDěhylov, u ŽábyMTBP V F
19. 8. 9.ČP_TT Karlovy Vary MČRKarlovy VaryTriatlonP V
19. 8. MSR žáků, SP v TTŽilinaTriatlonP V
19. 8. ČP nadějí a mládeže, Haná TourBousínSilničníP V
24. 8. XTerra Přední Výtoň, sprintPřední Výtoň, Vyšší BrodXTerraP V
25. 8. 6.ČP MTBJablonec nad NisouMTBP V
25. 8. Extraliga GP PříbramPříbramSilničníP V
25. 8. Kelly´s Trophy - Kralovický maratonKralovice, okr. PlzeňMTB maratonP V
25. 8. Kelly´s Dubnický maratónNová Dubnica, SlovenskoMTB maratonP V
25. 8. ČP KvT Karlštějn MČR VKarlštejnKvadriatlonP
25. 8. Kolopro - Karlovy VaryKarlovy VaryMTB maratonP V
25. 8. Jesenický šnek Krajská soutěž MTBKrnov JežníkMTBP V
25. 8. Galaxy Plus Náměštský maratonNáměšť nad OslavouMTB maratonP V
25. 8. Moravský bikemaratonLeština, fotbalové hřištěMTB maratonP V
25. 8. Valašský MTB králHuslenky, staré hřištěMTBP V
25. 8. XTerra Přední VýtoňPřední výtoň, Vyšší BrodXTerraP V
25. 8. XTerra MelechovKouty u Ledče nad SázavouXTerraP V
25. 8. Bečvoman bike, offroad triatlonHorní bečvaXTerraP V
26. 8. ČP nadějí a mládežePříbramČasovka do vrchuP V
26. 8. SLEZP silnice, Velká cena LašskaLichnovSilničníP V
26. 8. Moravský pohárKrálíkyČasovka jednotlivcůP V
26. 8. Grand Prix, MTBRydultowyMTBP V
26. 8. Adriana triatlon, mistr.Ol kraje ž.+dor., Xterra openLošticeTriatlonP
26. 8. Kepák X-trailJedovnice, OlšovecXTerraP V
26. 8. XTerra Přední Výtoň, štafetyPřední Výtoň, Vyšší BrodXTerraP V
30. 8. OPS silnice, Kolík Bohumínpřeložen na čtvrtek 13.9.Silniční
1. 9. Velká cena Vinných sklepů LechoviceLančov na Vranovské přehraděMTB maratonP V
1. 9. Kolopro - JeseníkJeseníkMTB maratonP V
1. 9. Rožnovský krpálRožnovMTB maratonP V
1. 9. Jesenický šnek, Okolo VápennéVápennáSilničníP V
1. 9. Hvězda cupHvězda u KroměřížeMTBP V
1. 9. Na Velký JavorníkFrenštát pod RadhoštěmMTBP V F
1. 9. Military MTB maratonPlumlovMTB maratonP V
1. 9. PilmanŽďár nad SázavouTriatlonP V
1. 9. ČP-TT SokolovSokolovTriatlonP V
1. 9. XTerra OkoloHradceHradec Králové,areál BiřičkaXTerraP V
2. 9. SLEZP silnice, okružní závodPaskovKritériumP V
2. 9. Moravský pohár, Okolo LanškrounaLanškrounSilničníP V
2. 9. MTB Královehradecká 50Hradec Králové, BiřičkaMTBP V
6. 9. OPS silnice, Kolík BohumínBohumín - ZRUŠENO!!!SilničníP
7. 9. Czech BigmanPrahaXTerraP V
8. 9. Extraliga - Král ŠumavyKlatovySilničníP V
8. 9. Ostravský maraton - MČR veteránůOstravaBěhP V
8. 9. SLEZP Mokrolazecká 60Mokré LazceSilničníP V F
8. 9. Kolopro - JevišovkaJevišovkaMTB maratonP V
8. 9. Moravský pohár, Favorit BrnoxxSilničníP V
8. 9. Grand Prix, MTB, fináleRydultowyMTBP V
8. 9. Okolo Lysé horyOstraviceMTBP V
8. 9. Jesenický šnek, časovka na SkřítekRýmařovČasovka jednotlivcůP V
8. 9. Czech BigmanPrahaTriatlonP V
8. 9. Specialized Rallye SudetySudetyMTB maratonV
9. 9. ČP nadějí a mládežeLouny, VýškovSilničníP V
9. 9. SLEZP závod do vrchu, silnice, Klapka KarvináPetroviceČasovka do vrchuP V
9. 9. ČEZ cup JablunkovSki areál mosty u JablunkovaMTBP V
9. 9. Plumlovský duatlonPlumlovská přehradaDuatlonP V
13. 9. OPS BohumínU vodojemu - ZRUŠENO!!!SilničníP
15. 9. ČP mládežeBrnoSilničníP V
15. 9. SLEZP dvojboj, silnice+časovkaBohumínSilničníP
15. 9. Kolopro - Liberec - JeštědLiberec - JeštědMTB maratonP V
15. 9. Jesenický šnek, Přejezdy DesnéRapotínSilničníP V
15. 9. Okolo Háječku, časovkaZborov, koupalištěMTBP V
15. 9. OBLudvíkovOrientační běhP V
15. 9. Orlický bloudilRokytniceorientační závod MTBP
15. 9. Daikin Open RacePlzeň Borská poleMTBP V
15. 9. Okolo VisalajíVisalajeMTBP
16. 9. ČP mládežeBrnoSilničníP V
16. 9. Praha - Karlovy Vary - PrahaPrahaSilničníP V
16. 9. 5.SP - MŠK Žiar nad HronomŽiar nad HronomMTBP
16. 9. OBLudvíkovOrientační běhP V
20. 9. OPS závod do vrchu, Baník HavířovHavířovČasovka do vrchuP V
20. 9. O pohár hornického muzeaLandekMTBP V
20. 9. 5. OBPMZŠ HrabováBěhP V
22. 9. ČP nadějí a mládežeKyjovKritériumP V
22. 9. SLEZP mezinárodní časovka hasičů+openOstravaČasovka jednotlivcůP
22. 9. PůlmaratonOstrava - HrabováBěhP V F
22. 9. Minimaraton dětí a mládežeOstrava - HrabováBěhP
22. 9. Valašská 50VsetínMTBP V
22. 9. Cyklokros, veřejný závodMladá BoleslavCyklokrosP V
22. 9. MTB Archa Maraton BrdyMýto u RokycanMTB maratonP V
23. 9. ČP nadějí a mládežeKyjovSilničníP V
23. 9. 6.SP - finále KPN BojniceZávod ZRUŠEN !!!!!!!!!!!!!!!!!MTBP
23. 9. VC XC HrabenovHrabenovMTBP V
23. 9. Maxbike cupOstrava - PetřkoviceMTBP V F
28. 9. ExtraligaPříbramČasovka dvojicP V
28. 9. MSP závod do vrchu Pusteven, TJ RožnovPustevnyČasovka do vrchuP V
28. 9. Petřvaldské ohubuPetřvaldMTBP
28. 9. 1.ČP ToiToi cupLounyCyklokrosP V
28. 9. Velká cena KotvyPraha, autokemp BráníkCyklokrosP
29. 9. Galaxy Soběslavský maratonSoběslavMTB maratonP V
29. 9. Kolopro - Oderská mlýniceOdryMTB maratonP V
29. 9. 2.ČP ToiToi cupPlzeňCyklokrosP V
30. 9. MSP fin. Feso PetřvaldPetřvaldSilničníP V
30. 9. VC MTB Bludova, i závod ve sjezduBludov, Vlčí důlMTBP V
30. 9. 1.ČP masters cyklokrosKošumberkCyklokrosP V F
30. 9. Velká cena Torax v přespolním běhuPoruba, areál SkalkaBěhP V
30. 9. MSP_celkové výsledkyMSKSilničníV
4. 10. 6. OBPMOstrava - Černá loukaBěhP V
6. 10. Kolopro - TrutnovTrutnovMTB maratonP V
6. 10. Bobr cupLitovelEtapový závodP V
6. 10. 3.ČP ToiToi cupUničovCyklokrosP V
6. 10. OB noční sprintFrýdek Místek, SokolíkOrientační běhP V
6. 10. Plesenská stezkaPlesná, hřiště,rozpis platí dat.6.10.07MTBP V F
6. 10. OBBartošovice - HukoviceOrientační běhP V
7. 10. MTB fin.KP, průběžné výsledky zdeBohumín SkřečoňMTBP V F
7. 10. 1.Oderský pohár,2.ČP masters,rozpis poháruVrbno pod PradědemCyklokrosP V R F
7. 10. Oderský pohár Vrbno propozice k závoduVrbnoCyklokrosP F
7. 10. OPS silniceBohumínMTBV
7. 10. Půlmaraton OPS, KPBohumín, výsledky závoduMTBV
11. 10. Porubská hodinovkaOstrava PorubaBěhP V
13. 10. Helf Double CrossHelfštýnDuatlonP V
13. 10. 4.ČP ToiToi cupHlinskoCyklokrosP V
13. 10. OBDolní údolí u Zlatých HorOrientační běhP V
14. 10. 2.Oderský pohár,3.ČP mastersKrnovCyklokrosP V F
14. 10. OBJakubčoviceOrientační běhP V
14. 10. MTB 2x30kmBohumín SkřečoňMTBP
18. 10. 7. OBPMZŠ Bělský les, Dvorského 1BěhP V
20. 10. 3.Oderský pohár,4.ČP masters,průb.vysl.po3.kolePorubaCyklokrosP V F
20. 10. OBBobrovníky u HlučínaOrientační běhP V
20. 10. 3.Oderský pohár,ČP masters,výsledky závoduPorubaCyklokrosV R F
21. 10. Kobeřický půlmaratonKobeřiceBěhP V
21. 10. 4.Oderský pohár - ZRUŠEN!!!PřerovCyklokros
21. 10. Mezinárodní časovka HZSOstrava, dálnice D47Časovka jednotlivcůP V
27. 10. 5.ČP ToiToi cup, SPTáborCyklokrosP V F
27. 10. OBMilíkovOrientační běhP V
27. 10. SP cyklokrosTáborF
28. 10. 5.ČP masters cyklokrosPoličkaCyklokrosP V
28. 10. Velká cena Kotvy BráníkPraha BráníkCyklokrosP
28. 10. Porubský čtvrtmaratonOstrava PorubaBěhP V
28. 10. MS XTerraHawaiiXTerraV
1. 11. 8. OBPM - fináleZŠ Dvorského ul., HrabůvkaBěhP V
3. 11. Hornická desítkaFrýdek MístekBěhP V
3. 11. 4.Oderský pohárOstrava PetřkoviceCyklokrosP V F
3. 11. Oderský pohár-průběžné výsledky po 4.závoděOstrava PetřkoviceCyklokrosV F
4. 11. 6.ČP masters cyklokrosKošumberkCyklokrosP V
10. 11. 5.Oderský pohár,7.ČP mastersKrnovCyklokrosP V
10. 11. Hrouzovka - běh, MTB a koloběžkyKrnov DD MéďaBěhP V
10. 11. Merida Sport Life Cup 2007BrnoKritériumP V F
10. 11. Oderský pohár - průběžné výsledky po 5. koleKrnovCyklokrosV
11. 11. 6.Oderský pohár,přebor krajeStará Ves n.OndřejnicíCyklokrosP V F
11. 11. Lysacup, 2.etapaVisalajeBěh do vrchuP V
11. 11. 6. závod Oderského poháruStará Ves n.OndřejnicíCyklokrosV F
17. 11. 6.ČP ToiToi cupHolé vrchyCyklokrosP V
17. 11. OB zimní ligaŠumbarkOrientační běhP V
17. 11. Poslední zvoněníBohumínMTBP
18. 11. 7.Oderský pohárMoravský BerounCyklokrosP V F
18. 11. Oderský pohár - průběžné výsledky po 7.kolexxCyklokrosV
18. 11. Lysa CupOstraviceBěh do vrchuV
24. 11. Vigvam bike JamLandekMTBP
24. 11. 8.Oderský pohár,8.ČP mastersNáměšť na HanéCyklokrosP V F
24. 11. Polský pohár v cyklokroseRuciane NidaCyklokrosP
24. 11. Porubský dvojmaratonSokolovna Poruba, Vřesinská 121BěhP V
24. 11. Finále Oderského poháru, celk.výsledky,reportáž ZDENáměšť na HanéCyklokrosV R
25. 11. 7.ČP Toi Toi cup, open mužiNáměšť na HanéCyklokrosP V F
25. 11. Lysa Cup, mistrovstvíMalenovice, Rajská boudaBěh do vrchuP V
25. 11. Porubský dvojmaratonSokolovna Poruba, Vřesinská 121BěhP V
25. 11. Výsledky ToiToi cupu, z odkazu na cyklokrosNáměšť na HanéCyklokrosV
1. 12. 9.ČP masters cyklokros,Mistrovství ČRKolínCyklokrosP V
2. 12. Velká cena Proregio v cyklokroseHradec Králové, BiřičkaCyklokrosP V
2. 12. Lysa CupHotel BezručBěh do vrchuP V
4. 12. Přebor na veslařských trenažérechPoruba VŠBVeslováníP V F
8. 12. Lysa CupOstraviceBěh do vrchuP V
9. 12. 8.ČP Toi Toi cupČeská LípaCyklokrosP V
9. 12. Předvánoční běhStadion TJ Frýdek MístekBěhP V
15. 12. 9.ČP toi Toi cup, MČR mládežeKolínCyklokrosP V
15. 12. OB zimní liga, Mikuláš007, přesunuto z 8.12.Ostrava Bártovice, start 10:30=00:00Orientační běhP V
15. 12. Lysa CupRajská boudaBěh do vrchuP V
16. 12. 11.ČP masters cyklokros fináleKošumberkCyklokrosP V
16. 12. Předvánoční běhOpava, stř.zem.škola, 8:30BěhP
22. 12. 10. ČP Toi Toi cupPodbořanyCyklokrosP V
22. 12. Lysa CupHotel BezručBěh do vrchuP V
22. 12. Živý betlémDobroslaviceSjezdP
23. 12. Vánoční běhOstrava Bělský lesBěhP V
24. 12. Štědrovečerní běh JilešovicemiJilešoviceBěhP V
26. 12. Štěpánský běh PorubouPoruba, VOKDBěhP V
28. 12. OB zimní liga, Kufrování v OstravěBělský les, ZŠ Srbská VýškoviceOrientační běhP V
28. 12. Přespolní běhBělský les, ZŠ Srbská VýškoviceBěhP V
30. 12. Předsilvestrovský běhBohumín SkřečoňBěhP
31. 12. XX. Silvestrovský běh HrabovouOstrava - HrabováBěhP V
31. 12. Lysa CupRajská boudaBěh do vrchuP V

Partneři:



















Beskydy-Visalaje,ubytování


Dotazy a připomínky prosím pište na adresu webmastera. Webmaster: Tomáš Matera